Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 783
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 3 839
Леле, хора, как така си забравяте ютията! За мен това е най-големия кошмар. Всеки път преди излизане гледам специално за ютията, дори и да не съм я ползвала, понакога отключвам отново вратата и се връщам специално да погледна, такава съм параноичка...

Сутринта минах специално за сутиените, естествено нямаше 80 D, а купчинката с кутии беше почти на привършване... Но и не съжалявам. Качеството не ме удовлетворява.

# 331
  • Мнения: 1 802
Леле, хора, как така си забравяте ютията! За мен това е най-големия кошмар. Всеки път преди излизане гледам специално за ютията, дори и да не съм я ползвала, понакога отключвам отново вратата и се връщам специално да погледна, такава съм параноичка...

Аз също проверявам преди излизане, но имам един, два такива случая, когато се прибера, да я заваря работеща и още няколко, в които, случайно влизайки в стаята с ютията,  я чувам да казва "цък"

Може и да сте писали, но свестни ли бяха онези ленти, против комари, тип мрежа за врата, но на отделни ленти, с магнити и с тежести долу / има бял и черен вариант/

# 332
  • Мнения: 35 109
И на мен това ми е големият ужас. За тов аси купих ютия, кото минава на стенд бай режим и няма опасност да направи проблем,

# 333
  • Асеновград
  • Мнения: 3 055
Леле, хора, как така си забравяте ютията! За мен това е най-големия кошмар. Всеки път преди излизане гледам специално за ютията, дори и да не съм я ползвала, понакога отключвам отново вратата и се връщам специално да погледна, такава съм параноичка...

Аз също проверявам преди излизане, но имам един, два такива случая, когато се прибера, да я заваря работеща и още няколко, в които, случайно влизайки в стаята с ютията,  я чувам да казва "цък"

Може и да сте писали, но свестни ли бяха онези ленти, против комари, тип мрежа за врата, но на отделни ленти, с магнити и с тежести долу / има бял и черен вариант/
С магнитите са много удобни.Можеш да я регулираш и става и на по тясна врата, а ко е дълга я подгъваш.На лентите мисля,че бяха на пръчка отгоре и не знам как се монтират.

# 334
  • Варна
  • Мнения: 1 559
И аз имам Лидълска ютия.Има защита-изписуква и се изключва след определено време.Също съм доволна.

# 335
  • Мнения: 8 933
Вие всички за ютията Silvercrest ли говорите?
Скрит текст:
Защото тази ютия в сегашната брошура е Pfaff

# 336
  • София
  • Мнения: 23 162
моята не знам каква е точно, червена е  Rolling Eyes

# 337
  • София
  • Мнения: 966
Взех ютията и токущо я пробвах, не знам аз ли съм случила на кофти бройка, на като пуснеш парата и тече вода яко. Ще ходя да я върна дано да няма проблем и да ми върнат парите.

# 338
  • София
  • Мнения: 6 133

Може и да сте писали, но свестни ли бяха онези ленти, против комари, тип мрежа за врата, но на отделни ленти, с магнити и с тежести долу / има бял и черен вариант/

Нил, аз имам от тези с лентите с тежести от миналата година, не съм я махала. Доволна съм. Също можеш да нагласяш ширината, горе се залепва на дограмата. Сложих такава, защото имам котка, която няма как да отлепя магнитите, а и за децата е по- лесно.

# 339
  • Асеновград
  • Мнения: 3 055
Относно котката и магнитите, нашия котарак няма никакъв проблем с тях.Влиза и излиза през всички мрежи.Децата също не виждат затруднение.

# 340
  • Мнения: 35 109
При нас поне кучетата не смят да влизат през вратата с мрежата с магнити Simple Smile

# 341
  • Мнения: 1 802
За тези мрежи ли говорим

Последна редакция: пн, 12 юни 2017, 14:04 от Nil desperandum!

# 342
  • Мнения: 7 277
Аз също от тези съм доволна-втора година е на външната врата на вилата, зимата я отлепям и прибирам, а на пролет я слагам.

# 343
  • Мнения: 7 847
Моят постинг е за Pfaff

# 344
  • Мнения: 35 109
Аз също от тези съм доволна-втора година е на външната врата на вилата, зимата я отлепям и прибирам, а на пролет я слагам.

Да, и аз говоря за тях.

Общи условия

Активация на акаунт