Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 829
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 360
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Здравейте!
Някой пробва ли от вегетарианските кюфтенца по мексикански или от крема за мазане?Интересуваме дали не са много люти  newsm78 Купих от йогурта с банан и карамел,просто уникален вкус  CrazyОт дрехите нищо не ме впечатли,чакам четвъртък,ако мога да се вредя за сутиен  Mr. Green

# 361
  • Мнения: 585
Има, има антинезнамсикаквото ooooh! '
Аз на Алисса отговорих за парата на ниската степен, че на изключено тече.
Ох, ще я пускам пак да я тествам. Нещо не мога да ви обясня к'во ѝ е  #2gunfire Пък може и нищо да ѝ няма. Или подсъзнателно да ѝ влияя, щото мразя да гладя Joy  Mr. Green
Вашите ютии изключват ли както е по описание - след 30сек ако я оставите с плочата надолу и след 8 мин. ако я оставите вертикално на поставка и не я пипате? Моята сега я пробвам и не изключва никак, тече вече 15 мин. Освен това като я пусна да глади с пара върху дрехите има мокри капки! Вече не знам каква ютия да си взема. Сега съм с Тефал и ми лепи оставя следи по дрехите от жълти капки, абе не съм доволна.

# 362
  • shumen
  • Мнения: 18 012
Аз така и не се добрах до Лидл днеска,но утре ще намина.Дано има останали още големи дрехи.

# 363
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
XXL дрехите са огромни, да знаете! При нас минаха преди 1-2 седмици. Харесах една симпатична рокля в прекрасен коралов цвят; беше размер L, но от тази серия. Върнах я, че много ми висеше, а на мен рядко може да ми виси L  Mr. Green Един приятел си накупи бермуди и тениски, че се презастраховал с хиксовете; жена му хвърлила касовия бон и той сега реши, че трябва ударно да качи десетина кг, та да може да си носи гащите Mr. Green  Laughing
Тарти,много ли е къса роклята? Точно такава си харесах и панталон и тениска също.Дано успея този път, че с ленените нямах късмет.

Ами не беше къса. Някъде до коляното. Мен по- скоро ме спря фактът, че беше с малко по-дълги къси ръкави  Laughing Аз лятото никак не обичам да нося тениски и повечето ми рокли са с тънки или дебели презрамки, а тази беше с ръкав.

Пп. Видях, че си купила рокля. Дано си доволна от нея.

# 364
  • София
  • Мнения: 966
Аз отидох и върнах ютията, питаха ме дали искам да я сменя. Говорих с заместник управителката, казах и че предполагам, че и другите ютии също текат и предпочитам да я върна, на което тя се усмихна и се съгласи, че е много вероятно да е така. Явно за тези пари е толкова. Моята стара ютия която искам да сменя, защото прокапва и ме дразни, прокапва нищожно малко в сравнение с pfaff, така че ще си търся друго.  

# 365
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Имам тази на силверкрест .. за 30 лв. ,безкабелна ,но може и с кабела .. ами много съм доволна !!

# 366
  • Мнения: 68 644
Имам тази на силверкрест .. за 30 лв. ,безкабелна ,но може и с кабела .. ами много съм доволна !!
И аз имам същата. Не капе...потвърждавам. Вади си пари,пуфти както си му е реда и така... Grinning

# 367
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
XXL дрехите са огромни, да знаете! При нас минаха преди 1-2 седмици. Харесах една симпатична рокля в прекрасен коралов цвят; беше размер L, но от тази серия. Върнах я, че много ми висеше, а на мен рядко може да ми виси L  Mr. Green Един приятел си накупи бермуди и тениски, че се презастраховал с хиксовете; жена му хвърлила касовия бон и той сега реши, че трябва ударно да качи десетина кг, та да може да си носи гащите Mr. Green  Laughing
Тарти,много ли е къса роклята? Точно такава си харесах и панталон и тениска също.Дано успея този път, че с ленените нямах късмет.
Доволна съм,ръкавите ми са ок на мен.Аз я взех за вкъщи и като ходя до близките магазини.Под коляното ми е.Най-много се кефя, че има джобове,да има къде да слагам телефона.



Ами не беше къса. Някъде до коляното. Мен по- скоро ме спря фактът, че беше с малко по-дълги къси ръкави  Laughing Аз лятото никак не обичам да нося тениски и повечето ми рокли са с тънки или дебели презрамки, а тази беше с ръкав.

Пп. Видях, че си купила рокля. Дано си доволна от нея.

# 368
  • Мнения: 47 981
И аз се изкефих на роклята, но черна
Чудя се за другите цветове, но не ми харесват
В дънките нещо едва се втъкнах, но няма да взимам по-големи, че се отпускат
Може па и чудодейно да заслабна

# 369
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цената на водката в Лидл...някой помни ли я? имаше някаква тяхна марка или бъркам  newsm78
Има някаква евтина марка "Герой" май беше, около 5лв. за 0,5л. Според моя мъж не е лоша, аз не мога да дам отзиви, че пия само вино Rolling Eyes
Някой питаше за банските с дантелата на предните страници. Аз се сдобих с 42, много ми харесва. Една идея ми е по-свободен, но в 40 нямаше да се нацедя. Възможно е да има разлика в дължината, защото миналогодишният ми /друг модел/ е 40 и ми късее леко. Този ми е идеален на дължина.
Да похваля отлежалата гауда, много ни хареса.
Има едни слепени шоколадови бисквити в голяма цилиндрична опаковка, оказаха се чудесни за основа за чийзкейк Peace

# 370
  • Някъде там
  • Мнения: 16 059
И аз се изкефих на роклята, но черна
Чудя се за другите цветове, но не ми харесват
В дънките нещо едва се втъкнах, но няма да взимам по-големи, че се отпускат
Може па и чудодейно да заслабна
Аз взех светлата,не знам как точно се води цвета.
Дънките даже не ги погледнах.Не ми харесва да ми са тесни при коляното.
Дългия черно бял панталон обаче стои страхотно и ще си взема още един.
Гаудата и на мен ми хареса много.

# 371
  • Мнения: 1 066
Отзиви за чаршафите от памучен сатен, още се чудя.

# 372
  • Мнения: 8 939
Имам два комплекта чаршафи от лидл. Идея си нямам памучен сатен ли са, ранфорс ли са, но това са най-хубавите чаршафи, които съм имала някога.
Смятам да пробвам и тези от Уайкики, както писах наскоро, защото цените са им добри, но спрямо българските, Лидъслките чаршафи са много по-добри.

# 373
  • Мнения: 1 066
Имам два комплекта чаршафи от лидл. Идея си нямам памучен сатен ли са, ранфорс ли са, но това са най-хубавите чаршафи, които съм имала някога.
Смятам да пробвам и тези от Уайкики, както писах наскоро, защото цените са им добри, но спрямо българските, Лидъслките чаршафи са много по-добри.

Мерси, Алина. А на Уайкики онлайн ли ги има?

# 374
  • Мнения: 8 939
Имам два комплекта чаршафи от лидл. Идея си нямам памучен сатен ли са, ранфорс ли са, но това са най-хубавите чаршафи, които съм имала някога.
Смятам да пробвам и тези от Уайкики, както писах наскоро, защото цените са им добри, но спрямо българските, Лидъслките чаршафи са много по-добри.

Мерси, Алина. А на Уайкики онлайн ли ги има?

Не мисля. Аз ги видях в магазина им в Ринг мол София.

Общи условия

Активация на акаунт