Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 788
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 405
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Аз си купих днеска черна рокля и блуза от ХХЛ седмицата.Роклята е до коляното,а блузката ми е до ханша някъде.Само се надявам утре като ги изпера да не се свият.

# 406
  • Мнения: 152
Здравейте! Чудя се дали след дамската ХХЛ серия ще има и мъжка такава? Някой има ли спомен или наблюдения от предишни каталози?

# 407
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Здравейте! Чудя се дали след дамската ХХЛ серия ще има и мъжка такава? Някой има ли спомен или наблюдения от предишни каталози?
Следващата седмица ще има.
 Danaeka моите дрехи даже се отпуснаха.

# 408
  • Мнения: 152
Здравейте! Чудя се дали след дамската ХХЛ серия ще има и мъжка такава? Някой има ли спомен или наблюдения от предишни каталози?
Следващата седмица ще има.

Благодаря!

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Направо се възхитих от себе си снощи - не успяха да ме впечатлят нито дрехите, нито мексиканските истории Sunglasses От дрехите само топовете ми харесаха, но Л ми беше доста голям и пропуснах.
Взех наденица за печене ХХЛ - хареса ни.
С нетърпение очаквам обаче италианската седмица да се заредя сериозно с канелони и маскарпоне Crazy

# 410
  • Мнения: 68 629
denyil , чадо...на Вие ли ми говорите, или тъй ми се е сторило Rolling Eyes
Защо така официално Thinking
Не се чувствам комфортно така, ще ти се обидя, шЪ знайш  Crossing Arms
Сори,имах навпредвид и други като теб влюбили се в кафевото...,а и понякога се пишеко тъй и от уважение (aко не знайш аз мн.си те уважавам-любимка си ми,нал тъй)Извинете всички за лир.отклонение.

А, чуФствата са взаимни, да знайш  Naughty
 Hug

Да няма малинак в лидл, м? Малкия пищи, че искал...пък по пазара няма още при нас..
Апропо, наядох се с череши от дърво, та сега съм рахат  Whistling

# 411
  • Мнения: 2 681
Има малини в малки кутийки - май 125 гр.

# 412
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Направо се възхитих от себе си снощи - не успяха да ме впечатлят нито дрехите, нито мексиканските истории Sunglasses От дрехите само топовете ми харесаха, но Л ми беше доста голям и пропуснах.
Взех наденица за печене ХХЛ - хареса ни.
С нетърпение очаквам обаче италианската седмица да се заредя сериозно с канелони и маскарпоне Crazy
А за мен са разоряващи и двете седмици. Laughing  Мъчно ми е за бюджета ни. Grinning

# 413
  • Мнения: 68 629
Има малини в малки кутийки - май 125 гр.

О,ще се активизирам.. bouquet

# 414
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Я, пуснали са малините? През последните две седмици нямаше, само боровинки имаше. Снощи не погледнах.
Давиз, не знам защо се получи така при мен. Уж си бях набелязала някакви неща, но нещо не ми се получи с пазаруването. Много исках от роклите, но нито цветовете, нито модела ми допаднаха. Роклите от седмицата за бременни бяха много по-хубави за същите пари, още ме е яд, че не си взех за над бански Tired
Да попитам в италианската седмица пускаха ли брашно за паста newsm78 За канелоните е ясно, че ще взема няколко кутии - това ми е най-мързеливото приготвяне на паста. Но брашно около нас не намирам, не ми се бие път до Метро само заради него и си я правя с обикновено бяло брашно. Та, ако пускат в Лидл, поне да го предвидя и него в списъка.

# 415
  • Перник
  • Мнения: 4 863
...
Да попитам в италианската седмица пускаха ли брашно за паста newsm....

Не помня изобщо да съм виждала такова брашно в Лидл  Thinking

# 416
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
и аз не към виждала брашно за паста в лидъл.
Аз купувам доматен сос  в едни малки бутилки от италианската седмица.

# 417
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Някоя добра душа иска ли да ми прати от черния цял бански с дантелата отстрани? Търсих в Пловдив и Стара Загора и няма ...Моля!  Ще почерпя!
Здравей!В Бургас намерих 42 С,трябваше да пишеш размера,само един намирам за сега ...И 36 В изкочи

# 418
  • Мнения: 21 275
Доколкото виждам слушалките от утре стават за телефон , гледам,че е със жак ,но ми трябва  3.5 мм,а не мога да видя дали техният е толкова  newsm78

# 419
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Здравейте! Чудя се дали след дамската ХХЛ серия ще има и мъжка такава? Някой има ли спомен или наблюдения от предишни каталози?
Следващата седмица ще има.
 Danaeka моите дрехи даже се отпуснаха.

При нас мъжките и женските ххл дрехи бяха в една седмица.

Общи условия

Активация на акаунт