Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 815
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 390
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Здравейте, момичета! Подшушнаха ми, че в Lidl до съвсем скоро е имало сглобяем шкаф за обувки. Някой може ли да сподели как е изглеждал и каква е била цената му? Може ли все още да бъде намерен в някои от магазините в София? Благодаря предварително! bouquet

# 391
  • Мнения: 68 643
Скоро скоро...не е било много скоро. Трудна работа...едва ли ще има останали от тях. Обикновено ги прибират, като мине седмицата, в която са пуснати...

# 392
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Ами, те май не са били част от някаква седмица – поне така разбрах. МЛ е видял въпросния шкаф преди около 10 дена, а служителката в един магазин в събота ни каза, че са имали допреди няколко дни, така че не е било отдавна със сигурност. Peace

   На мен по-важно ми беше да знам как е изглеждал въпросният шкаф, за да преценя дали изобщо има смисъл да го издирвам – ако въобще е наличен все още. Laughing

# 393
  • Мнения: 68 643
Те винаги са част от някаква седмична промоция. В постоянният асортимент нЕма мебели...да знаеш Peace

Освен да прегледаш предишните две брошури в такъв случай. Лично аз нямам спомен за въпросния шкаф Rolling Eyes Може и да звъннеш на нац.им тИлифон и за ги запиташ  Peace

# 394
  • Мнения: 7 279
Аз кафявото бях загледала. Имам кафяв долен от Икея и мноУ му се кефя.
Ама в тоя ред на мисли, като имам кафяв, що ми е втори чифт пък  Thinking се чудя...

На сиво съм навита, изпуснах едни такива по коледа ли пускаха...
Аз кафяв,памучен(не лигав или хавлиен)с ластик имам от Юск-на около година е,не е мръднал хич(вижте и там като идея...)

# 395
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Освен да прегледаш предишните две брошури в такъв случай. Лично аз нямам спомен за въпросния шкаф Rolling Eyes Може и да звъннеш на нац.им тИлифон и за ги запиташ  Peace

   Мерси. Simple Smile Това и ще направя (евентуално) – всъщност, точно така ме посъветва да постъпя и служителката в магазина, но ми беше изскочило от главата. Blush

# 396
  • Мнения: 68 643
denyil , чадо...на Вие ли ми говорите, или тъй ми се е сторило Rolling Eyes
Защо така официално Thinking
Не се чувствам комфортно така, ще ти се обидя, шЪ знайш  Crossing Arms

# 397
  • Враца
  • Мнения: 2 659
Тези блузи дълги ли са или къси и широки?

http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=62022

# 398
  • Мнения: 7 279
denyil , чадо...на Вие ли ми говорите, или тъй ми се е сторило Rolling Eyes
Защо така официално Thinking
Не се чувствам комфортно така, ще ти се обидя, шЪ знайш  Crossing Arms
Сори,имах навпредвид и други като теб влюбили се в кафевото...,а и понякога се пишеко тъй и от уважение (aко не знайш аз мн.си те уважавам-любимка си ми,нал тъй)Извинете всички за лир.отклонение.

# 399
  • Някъде там
  • Мнения: 16 055
Зависи от ръста на човек, но не са от най-късите.Средна дължина са.До средата на ханша ми идва на мен.

# 400
  • Враца
  • Мнения: 2 659
Аз съм 171 см, искам да ми идва до под задника.  newsm78

# 401
  • Някъде там
  • Мнения: 16 055
Аз съм 171 см, искам да ми идва до под задника.  newsm78
Малко над него ще ти е.Аз съм 169. Не е туника,определено.

# 402
  • Враца
  • Мнения: 2 659
Мерси, daviz,
даже няма да се разхождам до там!  bouquet

# 403
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Памучният сатен е мек, плътен, не става на топчета и е без лъскавина. Под плътен имам предвид, че не е тънък и не съхне бързо. Ако това предлагат в Лидл и на тази цена - браво /макар че това не е пълен спален комплект/.  Peace

# 404
  • Мнения: 33
Някоя добра душа иска ли да ми прати от черния цял бански с дантелата отстрани? Търсих в Пловдив и Стара Загора и няма ...Моля!  Ще почерпя!

Общи условия

Активация на акаунт