Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 710
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 1 307
Има, има антинезнамсикаквото ooooh! '
Аз на Алисса отговорих за парата на ниската степен, че на изключено тече.
Ох, ще я пускам пак да я тествам. Нещо не мога да ви обясня к'во ѝ е  #2gunfire Пък може и нищо да ѝ няма. Или подсъзнателно да ѝ влияя, щото мразя да гладя Joy  Mr. Green
Вашите ютии изключват ли както е по описание - след 30сек ако я оставите с плочата надолу и след 8 мин. ако я оставите вертикално на поставка и не я пипате? Моята сега я пробвам и не изключва никак, тече вече 15 мин. Освен това като я пусна да глади с пара върху дрехите има мокри капки! Вече не знам каква ютия да си взема. Сега съм с Тефал и ми лепи оставя следи по дрехите от жълти капки, абе не съм доволна.

Ами не, не изключва, а я държах повече от 30мин. С течовете се преборих, то искало да се "настрои". hahaha Реших все пак да я заменя, ако и другата е така ще я върна и ще чакам друга промоция. Crossing Arms

# 421
  • Мнения: 68 373
Като видях, че си писала...се сетих за ютиите ти Laughing
Значи го врътна копчето към картинката с парата? И не капе така, нали...поне единия проблем е разрешен Grinning

Ако не се сработите с тази, чакай Силвър креста Peace

# 422
  • Мнения: 1 794
Едно си баба знае, но....: да пиша ли pfaff ютията в нехаресвани?

# 423
  • Мнения: 47 903
По-добре недей
И моята е пфафф и е хубава- от предни пускания е
Като цяло ютиите им са много добри и не са категорично НЕпрепоръчван продукт

# 424
  • Мнения: 2 681
Купих си днес пуешки бутчета.
Та сега се чудя как се приготвят, трябва ли да се варят предварително.
Ще съм благодарна да  споделите, че не съм от добрите кулинарки.

Последна редакция: ср, 14 юни 2017, 14:09 от Emi Daniel

# 425
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 237
Аз купих ютия Силвъркрест за да заменя евентуално престарялата си ютия Тефал, която е със счупена пластмаса, но сега пак гладя с Тефала защото Силвъркреста е прекалено тежка, плочата и не се плъзга много добре и много ме дразни че изключва твърде бързо докато гладя задължително трябва да я изправям и разтръсквам за да гладя продължително а аз гладя много така че ще взимам някоя по повратлива Simple Smile Изобщо направих чорба от ютии Simple Smile

# 426
  • софия
  • Мнения: 25 207
Доколкото виждам слушалките от утре стават за телефон , гледам,че е със жак ,но ми трябва  3.5 мм,а не мога да видя дали техният е толкова  newsm78
https://www.lidl-flyer.com/bg-BG/#/5d6276e2-49c8-11e7-85ac-00505 … iew/flyer/page/18
пише 140 см. кабел, 40 мм мембрана ПЕТ

# 427
  • Мнения: 21 208
Доколкото виждам слушалките от утре стават за телефон , гледам,че е със жак ,но ми трябва  3.5 мм,а не мога да видя дали техният е толкова  newsm78
https://www.lidl-flyer.com/bg-BG/#/5d6276e2-49c8-11e7-85ac-00505 … iew/flyer/page/18
пише 140 см. кабел, 40 мм мембрана ПЕТ
Благодаря  bouquet

# 428
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
Моля ви за мнения относно дъската за гладене.

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 1 086
Моля ви за мнения относно дъската за гладене.
Никъде в брошурата не видях маса за гладене  Simple Smile

# 430
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
В нашия Лидл /св.Троица/ има дъски за гладене,намалени на 50 лева.

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 1 086
В нашия Лидл /св.Троица/ има дъски за гладене,намалени на 50 лева.
Ясно,явно е останала от предишна промоция,защото е няма в брошурата или аз не я виждам  Simple Smile

# 432
  • Мнения: 7 847
Едно си баба знае, но....: да пиша ли pfaff ютията в нехаресвани?
По мое мнение само таи седмица е била кофти партида...

# 433
  • Мнения: 2 184
Слушалките са много хубави,ако са тези като миналия път, на дясната може да се включи друг чифт слушалки.У нас се ползват на таблет и телефон.

# 434
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
В нашия Лидл /св.Троица/ има дъски за гладене,намалени на 50 лева.
Ясно,явно е останала от предишна промоция,защото е няма в брошурата или аз не я виждам  Simple Smile
Много благодаря за вниманието! Ще я купя,защото имам нужда. Hug

Общи условия

Активация на акаунт