Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 849
  • 1 092
  •   2
Отговори
# 465
  • Асеновград
  • Мнения: 3 062
Кога промениха дизайна на сайта ? Станал е едно към едно с Гръцкия и Италианския.

# 466
  • Пловдив
  • Мнения: 1 095
samantinia, защо не се обадиш на клиентския телефон да ти я доставят?
Благодаря Ви за идеята  Wink ,но не искам да ги притеснявам за нещо толкова незначително,все пак е една дъска,ще си намеря.

Последна редакция: ср, 14 юни 2017, 21:18 от samantinia

# 467
  • Мнения: 47 981
Рядко гладя и имах скапана дъска, която ми падаше по краката. Имах страх от нея и я изхвърлих. При нас миналата година имаше намалени от скъпите големи дъски и си взех. Имам си и стойка за нея зад вратата. Не я вадя всеки ден, но като я извадя съм спокойна. Регулируема височина. Сменяем калъф. Удължител. Голяма. Много е хубава. Но е само дъска, да.
Имам и малка, сутрин гладя някоя дребна дреха на нея. Мяткам я на кревата. И тя ми е много удобна

# 468
  • Мнения: 1 270
Едно си баба знае, но....: да пиша ли pfaff ютията в нехаресвани?
По мое мнение само таи седмица е била кофти партида...
Тази седмица ютиите(от 29 лв.) нямат функция самоизключване. Преди имаше друг модел от 39 лв., който имаше тази функция.Имам и двете и друга разлика не виждам. Супер доволна съм и от двете.

# 469
  • Мнения: 68 646
Айдее..от утре ще има гащииииии. Който не си е купил от ония розовите,да напада... Laughing

# 470
  • Мнения: 6 713
И сЮтЮени ще има. Mr. Green

# 471
  • София
  • Мнения: 849
Хора, има нов зехтин extra virgin - някакъв испански . Няма от старите зехтини. Promienna в пластмасова бутилка и Primadonna 750 ml в стъклена не видях...
Навсякъде ли е така или само в Студентски град?  Thinking

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Едно си баба знае, но....: да пиша ли pfaff ютията в нехаресвани?
По мое мнение само таи седмица е била кофти партида...
Тази седмица ютиите(от 29 лв.) нямат функция самоизключване. Преди имаше друг модел от 39 лв., който имаше тази функция.Имам и двете и друга разлика не виждам. Супер доволна съм и от двете.
Е, в упътването друго пише. #Cussing out

Аз да помрънкам за течната сметана. Откакто спряха червената в нашия Лидл и от синята не искат да заредят. Карат ме да се разхождам до друг Лидл  гадовете. Crossing Arms

# 473
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Кога промениха дизайна на сайта ? Станал е едно към едно с Гръцкия и Италианския.

Днес ще да е било, че вчера влизах  Tired Не ме радват гръцкия и италиански модел, ама явно ще трябва да свикнем  Wink
Дали и на нас ще сложат "предстояща" седмица като в италианския ?  Mr. Green

# 474
  • Асеновград
  • Мнения: 3 062
Кога промениха дизайна на сайта ? Станал е едно към едно с Гръцкия и Италианския.

Днес ще да е било, че вчера влизах  Tired Не ме радват гръцкия и италиански модел, ама явно ще трябва да свикнем  Wink
Дали и на нас ще сложат "предстояща" седмица като в италианския ?  Mr. Green
Дано,че да си струва свикването .

# 475
  • Мнения: 35 110
Даа, и аз влизах вчера и беше друг сайта. Оф, сега докато свикна с този..

# 476
  • Мнения: 1 066
Никой не каза за горните...калъфи ли са,завивки ли, що ли...

Плик. На едни гнусни райета.

Пликове са, с калъфка за възглавница. Взех два единични, понеже не можем да спим с една завивка с мъжа ми и долен да завърша комплекта. Отдавна исках едноцветни, не са лъскави, приятни на допир, могат да се перат и на 60гр, и са с някаква защита против избеляване. Ще ги видим.

# 477
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Да, ама този, който си харесах започва от 80В Sad Голям за мен.

# 478
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Много съм доволна от дъската за гладене,която купих днес от Лидл,широка е и е доста стабилна.
Не съжалявам за покупката,даже съм много доволна.Видях същите дъски в други магазини,на по-висока цена. Peace

# 479
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Да,и моите дрехи май малко се отпуснаха.

Общи условия

Активация на акаунт