Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 769
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 68 583
Ами и аз 42 горно взех, пък не съм от най-цицор....стите  Mr. Green Сютюените са ми 80С...Мерих и едно 40 номер, ама с 42 номер изглеждам по-надарена bowuu
Имам едно розово от миналата година, ама направо електриково...кат ме погледнеш, и се заслепяваш напраУ  Mr. Green Ама много ми тича, доволна съм язе... Laughing

# 556
  • Мнения: 284
Ами моите са положителни. Писах по-назад. Харесват ми много, стои като плат, а не е памучно трико просто, от онова разтегливото. Няма и да става на бобчета си мисля. луксозна работа с две думи...

Ти защо питаш? не вярвам да има останали от тях някъде, а ако има, ще е най-малкия размер Rolling Eyes
Загледах ги в каталога и ми се видяха хубави,но си права,има останали само малки размери. Били ги взели още първия ден,но аз като не съм ги фокусирала по-рано,сега нека ми е  Grinning
Нищо, следващия път ще отида по-рано да си взема.

# 557
  • Мнения: 68 583
Средният размер се разграбва най-рано - 160/200. При нас вчера имаше само от малките и два от 180/200, та докопах един голям тъмно син...

# 558
  • Мнения: 284
И на мен ми трябва от най-големия размер. Ходих на Лидл на Сливница в София,но нямаше такъв размер...цвета е без значение.

# 559
  • София
  • Мнения: 388
Чаршафи от двата по-големи размера имаше вчера в Лидл Ринг мол и Лидл на Околовръстното в Богров при Джъмбо. Това в София. Тъмно сини и сиви. Аз успях да си намеря и черни дънки от ХХЛ 52 размер. Много съм доволна. От всички дрехи тази седмица, големи, бельо, бански и пр. имаше много бройки вчера следобед в магазина на Околовръстното при Джъмбо.

# 560
  • Мнения: 47 963
В магазина на Вардар имаше бая чаршафи, дънки, даже бански имаше и огледах, но бяха на свършване

# 561
  • Мнения: 21 270
Аз пък си взех слушалките , страхотни са  Heart Eyes

# 562
  • Мнения: 46
 Чаршафи с ластик си взех вчера,изпрах ги и снощи спахме с тях-страхотни са! Взех и от комплектите плик и калъфка и от тях съм доволна.

# 563
  • Мнения: 68 583
И аз го изпрах вчера, но още не сме спали на него...абе луксозна работа, пак да си кажа аз.. Laughing

# 564
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
И аз го изпрах вчера, но още не сме спали на него...абе луксозна работа, пак да си кажа аз.. Laughing
Понеже чета по диагнола, а много се заинтригувах, пусни ми снимка или линк, плийз.  bouquet Hug

# 565
  • Мнения: 68 583
И аз го изпрах вчера, но още не сме спали на него...абе луксозна работа, пак да си кажа аз.. Laughing
Понеже чета по диагнола, а много се заинтригувах, пусни ми снимка или линк, плийз.  bouquet Hug

А, че как да стане ... първо, не мога да качвам снимки в някой си сайт за фотоси, тъй като тепърва трябва да се регистрирам там и да правя профил, щот нямам таквиз профайли /оффффф, само като го напиша, и се уморих вече/, иначе с удоволствиеМ бих се отзовала... Hug
Абе луксозно изглежда, кефи ме. Не е лъскаво-лигаво-хлъзгащо, в същото време не е просто памучно трико...това за долния иде реч.

# 566
  • софия
  • Мнения: 25 399
И аз го изпрах вчера, но още не сме спали на него...абе луксозна работа, пак да си кажа аз.. Laughing
Понеже чета по диагнола, а много се заинтригувах, пусни ми снимка или линк, плийз.  bouquet Hug
А, че как да стане ... първо, не мога да качвам снимки в някой си сайт за фотоси, тъй като тепърва трябва да се регистрирам там и да правя профил, щот нямам таквиз профайли /оффффф, само като го напиша, и се уморих вече/, иначе с удоволствиеМ бих се отзовала... Hug
Тук не се изисква никаква регистрация, за да качиш снимки - https://postimage.io/. След като се качи снимката отдолу излизат готови адреси - за качване във форум, за линк към снимката и т.н. Копираш елементарно с бутончето да съотв. линк и след това пействаш линка тук. Peace

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 15:58 от zvanche

# 567
  • Мнения: 47 963
С новата версия на бгмама може да се качват снимки от компа директно Wink

# 568
  • Мнения: 68 583
На старата съм още аз. Новата я пробвах, мерси...не ми харесва.

Ще пробвам довечера тогава от линка на Звънче Peace

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Снимка от сайта говоря, линк към каталога или нещо подобно. Знам те тебе че немоеш качва снимки.
В брошурата на коя страница е?  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт