Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 828
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 68 644
Веднъж пращах снимка по имейл...тъй само мога. Grinning
Ами излязох сега, а от тела пък ептен не мога дори линкове да качвам. Rolling Eyes
 hahaha

# 571
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Мерси, мерси! Кажи поне цената  Laughing

# 572
  • Мнения: 22 867
Снимка от сайта говоря, линк към каталога или нещо подобно. Знам те тебе че немоеш качва снимки.
В брошурата на коя страница е?  Crazy

Стр. 12 в брошурата, на новия им сайт нещо не се ориентирам и не ги откривам... newsm78

# 573
  • Мнения: 68 644
И тя е луксозна.. Mr. Green 20 лв дадох.
От понеделник бяха иначе. Значи в началото секциите които са.
Много съм зле с техниката. Ама пък как описвам и разказвам...то компенсира,смятам.. Mr. Green

# 574
  • Мнения: 5 059
Аз пък си взех слушалките , страхотни са  Heart Eyes

Колко страхотни са  Mr. Green Имам на Apple, но ми трябва още един чифт. Нещо сходно ли са? Меломан съм и ми е много важно качеството  Rolling Eyes

# 575
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Аз пък си взех слушалките , страхотни са  Heart Eyes

Колко страхотни са  Mr. Green Имам на Apple, но ми трябва още един чифт. Нещо сходно ли са? Меломан съм и ми е много важно качеството  Rolling Eyes
Едва ли ще са с качеството на Apple, но вадят добър звук и са свежи. Помня, че с лидълските се чуваше по-силно, отколкото с Филипс. Но сдадоха багажа и ги върнахме. Първо спря да работи лявата слушалка, а после отказаха съвсем. Удобство беше, когато децата искаха да гледат двамата филм на лаптопа, сядаха и си прикачваха слушалките и не занимават околните с филма си Laughing
Бях обещала на малката, като ги пуснат да и купя други, но купихме на баткото геймърски слушалки, той и подари Филипса и тя повече не отвори дума за лидълските. Много си ги харесваше, защото бяха в любимия и цвят.

# 576
  • Мнения: 1 186
Благодаря за отговора за кафето Бамбарадамбара и СветлаК. Преди да ви прочета си напазаруваха  Joy. Взех си от Gimoka, но следващо ще пробвам от това което казвате. Само да не стане грешка, тяхната марка Беларом или нещо подобно, за него ли става въпрос?

# 577
  • София
  • Мнения: 940
Не виждам някой да е коментирал машинката за прясна паста, моля ако я има някой да сподели мнение.

# 578
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Не виждам някой да е коментирал машинката за прясна паста, моля ако я има някой да сподели мнение.
Аз си купих от кауфланд миналия месец. В стара тема бях чела че са еднакви машините не дочаках да пуснат в Лидъл. Децата харесват спагетите, които се получават, помагат при разточването и  рязането.  На обяд замесвам тестото и вечерта докато заври водата сме  го разточили и нарязали.

# 579
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
labrex, благодаря!  bouquet

# 580
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Момичета купичките от крем брюле ползвали сте ги за печене на друг крем.

# 581
  • Мнения: 514
Помощ! Взех си мултифункционално ренде (тип Бьорнер), ама не ми се получава нищо с него. Предполагам, че нещо не правя, като хората, но от листчето с картинките нищо не мога да разбера.   Embarassed
Някоя може ли да ми подскаже, как се работи с това нещо? Зеленчуците трябва ли да се нарежат предварително (не знам, къде е смисъла тогава, но и с нарязаните не ми се получава)? А цялата примерно, краставица, или даже половина от нея  не разбирам, как да захвана с държача.
Ако слагам две ножчета (или как се казват тия), тогава става едно запъване, ако оставя една от дупките отворена, зеленчуците просто пропадат в нея.
Засега вместо салата си имам само няколко смачкани парчета от зеленчуци разхвърляни из цялата кухня, защото това ренде не иска да седи стабилно върху купата, където, предполагам, му е мястото.

# 582
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не виждам някой да е коментирал машинката за прясна паста, моля ако я има някой да сподели мнение.
Аз си купих от кауфланд миналия месец. В стара тема бях чела че са еднакви машините не дочаках да пуснат в Лидъл. Децата харесват спагетите, които се получават, помагат при разточването и  рязането.  На обяд замесвам тестото и вечерта докато заври водата сме  го разточили и нарязали.
Абсолютно същата машина я имам, но не от Лидл. Много е хубава. Онзи ден си направих кори за лазаня с нея.

# 583
  • София
  • Мнения: 3 843
Аз пък,  след  като си купих от зелените ленени панталонки,  най-неочаквано  се натъкнах на проблема с каква блуза да ги нося,  нищо не им пасва като цвят.  Та сега ме е яд защо не си купих от ленените потници,  нишо,  че бяха прозрачни... Поне се връзваха цветово.

# 584
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Аз пък,  след  като си купих от зелените ленени панталонки,  най-неочаквано  се натъкнах на проблема с каква блуза да ги нося,  нищо не им пасва като цвят.  Та сега ме е яд защо не си купих от ленените потници,  нишо,  че бяха прозрачни... Поне се връзваха цветово.

Ами да ти кажа,че си е за ядосване  Mr. Green Аз си купих бял и тъмно син.Белия съвсем лекичко прозира(да не кажа,че изобщо)...синия изобщо не прозира.Аз съм много доволна и си ги нося с най-голямо удоволствие  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт