Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 781
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 236
Oфффф..Пак да се оплача.Не мога да разбера защо ми се запушва еспресо машината(Делонги)с мляно кафе  Cry Cry.Меля го с мелачката на силвъркрест (пише 45 секунди за еспресо и засичам с хронометър). Пробвах и по-малко време  да меля и повече и пак...Май ще си я ползвам за мелене на ядки и на овесени ядки и на всичко друго, но не и на кафе. newsm78

Всяко кафе иска различно време за смилане, но 45 сек. ми се виждат прекалено много. Аз на моята броя до 20-22 и е готово. Ако има нужда врътвам още един два оборота. Ако пък ми е ситно - на следващия път спирам малко по-рано.
Абсолютно подкрепям. Прекалено много са. Аз си засичам около 25-27. Иначе става прекалено фино и от там ти идват ядовете.

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Рендето на мен не ми хареса. Много е малко, може би е подходящо единствено да го сложиш на масата и да си настържеш кашкавал директно върху чинията. Според мен специално за подправки ножицата е по-удачен вариант.
Купих си форма за равиоли, много е забавно да се работи с нея. Правих равиоли със спанак и рикота, чудни станаха.
Негативно мнение изказвам за соса "Четири сирена" в бурканче. По принцип избягвам да купувам готови сосове, но снощи реших да спестя малко време, че приготвянето на самите равиоли е доста времеемко. Някак хем тежък, хем безвкусен беше и с усещане за изкуствено Confused Много по-добре бяха равиолите без соса, само с малко зехтин и пармезан.

# 677
  • Мнения: 35 109
Аз се замислих дали лесно се мие това ренде??

# 678
  • Мнения: 1 802
Oфффф..Пак да се оплача.Не мога да разбера защо ми се запушва еспресо машината(Делонги)с мляно кафе  Cry Cry.Меля го с мелачката на силвъркрест (пише 45 секунди за еспресо и засичам с хронометър). Пробвах и по-малко време  да меля и повече и пак...Май ще си я ползвам за мелене на ядки и на овесени ядки и на всичко друго, но не и на кафе. newsm78

Всяко кафе иска различно време за смилане, но 45 сек. ми се виждат прекалено много. Аз на моята броя до 20-22 и е готово. Ако има нужда врътвам още един два оборота. Ако пък ми е ситно - на следващия път спирам малко по-рано.
Абсолютно подкрепям. Прекалено много са. Аз си засичам около 25-27. Иначе става прекалено фино и от там ти идват ядовете.
Мерси. Абе уж пробвах и с по-малко...Ще пробвам пак и ще докладвам bouquet

# 679
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 745
Аз си останах без машинката за паста. Снощи в Лидл Тракия от всичко имаше по много, а от нея-ни една. Някой да е виждал другаде в Пловдив останала?

# 680
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
при нас в Стара Загора имаше много. Миналата година се чудих много време дали да купя и накрая ги прибраха. В Кауфланд бяха 2 броя като купих моята в понеделник сутринта.

# 681
  • софия
  • Мнения: 1 707
Здравейте ,къде може да се види какво ще има от 25.06 -хареса ми един мини блендер и искам да го сравня .

# 682
  • Мнения: 2 163
Малки сладоледи на клечка в кутии по 12 има ли? В гръцките има...Както и масло с подправки имаме ли?

# 683
  • Мнения: 68 622
Имаше малки сладоледчета, 12 бр. в кутия, във фунийки обаче предни години..
Има масло със сол ирландско. С подправки не съм мяркала мисля. Има сланина с подправки иначе  Mr. Green

# 684
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Малки сладоледи на клечка в кутии по 12 има ли? В гръцките има...
Видях, че тази година има някакви мини сладоледи на клечка Peace

# 685
  • Мнения: 20 152
Взехме от този сладолед от 2 лв с лимона, основната му съставка е вода и като консистенция е като заскрежена вода със захар, а вкуса е на Фервекс. За другите вкусове незнам.
Мерси!

# 686
  • Мнения: 1 802
Здравейте ,къде може да се види какво ще има от 25.06 -хареса ми един мини блендер и искам да го сравня .
искаш да кажеш 26.06, нали? Брошурата от 26 -ти можеш да видиш четвъртък сутрин, но онлайн, на сайта им.

# 687
  • Мнения: 3 046
Момичета, в нашия Лидл има изостанали ютии, доста бройки. Вършат ли работа? Не знам от преди колко седмици са, но моята се повреди и ги загледах. Не са скъпи, 29.90лв, но покритието им е някакво странно и реших първо тук да проверя за мнения newsm78

# 688
  • Мнения: 47 970
По принцип ютиите- да, но точно тези -не

# 689
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Джемма, моля те да дадеш отзиви за ножа за диня. Трябва ми някакво улеснение, че всяко рязане на диня ми е опит за самоубийство  Rolling Eyes

Давам отчет. Определено е само за малки тънкокори дини. Дама човека с много усилия успяха да разрежат тиквата от Лидл.







blue.angel, преди малко в Балчик имаше от машините. Ако не намериш и ги има още утре мога да ти взема, но ще се оскъпи с куриер да ти я пращам. Аз имам електрическа и затова не проявих интерс към тази.

Последна редакция: вт, 20 юни 2017, 15:20 от Джемма

Общи условия

Активация на акаунт