Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 817
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 47 981
Какво правите с нея, сладко ли

# 781
  • Варна
  • Мнения: 236
За кой ликьор казвахте,  че е като Бейлис? Има някакъв сметанов в тумбесто шише и друг в дълго, тънко. Кой да взема, че ми трябва подарък за доктор?
Този в тумбестото шише е като Бейлис. Аз го харесвам, но предпочитам повече този в продълговатото, който има аромат на капучино. Няма да сгрешиш, ако го вземеш, ще върви чудесно с бонбони   Wink

# 782
  • Мнения: 4 671
Да знаете кога пак ще заредят от желиращата захар на Захира?

Има я в брошурата за следващата седмица(стр.9) -1,95 лв.

Заедно сме писали  Mr. Green
В Тмаркет я има сега намалена, поне беше така преди 2 дни. Вчера взех от лешниковия крем , е едва не изядох цялото бурканче, много е готин.

# 783
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Какво правите с нея, сладко ли

Да. И е по-арно от купешкото Wink

aDream, благодаря!  Във Варна обаче нямаме ТМаркет. Wink Ще изчакам следващата седмица. Сега ще видя брошурата за др. седмица.

# 784
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Какво правите с нея, сладко ли
И мен това ме интересува, срам, не срам, но ще питам: Може ли да се използва като обикновена захар?

# 785
  • Мнения: 35 110
Хареса ми хляба с картофено пюре и лук. Мисля, че е нов в асортимента на пекарната или е намален просто ( не обърнах внимание).

# 786
  • София
  • Мнения: 14 672
За кой ликьор казвахте,  че е като Бейлис? Има някакъв сметанов в тумбесто шише и друг в дълго, тънко. Кой да взема, че ми трябва подарък за доктор?
Този в тумбестото шише е като Бейлис. Аз го харесвам, но предпочитам повече този в продълговатото, който има аромат на капучино. Няма да сгрешиш, ако го вземеш, ще върви чудесно с бонбони   Wink
Супер, много благодаря!
С тази желираща захар ефекта на фикса на Йоткер ли се постига?

# 787
  • Мнения: 1 805
Мнения за четките за тоалетни /извинявам се за въпроса, но човещинка Mr. Green Mr. Green/  / да не би да пада четката всеки път от пръчката щом са сменяеми? ей тези /                
както и за поставките за тоалетна хартия- не съм взимала никога от нещата им за баня и нямам представа Thinking

# 788
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Какво правите с нея, сладко ли
И мен това ме интересува, срам, не срам, но ще питам: Може ли да се използва като обикновена захар?

За 7-8 мин  и ти е готово сладкото. Става за всякакви плодове- изброени са на опаковката , заедно с рецептата. Най- важното е, че спестява над 2 ч бъркане на тавата със сладко. И не, не може да се ползва като обикновена захар  Peace

# 789
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря. Hug

# 790
  • у дома
  • Мнения: 7 141
А кои сладоледи са хубави, тези от постоянния асортимент?
Мъжете предпочитат сметановия с парченца бисквитки тип "Орео".


Такъв има ли в Лидъл,защото и на децата е любим,но там не съм виждала  newsm78

# 791
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Мнения за четките за тоалетни /извинявам се за въпроса, но човещинка Mr. Green Mr. Green/  / да не би да пада четката всеки път от пръчката щом са сменяеми? ей тези /                
както и за поставките за тоалетна хартия- не съм взимала никога от нещата им за баня и нямам представа Thinking
Аз имам сребристата тумбеста от миналото лято. Харесва ми, но гледам е взела лекичко да избива петна от ръжда по корпуса. Тоалетната ни е в общо помещение с банята и има много влага, въпреки че върти вентилатор по няколко часа на ден. Четката не пада от дръжката, но аз съм й хванала цаката накъде да я въртя, иначе в началото леко се разхлабваше.
В банята на вилата имам поставката за ТХ /хоризонталната/ - добре си е и не се пробива стената за да се монтира, а се лепи с нещо като силикон, което си е в комплекта.

# 792
  • Мнения: 68 644
Гащи купих. Stop
За половинът обаче. Аз си имам бол Laughing
Кои кренвирши да взема?
Винаги купувам на дечко от тънките Пикок. Сега обаче иска дебел...демек нормален. Ще правим хот дог newsm78

# 793
  • Мнения: 47 981
Аз купувам малките детски и едни в буркан. Останалите са ми съмнителни.

# 794
  • Мнения: 68 644
Ей...в буркан не видях. Май съм мяркала преди. Уж огледах..

Общи условия

Активация на акаунт