Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 703
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 930
  • софия
  • Мнения: 25 202
Моля за впечатление от мъжките обувки. Ходих до магазина на Халите, но нямаше пукнат чифт. Да ходя да ги търся в друг ако са добре.

Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 13:49 от zvanche

# 931
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
какво се е случило с мъжките дънкови панталонки ? днес на владислав във Варна , нямаше дори табела , говореща за съществуването им ..
при нас имаше от кафемашината от 140 лв. , някой май късно я беше поожелал , както и много намалени уреди , видях кухненски робот но ще излъжа за цената .. може би 35 лв от 45лв намален , или нещо такова , уред за бавно готвене и много други непоказани в брошурата неща , търсих панталони за МП и друго не гледах , но има доста неща
купих от тези малки наденички за грил , по 10 в опаковка , едни бели .. някакви впечатления ?взех обичайното олио , веро , кърпички ,плодове , зеленчуци , врат , ципура  и много други неща .. а царевица  са пуснали "сладка" , някой пробва ли я ? , четвъртък ще взема щорите за кола , ако се наканя да измеря прозорците де .. някакви отзиви и за тях ?

# 932
  • Мнения: 7 247
Щорите(ако са твзи черните дето се вдигат)ги имаме май вече трета година-доволни сме,само едната понякога пада по време на движение и стряска шофьора...само от единия прозорец, не знам що така...

# 933
  • Мнения: 68 370
Щот не си я наплюнчила Убаво, що... Mr. Green

# 934
  • Мнения: 7 247
Не е туй причината,чак я давя от слюнка и с вода съм я мокрила,ама неще...нещо не се харесват с прозорчето... Hug

# 935
  • София
  • Мнения: 3 817
Моля за впечатление от мъжките обувки. Ходих до магазина на Халите, но нямаше пукнат чифт. Да ходя да ги търся в друг ако са добре.

Аз ги загледах, но като ги помирисах, миришат доста силно на евтини гуменки. В магазина е голямо пространство и миризмата не се усеща толкова, но в малко пространство определено ще носят дискомфорт. Това ме отказа да купя на ММ. Иначе на външен вид са добри.

# 936
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
Здравейте , в английския Лидъл от другата седмица ще има този Акти фрайър ,
дали някой случайно го има , и ако да - отзиви моля
https://www.lidl.co.uk/en/Non-Food-Offers.htm?articleId=4075
 

# 937
  • Асеновград
  • Мнения: 3 000
Не е туй причината,чак я давя от слюнка и с вода съм я мокрила,ама неще...нещо не се харесват с прозорчето... Hug
Почисти добре прозореца, моята по едно време падаше така, изчистих добре прозореца с мокра кърпа от прахоляка и сега не мърда.

# 938
  • Мнения: 6 643
Не е туй причината,чак я давя от слюнка и с вода съм я мокрила,ама неще...нещо не се харесват с прозорчето... Hug
Почисти добре прозореца, моята по едно време падаше така, изчистих добре прозореца с мокра кърпа от прахоляка и сега не мърда.

Да, сега в жегата много добре се залепват.Нашите са от миналата година- едната залепваща част се беше деформирала и падаше, но като се стопли времето добре се залепи.

Сиренето Железница е с нова опаковка-едва го познах-отгоре е в зелено с крава, на вкус си е същото .Взех още зехтин, грах, кисело мляко.

# 939
  • Мнения: 725
Привет, някой има ли впечатления от блендера?

# 940
  • Мнения: 7 847
Купих си керемидения панталон.  Никога не съм харесвала тази кройка, но за мое учудване ми стои добре, за морето, и из квартала  става. И материята е фина, мекичка и феерична. И рокля си купих, самото трико ми хареса. И най - вече дантелата отпред.  Heart Eyes Ама може и като нощница да я използвам,  защото тъкмо писах в една друга тема как ще избягам от розовото и розАвка си взех!

И разни сирена, плата за скара, и сладоледи... и бам! пак сума пари потроших. Embarassed

# 941
  • София
  • Мнения: 3 817
Ех, тези панталони! Искам и аз, а все са ми къси. Sad
175 см съм.. Sad

# 942
  • Мнения: 47 898
Аз съм 170 см и ми е идеално, на теб обаче ще късее, да
 

# 943
  • софия
  • Мнения: 1 707
Привет, някой има ли впечатления от блендера?
Много е слаб,за твърди  плодове..

# 944
  • Мнения: 7 847
Аз съм 170 см и ми е идеално, на теб обаче ще късее, да
 
И аз съм толкова ми "заспаха".

Общи условия

Активация на акаунт