Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 806
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Враца
  • Мнения: 2 657


Мъжки дънки не намерих и в другите два магазина вчера. Ще връщам нашите, но довечера не знам дали ще ми остане време да ида до ЛИДЛ и сигурно ще е другата седмица. Че и ММ скъсал етикета на задния джоб. ooooh! Поне не го е изхвърлил.


viki, какъв размер са дънките и какъв цвят?

# 1 021
  • Мнения: 19 687
Някой вчера питаше за уреда за готвене с горещ въздух и хоп - другата седмица. Laughing

Аз питах , и при нас има американска семица
следобед отивам да го взема , ако успея ще пиша по късно как е и дали става ..
Пиши наистина, защото аз взех на Дипломат (не ми се даваха толкова пари за Филипс) и си е пълно дърво Sad

# 1 022
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Мъжки дънки не намерих и в другите два магазина вчера. Ще връщам нашите, но довечера не знам дали ще ми остане време да ида до ЛИДЛ и сигурно ще е другата седмица. Че и ММ скъсал етикета на задния джоб. ooooh! Поне не го е изхвърлил.
viki, какъв размер са дънките и какъв цвят?
№54 сиви. Peace

# 1 023
  • София
  • Мнения: 14 672
Някой вчера питаше за уреда за готвене с горещ въздух и хоп - другата седмица. Laughing

Аз питах , и при нас има американска семица
следобед отивам да го взема , ако успея ще пиша по късно как е и дали става ..
Пиши наистина, защото аз взех на Дипломат (не ми се даваха толкова пари за Филипс) и си е пълно дърво Sad


Нещо имам спомени от предишния път, когато ги пуснаха, че се оплакваха от покритието вътре, че залепват картофите. но кога беше newsm78 Сега е 153 лв. май, някъде там.

# 1 024
  • Мнения: 184
Слънцезащитните продукти добри ли са?А също кой сладолед ми препоръчвате?

# 1 025
  • Мнения: 36 468
От сладоледите харесвам най-много мини-фунийките, които се продават в кутия, а също и големите сладоледи на клечка(продаваха се 8 броя за 5 лв през ХХЛ седмицата, но този път май няма от тях).
Сладоледена торта без блат купувахме миналата година от Метро - не една, а 3-4, понеже бяха намалени с 40%. Изядохме ги, но не са нещо особено - просто сладолед; не е торта, подходяща за празничен повод. 

# 1 026
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Слънцезащитните продукти добри ли са?А също кой сладолед ми препоръчвате?
Добри са,многократно са хвалени  Mr. Green За сладолед не мога да помогна,всеки харесва различни  Peace Аз ядох от френската седмица и много ми хареса,после взех от италианската,но не ми хареса особено(пак въпрос на вкус) от другите(постоянните) не съм пробвала  Peace

# 1 027
  • Мнения: 1 437
Слънцезащитните продукти добри ли са?
Аз съм доволна

# 1 028
  • Русе
  • Мнения: 7 057
От "постоянните" сладоледи харесвам тези на клечка от 0,99 лв. и в кутиите от 1 л. шоколадовия с парченца шоколад, който ще е намален другата седмица.
На Джелатели сладоледите са по-хубави от тези на Балино, било в кутия, било при единичните сладоледи. Съдържат по-малко "боклуци".
Вчера ядох сладолед тип Баунти. Хареса ми, но аз обичам кокос.
Следващия, който ще купим да опитаме ще е тип Орео в кутия.

# 1 029
  • Перник
  • Мнения: 4 863
...
На Джелатели сладоледите са по-хубави от тези на Балино...

Подкрепям  Peace

# 1 030
  • Мнения: 35 110
Аз унищожавам този с орехите за нула време. Много го харесвам Heart

# 1 031
  • Враца
  • Мнения: 2 657
Мъжки дънки не намерих и в другите два магазина вчера. Ще връщам нашите, но довечера не знам дали ще ми остане време да ида до ЛИДЛ и сигурно ще е другата седмица. Че и ММ скъсал етикета на задния джоб. ooooh! Поне не го е изхвърлил.
viki, какъв размер са дънките и какъв цвят?
№54 сиви. Peace
.

Оооо, ми аз май ги искам, може ли да ми измериш талията и аз ще премеря сега , като се прибера.

# 1 032
  • Мнения: 14 966
Аз пък си харесах много работи от другата седмица , в това число и разните пробивачи от мъжките инструменти. Така е , като съм новопокръстен лидълец Rolling Eyes, нищо още си нямам.
Та да попитам сега за миксерите-дали са лекички. Аз не че много разбивам , затова миксерът ми е от соца.
Върши работа , но бучи зверски и е тежък. Бих се подновила с миксерче , стига да го похвалите.
Закачалките за ризи ми изглеждат много идейни. Има ли си някоя ?

# 1 033
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Аз харесах детските дрешки и италианската седмица.

# 1 034
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
медицинския шампоан на СИЕН , може ли да се използва за малки бебета и деца на 3 годишна възраст .. той е медицински уж , не е сенситив , но все пак какво мислите вие ? при положение ,че нямат проблеми със скалп и коса

Общи условия

Активация на акаунт