Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 39

  • 46 322
  • 739
  •   2
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Лале в дъжда, благодаря за новата тема! bouquet

PeacockLove, възхищавам се на силата ти да продължиш напред! Дано всичко лошо е вече зад гърба ти. Hug

# 16
  • Мнения: 179
Сигурно шампоанът щипе или е по-професионален и за това не е подходящ за дете. Но аз не виждам и защо д ане го ползваш. Едва ли ще е драма.
Мина ми през главата, че може да има някоя лекарствена съставка, ама едва ли все пак го взех от супера.

# 17
  • Мнения: 299
Здравейте,
За колики биоамика или инфакол по-добре действат?

# 18
  • Мнения: 64

..

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 09:45 от Полина Лазарова

# 19
  • Мнения: 35 110
Доктор, който посъветва пациент да махне дете ( било и точка ) , не ми  го хвали!!
Толкова хора мечтаят за тупкащо сърчице, а някои се отказват от това с лека ръка.

Последна редакция: нд, 04 юни 2017, 18:58 от PeacockLove

# 20
  • Мнения: 10 874
Доктор, който посъветва пациент да махне дете ( било и точка ) , не ми  го хвали!!
Толкова хора мечтаят за тупкащо сърчице, а някои се отказват от това с лека ръка.
Не знам дали някой лекар би дал такъв съвет. Всъщност не е редно никой да дава съвет, защото нито той ще гледа това дете, нито ще живее с мисълта за премахването му (много жени съжаляват след това и години наред се измъчват с въпроси какво ли би било, ако не бяха абортирали). Колкото и объркана да е Полина, само тя и бащата на детето трябва да вземат решението. Така че Поли, седнете и поговорете, обсъдете го добре и тогава действайте. Не мисля че ние, лекар или който и да било друг, би могъл да помогне.

Здравейте,
За колики биоамика или инфакол по-добре действат?
Попитай в тази тема. bouquet

# 21
  • Мнения: 35 110
Разбира се, че те трябва да решат съдбата на детето. Щом заедно са го създали...
Всеки ще каже своята си гледна точка и щом е попитано точно е тази тема, всички по- скоро ще сме ЗА запазването на един човешки живот, нищо че сега е точка. Всички сме били точки някога.

# 22
  • Мнения: 10 874
Разбира се, че те трябва да решат съдбата на детето. Щом заедно са го създали...
Всеки ще каже своята си гледна точка и щом е попитано точно е тази тема, всички по- скоро ще сме ЗА запазването на един човешки живот, нищо че сега е точка. Всички сме били точки някога.
Така е, напълно споделям това мнение. Разказах и личната си история. Може би и някой друг ще разкаже. Но това не помага по никакъв начин - немалко хора писаха дотук, а тя е все така объркана и несигурна и не знае какво да прави. Sad Все пак има още малко време, дано заедно стигнат до едно решение и не съжаляват след това за него. Praynig
Всъщност в осма седмица не е само точка, вече има и сърчице... Confused След още две седмици ще са формирани повечето му органи.

# 23
  • Мнения: 25 745
Утре мисля да звънна на докторката си и да поговоря с нея , незнам не го усещам като нещо сериозно , по скоро като точича както някои от вас се изразиха ... Не се чувствам готова , страх ме.... Мн.съм объркана
И аз не малко пъти съм си мислила за този вариант, защото имам ред причини. Ако искаш пиши ми на лични.

# 24
  • Мнения: 64
Извинявам се ако съм засегнала някой с нещо, исках само да споделя как се чувствам

# 25
  • Мнения: 35 110
Никой не е засегнат. Просто ние ти казваме как сме преживели ние нещата около нашите забременявания (деца).

# 26
  • Мнения: 410
Поли обсъдете го внимателно с приятеля ти и направи това, което ти казва сърцето, независимо какво говори разума ти... Разума се подвежда, манипулира, докато сърцето е душата ти, това което няма да ти даде покой, това което те кара да трепериш, да усещаш пеперудите в корема и най-вече - да имаш чиста съвест, защото тя е тежък товар до живот.

# 27
  • Мнения: 35 110
Поли, почни от тук: как приемаш това дете в момента: като възможност, която ти е дадена или като натрапник (бреме), което ти пречи.
Ако точката съ сърце  не носи поне малко положителни чувства в теб, а семо негативи- тогава това не е твоето дете. Дано обаче имаш възможност да дочакаш твоето.

# 28
  • Мнения: 25 745
Поли, почни от тук: как приемаш това дете в момента: като възможност, която ти е дадена или като натрапник (бреме), което ти пречи.
Децата винаги, променят/провалят плановете.
Според мен първото чувство е най вярно. Как реагира като видя теста? Радост или тревога....
Възрастта също е от значение, аз съм на 34, за мен може и да няма втори шанс, а Поли е млада има много време.
Това решение трябва да си го вземе сама, и не е никак лесно.

# 29
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
имам нужда от съвет... Бременна съм в края на 6г.с. утре влизам в 7г.с. в 5та имаг зацапване кафеникаво, започнах утрогестан и но шпа и за 3-4 дни спря, междувременно видя доки леко отлепване... Днес отново се появи кафеникаво зацапване, обадих си и тя ми каза да продължавам да лежа до следващия преглед 13.06 защото още е рано за сърчице... Та въпроса ми е, имали ли сте подобни проблеми, дали да се тревожа..? Неспокойна съм от притеснение..

Общи условия

Активация на акаунт