Отговори
# 15
  • Мнения: 1 652
С майка ми сме родени на една дата, даже и в една година според Китайския календар. За нас това е нещо хубаво и много много специално. Това си е нашият ден, един голям празник. Тайно си мечтая да имам дъщеря  и тя да е родена на нашия ден , да стане още по-голям празник. За връзка мога да кажа ,че ни е много много силна, въпреки че ни делят хиляди километри разстояние. Единственото нещо, което знам ,като митология е, че трябва да посадим двете дърво и да застанем от двете му страни, така се прекъсвала тази прословута свързаност. Не сме го правили, все се бъзикаме, че някой ден ще го направим.

# 16
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Това с дървото го правиха моята кума и дъщеря и ,още щом малката направи 1 година.
Аз мисля,че е много хубав подарък да родиш дете на рожденния си ден,или пък на р.д.на някой близък,или на голям празник.Моят син е на 24.06,тогава е и вуйчо ми,а и един от любимите ми празници.

# 17
  • Мнения: 630
Аз не бих препоръчал на суеверни хора да правят тоя ритуал със садене на дърво. Ами ако дървото изсъхне, което си е напълно възможно? Ако е някой суеверен ще седне пък да го мисли, сега като е изсъхнало дървото какво ще стане и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт