И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 59 669
  • 755
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 505
cristi, коя марка замразен фасул взимаш, и откъде? Simple Smile

eli, аз още от бременността съм потресена от здравната ни система и факта, че почти нищо не покрива! Просто, ако човек няма пари, пиши го бегал. Sad

# 106
  • Мнения: 1 744
Аз съм взимала на Бондюел.
Хубаво е да се прави допълнително здравно осигуряване на детето, няма как да се разчита на ЗК за всичко.
Тази нощ от 3,30 се започна реване от зъби на всеки час. Увеличих дозата на дентокинд. Дано да избият най-накрая.

# 107
  • Мнения: 19 686
cristi, коя марка замразен фасул взимаш, и откъде? Simple Smile
Бондюел, от Метро и от Била съм го взимала. Сега търся брюкселско зеле Mr. Green

Ели, как понесе венозното взимане на кръв?

# 108
  • Мнения: 1 366
Чъби, колко дентокинд даваш?

# 109
  • Мнения: 1 744
Шошши давам един в сутрешното мляко, един в сока и един във вечерното мляко - три пъти дневно.
Но трябва да се дава всеки ден, за да се получи натрупване, след три дни започва напълно да действа и да спи през нощта и да е кротка през деня.

Сутринта повърна и - о, небеса - долния ляв резец напълно се е подал на повърхността.
От радост си пея цял ден, искам да отида и да се напия.  Mr. Green
Желаещи да гледат Бамбината?  Mr. Green Само за едно напиване ще да е обещавам  Mr. Green

Дръж се Пюър, дарлинг, той ще избие.  bowuu

# 110
  • Мнения: 1 118
Ние имаме допълнително здравно осигуряване и тримата, направихме и за детето. Дадоха ни фактура и ще се опитам да възстановя разходите, както направих и с раждането. А който не може да си го позволи какво прави, това питам аз?
Крис, от пръста 2 епруветки напълниха, гък не каза, голям герой е.

# 111
  • Мнения: 505
Мерси за инфото, момичета!  Peace

Мда е това е проблема, пак до допълнително пари се опира, което е меко казано....гадно.

Chuby, честитооо!  Mr. Green
eli, браво да детето, наистина е герой! Simple Smile Мойта още на първата епруветка орева света, на втората няма да говоря какви врясъци бяха...

# 112
  • Мнения: 19 686
Ели, да не те шашкам, но мисля, че за Д трябва да е венозна  Confused

# 113
  • София
  • Мнения: 1 309
Добър ден Simple Smile

Моят звяр не спи. Днес не е спал все още. Аха да заспи и косиха тревата пред нас, та го разсъни косачката. Скача 2 часа на бънджито и няма и няма заспиване. Сега си хленчи в леглото, а аз се надявам да се предаде.

И при нас се почна някакво нощно будене по няколко пъти. Оная вечер ММ го е чул, аз не съм  Embarassed . Ставал, завивал и няма. Накрая го взел при нас в леглото и малкия му удари страхотен сън. Аз обаче се пробудих, видях, че е при нас и после не можах да спа. Снощи пак така се буди, само дето аз ставах 3 пъти. Че и да загубиш биберона в 4 сутринта е кофти история.  Confused

Едва се събирам да свърша нещо. Като парцал съм. Налагам си с 300 зора да почна да действам, че няма начин.

Честито на новите зъбчета!

# 114
  • Мнения: 1 118
Крис, венозна или капилярна може за витамин Д. На бебенце не знам как е възможно да вземеш венозна, честно казано. Бая опитна ми изглеждаше лаборантката в централата на Цибалаб, все щеше да знае жената. Иначе излязоха резултатите, пратих ги на педиатърката за коментар. Почти всичко си е в норма по мое мнение на първо четене, да видим тя какво ще каже.

# 115
  • Мнения: 1 426
Чуби, честито зъбче!

Ели, стискам палци и тя да каже, че всичко е наред. Голям герой е малкият.  Hug

Аз взех незамразен зелен фасул. Сега го кисна и ще правя пюре за утре.

Чуби, ти дава аспержи, нали? Само връхчетата и колко време ги вари? Добре ли станаха? Мисля утре да дам, че вече се чудя какво да си изсмуквам от пръстите всеки ден и да е разнообразно.

Вкъщи също не се спи. Ни денем, ни нощем. Подпукала съм пак кафета, коли и шоколади и се отрази моментално на кантара, но то иначе не се живее. Добре, че все още мога да си ям необезпокоявано шоколади сладоледи пред него, а не се налага да се крия в килера.  hahaha

Последна редакция: пт, 09 юни 2017, 16:20 от Iid

# 116
  • София
  • Мнения: 1 309
Вкъщи също не се спи. Ни денем, ни нощем. Подпукала съм пак кафета, коли и шоколади и се отрази моментално на кантара, но то иначе не се живее. Добре, че все още мога да си ям необезпокоявано шоколади сладоледи пред него, а не се налага да се крия в килера.  hahaha

 Joy Joy Joy

Моето е голям фен на кафето. Подозирам защото аз пия доста. Само като го помирише и подивява, все се дърпа и гледа да докопа чашата. Уж не е пробвал засега. То само малко кофеин му трябва...  Crazy

Котаракът пи веднъж. Така подивя после, голямо стрелкане и тичане беше 2 часа. Вече не допускам такива грешки  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 505
Че и да загубиш биберона в 4 сутринта е кофти история.  Confused
Аз затова имам ...(с риск да ме помислите за луда Simple Smile ) 9 броя биби!   Mr. Green

Котаракът пи веднъж. Така подивя после, голямо стрелкане и тичане беше 2 часа. Вече не допускам такива грешки  Mr. Green
Joy Joy Joy

Аз си мисля, че скоро ще трябва да ям скришно от нея, вече ме зяпа в устата и явно знае какво правя. Вярно, че гледам да ям, след като тя е яла, ама пак нещо почва да ми става некомфортно.  Sad

# 118
  • Мнения: 1 118
И ние имаме бая биби, не знам колко са, ама поне 6-7 минимум, той си ги складира зад кошарата, нощем там ги хвърля. После аз правя оборка за стерелизация и хайде пак наново.

Това с тайното хранене не е майтап. Ние с мъжа ми се шегувахме, че ще си направим таен шкаф за вредности и като заспи ще го отваряме. Ами, то без сладко и малко джънк живее ли се, особено като е под стрес човек. Ей ме, сега изядох една плодова пита докато малкия спи Simple Smile

Записах час за невролог в Здравето в Овча Купел за сряда. Стискайте палци да не намерят нещо притеснително, че ми призлява при мисълта, че могат да решат да го упояват за ЕЕГ.

# 119
  • София
  • Мнения: 1 309
eli_dzh Стискам всичките палци, които имам! Всичко ще е наред!

Ох, тайният шкаф в нас е празен. Аз съм дебела, ММ е пуФкав и такъв шкаф не ни се полага  Crazy

При нас е забавно - аз ям, то ме гледа с любопитство, но като му дам - не ще. Обикновено ме поглежда с погнуса и се нацупва да реве.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт