Отговори
# 180
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Есенциите на д-р Бах изключително ме заинтригуваха. Моят въпрос е, от къде си ги набавяте и вие сами ли определихте комбинацията (напр. чрез теста в един от горепосочените сайтове)? Благодаря предварително. От няколко дена съм изключително неспокойна (въпреки, че осъзнавам, че е безпочвено) и искам да овладея ситуацията на време.

# 181
  • Мнения: 2 818
Елхичка, аз определям по книгата, за която разказах по-горе. А есенциите ги има в една аптека, близо до пазара на Красно село (ул.Съвет на Европа 22, тел. 9552180 - ако ходиш най-добре се обяди преди това, защото са доста несериозни по отношение на работно време... или аз просто попаднах на такъв период). Иначе можеш да си ги поръчаш на някой от чужбина.


П.П. Сега видях, че си от Пловдив  Rolling Eyes
Ето още малко информация... Сетих се, че от Пашкулев също могат да се купят есенции  Peace Може би има от къде в Пловдив 
Д-р Пашкулев

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 21:22 от Maktub

# 182
  • Мнения: 7 091
Бутам темата малко напред, дано да има хора, на които е полезна Peace

# 183
  • Мнения: 57
Определено има  Hug
Уви съвсем скоро попаднах на темата и досега само успях да я изчета, но дори да не успея да се подготвя с някоя от техниките за хипноза и дишане, поне се настроих доста позитивно и ми е някак по-леко и спокойно Simple Smile
Пък съвсем скоро може и да напиша как е минало при мен Simple Smile

# 184
  • Мнения: 2 818
http://www.yoga108.info/naput.html   Peace

П.П. Има и други интересни неща за разглеждане, но този материал е най-по темата  Simple Smile

# 185
  • София
  • Мнения: 1 256
Ако не се брои упойката. Peace

# 186
  • Мнения: 7 091
Ако не се брои упойката. Peace

В темата говорим за немедикаментозни методи, упойката не влиза в тази категория.  Peace

# 187
  • Мнения: 2 818
Ми да отговоря и за второто раждане... ползвах есенции на Бах, хомеопатия - арника (имах голяма кръвозагуба + кръвопреливане после и много разкъсвания и крайно преразтеглена матка, а на другия ден вече бях добре... сравнително. Разкъсванията са на шийката, предлопагам от "стискането" по пътя за болницата... на влагалището нямам, само малко охлузвания. Бебето е 4150гр... а аз не съм от едрите мами хич). До визуализация не стигнах, защото всичко стана ужасно бързо.... Е, визуализирах си как все пак стигаме до болницата, а не раждам в таксито Laughing Релаксацията я ползвах малко, пак в таксито... подейства ми мигновено,слушах тази релаксация и макар че не се заслушвах всъщност, защото ми беше трудно да отклоня вниманието си от пътя(шофьора караше само в насрещното, за по-бързо) полза от слушането определено имаше. Раждах във вода, но на практика само изгонването беше там + една контракция и въпреки това разликата е голяма, когато се потопиш в топлата вода и се отпуснеш за 1 минута ... По време на силните контракции заставах на 4 крака... много ми помагаше това (и клекнала на 2крака в таксито).  За възстановяването пия сок-фреш от червено цвекло, моркови и ябълка... Ползвах и присъствие на таткото  Wink Съвсем ралично е да чуваш и чувстваш половинката си зад гърба си, който те държи... аз лично се чувствах много защитена и спокойна...

# 188
  • Мнения: 373
Честито, Maktub!!! Честито, честито! Бъдете добре, здрави, обичащи се!   bouquet

# 189
  • Мнения: 7 091
Честито бебче Мaktub!!! Как се казва малкото?

# 190
  • Мнения: 3 161
Моля всички, които са преживели раждането като красиво и вълнуващо преживяване (не говоря за момента след, когато си вземате детето, а за самото раждане), да погледнат тази тема и да споделят, ако желаят, преживяването си с други майки. Дала съм малка отсрочка - до сряда сутрин, а в четвъртък смятам да пусна отделна тема с разказите, които много майки вече очакват, както ще видите тук:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=166904.new#new

# 191
  • Мнения: 373
Честито бебче Мaktub!!! Как се казва малкото?

АНГЕЛ?

# 192
  • Мнения: 2 818
Благодаря!!!  Hug

Честито бебче Мaktub!!! Как се казва малкото?

Ангел се казва  angel008

# 193
  • Мнения: 7 091
Благодаря!!!  Hug

Честито бебче Мaktub!!! Как се казва малкото?

Ангел се казва  angel008

Не знам къде съм гледала, не го видях  Embarassed Mr. Green Честито за малкия Ангел!  bouquet

# 194
  • Мнения: 57
Аз използвах хомеопатия през цялото време. По време на бременността, по време на раждането и след раждането за възстановяване. На самото раждане ме оставиха да правя каквото си искам. Непрекъснато се разхождах, кляках, свивах се, лягах и каквато поза си искам (това в предродилно, по време на контракциите). Най-голямата ми екстра беше, че непрекъснато ходех до банята, в която стоях дълго време под душа и си облекчавах контракциите с топла вода. Това беше разкош - мога да си представя само какво е да раждаш във вода. Определено облечава болката, отпуска - спор няма.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт