НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 115

  • 79 439
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И от мен     bouquet   за темата, Шоки!

И аз с ново постижение....вчера видях първа цифра 6 на кантара.От години не съм била шейсет и няколко кг.    newsm44    Ще умра от кеф.....     Laughing
Към края на месеца ще видим какво ще каже и кардиолога.Ако и там всичко е "шест", ще "умра" щастлива.    Mr. Green

# 16
  • Мнения: 111
И аз благодаря за новата тема  bouquet
Амур, поздравления.Стискам палци и при кардиолога да са добре нещата.
Аз също се похвалвам.Видях 7 на кантара.Много съм щастлива  newsm44 А като си спомня как бях над 100 кг. и направо ми иде да хвръкна.

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Момичета, браво!
Прекрасно е човек да се чувства добре в кожата си!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Последните няколко поста са много вдъхновяващи!
Dejie, понеже с теб започнахме почти по едно и също време, искам да ти кажа, че аз също не съм започнала да отслабвам. Но виждам други промени, които ме мотивират. Лицето ми се изчисти, не ми прилошава от глад, не се подувам след хранене, нямам киселини, което е цяло чудо.  Метаболизмът ми винаги е бил полу-заспал (да не кажа полу-умрял   Mr. Green), а след второто раждане е направо ужас. Има някакво раздвижване в последните две седмици, което много ме радва. Та с две думи, не бързай, дай си още време. Аз съм решила, ако до шест месеца няма промяна, тогава да променям храненето. Калории не броя, не смятам нищо, опитвам се да се наслаждавам на живота и да си почивам повече.

Благодаря за новата тема  bouquet

# 19
  • SA
  • Мнения: 3 196
Браво, момичета! Наистина, много сте вдъхновяващи.
Шоки, благодаря!  bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Запис и от мен.
Принцеса Леа,благодаря ти за обяснението(започнах с мазането междувременно),а на всички момичета,които са свалили,поздравления!На тези,които не са все още,не се отказвайте,а експериментирайте със себе си и храната си.

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 16:21 от Жижи

# 21
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Шоки   bouquet
Браво на отслабналите момичета bouquet
Отивам да се клепам с кокосово олио- по коса, по гуша, къде как дойде  hahaha

# 22
  • Мнения: 14 309
Шоки   bouquet
Браво на отслабналите момичета bouquet
Отивам да се клепам с кокосово олио- по коса, по гуша, къде как дойде  hahaha

Тъкмо си мислех и аз цялата да се мариновам, че до сега само косата си мажех с него  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 047
И аз благодаря за темата.  Опитвам се да вдигна мазнините. Не мога да се разбера с месото.
Опитай нещо такова:
Кокосови топчета
50 гр. кокосово масло
2 яйца
около 200 гр. кокосови стърготини
(евентуално ванилия или друг аромат)

Яйцата се разбиват, към сместа се добавя кокоса и маслото и се оставя да изстине 10 мин. Оформят се топчета, нареждат се в тава с хартия и се пекат на 200 градуса за 10 минути.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet
Много интересни неща споделяте за кокосовото масло, жалко че не ми харесва на вкус, но пък много харесвам краве масло с шарена сол.  Peace

# 25
  • Мнения: 1 746
и аз ще взема да се мажа с кокосово, нямах представа за тази негова полза за щж - чудесна идея

# 26
  • Мнения: 14 635
Herzen благодарности за информацията за немиришещото кокосово масло от др.тема bouquet
Трябва да помогна и на щитовидната жлеза.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте,  вчера и аз чела не дочела, вадя буркана с кокосовото масло и се намазах цялата, така хубава ми стана кожата, защото е изгоряла. ( дъщерята ме вижда и ми вика, това не беше ли за ядене).
Аз от 20.01 преминах стриктно на режима, като намалих калориите ( просто ям да не съм гладна, без да преяждам) и към днешна дата съм 65 кг, бях 75. Висока съм 172см. Кръвната ми захар сутрин е 4,5. Ходя и на фитнес - йога, зумба.
Цикъла почна да ми идва по на често около 30 дена и съм имала СПКЯ, за който ми казаха, че не било проблем. Ще ходя на ген еколог, защото прокървявам след овулация до цикъл. Този път всеки ден. Този проблем ми е от около година и половина. И щитовидната ми е уебелена от дясно. Аз не съм си правила изследвания, може би е добре да си пусна нещо, но не знам какво. Гинеколога все го отлагам, защото имам дискова херния и все с нея се занимавах - лекари, физиотерапия, санаториум. Моя мъж също спазва режима и сега започнал да Вдига кръвно, все го боляла главата отзад на тила и днес един приятел му дал половин хапче за кръвно от неговите и му минала, сега ще ходи на лекар за това.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 270
Аз нямам свалени кг , продължавам да съм 62 кг , но тялото ми се промени много.Стегнах се и брича почти изчезна.Целулита намаля.
Преди месеци слагай кокосово масло в кафето , но сега го ползвам само за коса и кожа.Лекува мазоли Simple Smile).

# 29
  • Мнения: 39 384
Добро утро.
Днес си правих изследване на кр. захар. 4.9 е. Февруари беше 5.8. Дали е защото сутрин на гладно пия псилиум? Но съм доволна.
Завиждам благородно за изчезналите бричове на yana_kuncheva, а на Амурчето й се възхищавам!  bouquet
Между другото и аз смятам да огранича малко порциите,  за да видя дали ще имам резултат в брича.

Общи условия

Активация на акаунт