Вкъщи настъпи радост голяма - вече знаем, че през МАРТ ще бъда мама- Март 2018

  • 48 274
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте, прегледът мина Simple Smile. Видя се сакче с жълто тяло, след две седмици ще идем за сърчице. Изписаха ми но шпа сутрин и вечер и аспирин протект през вечер, заради миседа. Още ми е много уплашено, докато чуем сърчице, ще му треперя.
Синеока, права си, когато е първа или втора нормална бременност. Но, когато е имало мисед или предишна проблемна бременост, според мен е хубаво да се иде по-рано, за да се започне евентуално някаква терапия и нещата да се следят отблизо Flowers Rose.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 857
Браво,  Хепи 😀  ! Ти при кой си в Щерев?  Аз отивам след малко,  добре са ти изписали АП , аз го пия от около два месеца! Скоро и сърчице,  всичко  ще е  наред! 😀

# 47
  • Мнения: 6 904
Супер, Хепи, всичко ще е наред Hug Не се притеснявай излишно, имам много познати и приятелки, които след един спонтанен аборт си износиха здрави дечица. И само една при която случката се повтори и потрети, но вече и тя се радва на бебе. 

На някой да му се гади или повръща? На мен започна да ми се гади в понеделник и от тогава всеки ден е различно. Ту се появява, ту изчезва. Не съм повръщала още, но така като гледам и това ще стане скоро.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 857
Бухтичка,  на мен ми се гади яко от 1 седмица , и аз не по връщам!  Е ме болят ужасно зърната,  но  ще се изтърпи!  Хайде стискайте  палци , отивам на док! 😮

# 49
  • Радомир
  • Мнения: 109
Браво Хепи всичко ще бъде наред и следващия път ще чуете и сърчицето.Бъди позитивни и ще видиш че нещата се случват.Сузана чакаме те и теб с добри новини Simple Smile
За гаденето има го на моменти,но е слабо.Аз и с първата бременност не съм повръщала и сега като гледам ще ми се размине.А за гърдите и зърната и при мен е така болезнени и силно чувствителни, но както е казала Сузана ще се търпи няма начин Stuck Out Tongue Winking Eye

# 50
  • Мнения: 64
Аз съм с ужасно повръщане и гадене от понеделник Cry понеделник бях на пЪрви преглед, чухме сърчице. Сега ме викат 10 седмица за жк и изследования.

# 51
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Смайл, така е! Всяка рискова бременност трябва да се следи стриктно. За нормално заченалите и без рискови фактори най-добре да се отиде направо за сърчице. Много трудно е да се прецени овулацията и самата инплантация и могат да създадат излишен стрес с измерванията. Всеки ден е важен за този период. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 137
Здравейте мо момичета,мисля и  аз да се запиша при вас Simple Smile на 1.07 имах трансфер на 11.07 положителен кръвен и ако не лъжат календарите и аз сам за Март месец,стига всичко да е наред,утре ще ходя за болничен и се чудя дали ще се види нещо на видеозон,иначе моят лекар който прави инвитрото ме вика на преглед на 28.07.,но мисля и утре да пробвам какво ще стане Simple Smile.Успех на всички

# 53
  • Радомир
  • Мнения: 109
Добре дошла Сиси Simple Smile
Момичета(които вече сте минали първия преглед) какви документи ви искаха за регистрацията и на този първи преглед ли ви регистрираха или остана за следващото посещение и като цяло в коя г.с. трябва да си за да те регистрират има ли значение(не помня как беше с първата ми бременност, затова ще се радвам да ми опресните паметта).

# 54
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Регистрацията е около 10-13 гс. Трябва ви само направление от ЛЛ за проследяване на Б. Мисля че беше 3, нп не съм сигурна, те знаят.
Ако имате изследване за кр група и резус фактор, може да го приготвите в мнооого копия, че го искат навсякъде.
Изследвания ще направи аг. МБ, ЦМ, кр. Група, пкк

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 857
Момичета,  и моят преглед  мина , засега  Praynigвсичко е наред ! Видя се плодния  сак и жълто тяло  ,  което  си отговаря на седмицата,  вика ме след 1 седмица  да види сърчице ! Аз я подлудих с въпроси какво да пия профилактично и тя ми изписа и фраксипарин до 12г.с, въпреки че  смята че нямам  нужда!  PeaceАбе луда работа да се моля  за лекарства, ама страх.....

# 56
  • Мнения: 6 538
Тези дето сте с миседи и изобщо съмнения за проблем с кръвотока, защо не си направите едно изследване за тромбофилия - за да не взимате лекарства без нужда Simple Smile

# 57
  • Мнения: 6 904
Със сигурност не те регистрират на първи преглед, около 12 седмица е регистрацията мисля.

Сузи, чудесни новини Grinning

Аз си запазих час за личната в понеделник и за гинеколог другата събота  Mr. Green За сърдечен ритъм ще е рано сигурно, но нищо.

# 58
  • Мнения: 137
fraxiparina на инжекции ли ти е ?и аз го слагам,и незнам защо,но от него ми е син стомаха...

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 857
Електра,  ние с миседите повечето сме направили това изследване за наша сигурност!  Аз имам много нискорискова мутация и затова не се нуждая от  инжекции,  но все пак като превенцията решихме с док да бия до 12 г.с                                           Бухтичка,  може и да се види другата събота ,  изчисли  си в коя седмица ще си!☺Успех 😀

Общи условия

Активация на акаунт