Приключено приятелство

  • 10 236
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 32 567
Кое му е гадното да кажеш по телефона "до утре" и да затвориш?  newsm78

# 61
  • Мнения: 136
Кое му е гадното да кажеш по телефона "до утре" и да затвориш?  newsm78
По принцип нищо, но преди винаги си говорехме по-дълго, споделяхме си всичко, което сме правили. даже нашите , като чуеха , че ще говоря с нея и казваха ,,ясно, сега ще стоиш на телефона 1 час" или ако отивах до тях, същото: "ясно, поне половин час няма да те има " . Общо взето , почти неразделни бяхме и никога разговорите ни не минаваха накратко. А сега далеч не е така . Сега сме просто познати.

# 62
  • Мнения: 32 567
Всяко зло за добро. Сега поне вече няма да ти се изпича мозъка от тези дълги разговори.
Нали знаеш, че мобилните са вредни  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 136
Всяко зло за добро. Сега поне вече няма да ти се изпича мозъка от тези дълги разговори.
Нали знаеш, че мобилните са вредни  Mr. Green
Laughing  Знам, знам. Grinning

# 64
  • Мнения: 4 628
Явно си чувствително момиче, доста навътре ги приемаш нещата... но да си призная и аз съм така. Много трудно се откъсвам от хората, сантиментална съм  и много страдам като с близък човек се отдалечим. Ноо с времето почвам да разбирам, че това е нещо нормално. Хората се променят постоянно и е нормално в отношенията с някого да има върхове и спадове, да се разпадат приятелства и да се градят нови. Разбира се всички дълготрайни приятелства и близки отношения са добре дошли... но досега в живота ми  рано или късно винаги са се... "разпърдявали" (както казва един познат) нещата в един момент  Laughing

# 65
  • Мнения: 21 792
Много е хубаво да имаш приятелка, с която като почнеш да си приказваш и не усещаш как откарваш час по телефона. Или не по телефона. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 136
Така е, доста съм чувствителна и все се опитвам да изкореня това свое качество или поне да го притъпя до степен, в която да не страдам всеки път , когато с близък човек се отдалечим. За щастие , не ми се случва често. Но когато се случи , го преживявам болезнено. Предполагам, че и аз ще успея да порасна малко и да не взимам толкова присърце всяко нещо. Благодаря за съветите и подкрепата! bouquet

# 67
  • Мнения: 1 153
Малина.н, пишеш, че двете сте си споделяли проблемите, но у мен остана усещането, че приятелката ти по-често и по-обстойно е обсъждала своите, а твоите така, между другото, с две-три думи. Оставам с впечатлението, че основно ти си давала в тази връзка - разбиране, съобразяване, интерес.

# 68
  • Мнения: 136
Малина.н, пишеш, че двете сте си споделяли проблемите, но у мен остана усещането, че приятелката ти по-често и по-обстойно е обсъждала своите, а твоите така, между другото, с две-три думи. Оставам с впечатлението, че основно ти си давала в тази връзка - разбиране, съобразяване, интерес.

Мисля, че си останала с правилно впечатление.В началото на приятелството ни не беше така, но настъпи един момент, в който нещата зациклиха и останаха в това положение. В един момент просто ми омръзна основно аз да давам, а в замяна да не получавам почти...нищо.Защото аз винаги бях до нея, а когато аз имах нужда от приятелско рамо, тя все беше заета.
Последно се видяхме и говорихме на рождения й ден преди един месец.Не съм демонстрирала по никакъв начин недоволство или пренебрежение към нея.Но след като празникът мина, просто спрях повече да я търся.Няколко пъти се засичахме обаче си казвахме само ,,здравей-здрасти''. Преди две-три седмици се засякохме в магазина, поздравихме се и тя ме пита как съм.Отговорих, че съм добре и питах тя как е.Отвърна ми, че също е добре.След това се престорих, че бързам и си тръгнах.Държах се спокойно, не съм се фръцкала обидено Laughing Преди този разрив в отношенията ни се опитах да поговоря с нея деликатно по тази тема, но общо взето, отношенията ни си останаха същите. Сега усещам, че аз излизам лошата.Защото след случая в магазина се видяхме още веднъж в квартала и този път само се поздравихме.Понякога ми става много мъчно.Но нито аз я търся, нито тя мен.

Общи условия

Активация на акаунт