Японско чудо - тема 27

  • 118 252
  • 673
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Здравейте момичета ,
не съм в София и нямам кантар , но като се прибера ще се премеря , въпреки че съм на път аз спазвам диетата . Около първи ще се прибера и ще се премеря , видимо съм отслабнала .
След японската ще се пусна на една много лека диетка . Прави се 3 седмици  .
1ден - плодове
2ден - зеленчуци
3ден - плодове и зеленчуци
4ден - 5 банана и 3 чаши прясно нискомаслено мляко
5ти , 6ти и 7ми ден по 80-120гр. месо + зеленчуци .
Прави се 3 седмици , като между 1ва и 3та има почивка , т.е през 2рата седмица хапвате без да прекалявате .
След 2 - 3 дни излизам от България , така че няма да мога да ви пиша .
Много минуси на всички  Kissing Smiling EyesWear Crown

Последна редакция: пт, 21 юли 2017, 13:59 от snow_princess_14

# 76
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Здравейте момичета! Аз продължавам с диетата, днес даже бях на детски РД и не наруших изобщо. Знам, че обещах да ме се качвам на кантара, но днес не издържах и...........70.400. Та та....свалила съм още 1 кг. Честно останах доволна
Продължавам както е по план като нарушавам със салати и сол. Хубав ден на всички!

# 77
  • софия
  • Мнения: 29
Здравейте японки Simple Smile Аз след като направих диетата за 7 дни свалих 3 кг. После продължих да ям основно салати, но овкусени, фрешове, намалих почти до 0 сладкото и хляба и свалих още 3 кг. в рамките на 1 месец, но като се застопорих на едни 69 кг. и няма мърдане вече надолу Simple Smile Сега пак съм се заянатила и реших да опитам, но нещо по-различно от японската. Намерих си диета, която е само 5 дни, а мен това ме устройва. Първият ден само кисело мляко 2-3 кофички, втория само зеленчуци, третия само плодове /фреш/, четвъртия 4-5 сварени картофи/без сол/ и петият 5-6 сварени яйца. Кафе и чай неограничено и без захар разбира се. Днес ми е 4-тия ден и съм -2кг., т.е. вече 67 кг. Дават я, че се сваля 4 кг., при мен ще са явно 3, но няма значение важното е, че даде голям резултат и съм много щастлива. Два дни е по-кратка от японската, а резултата е същия Simple Smile Успех на всички!

# 78
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Записвам се и аз. Планирам да я направя една седмица, за да сваля някое килце за морето. Стартирам 63.300. Ако успея да стана 60 ще е перфектно, но не вярвам много много.

# 79
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Успех на започващите диетата!
Трета седмица на английското чудо за мен и видях 69 килограма в понеделник. Три дена по късно след ядене на плодове и зеленчуци на корем отново 72 кила. Направо не мога да се начудя как се случва това. Трябва да призная, че разочарована веднага си хапнах подобаващо, за да се успокоя.
Сега съм в чудене как да продължавам.
Успех на всички и хубав ден.

# 80
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Да не би да сте пред цикъл и да задържате вода?

# 81
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Да не би да сте пред цикъл и да задържате вода?
Не мисля. Бях в цикъл в началото на диетата.  Нещо плодовете така ми действат. Седмицата на яйца и месо ми беше май силна. Лятото обаче изобщо не искам да съм на режим без плодове.

# 82
  • Мнения: 35 892
Трета седмица на английското чудо за мен и видях 69 килограма в понеделник. Три дена по късно след ядене на плодове и зеленчуци на корем отново 72 кила. Направо не мога да се начудя как се случва това. Трябва да призная, че разочарована веднага си хапнах подобаващо, за да се успокоя.

вода, повярвай!
щеше да свалиш тези 3 килограма обратно за ден и половина или два - ако пиеш повече кафе, и по-бързо
аз също се бях шашнала от подобно нещо /писах в предишната тема/ - 3 килограма мас и сланина няма как да качиш за 3 дни от плодове
лошото е, че след това си се натъпкала

# 83
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Bubanka най- вероятно си права. Още на другия ден бях 70.00 килограма. Според мен това английско чудо е доста добро. За три седмици чисти 3.400 гр съм свалила. Диетата е приятна за спазване. Септември пак ще я започна и този път може и до края да я изкарам. Сега ще имам гости, рожден ден на сина море и тн. Поводи, които ме карат да отложат във времето новото начало. Успех на диетуващите и до скоро !

# 84
  • Мнения: 3
Здравейте момичета ,
аз започвам диетата отново , защото я наруших и то доста , но съм отслабнала и въпреки огромното количество храна и алкохол , които погълнах видимо съм отслабнала . Но от днес започнах японската диета  и този път ще я докарам до края . Wear Dress

# 85
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Bubanka най- вероятно си права. Още на другия ден бях 70.00 килограма. Според мен това английско чудо е доста добро. За три седмици чисти 3.400 гр съм свалила. Диетата е приятна за спазване. Септември пак ще я започна и този път може и до края да я изкарам. Сега ще имам гости, рожден ден на сина море и тн. Поводи, които ме карат да отложат във времето новото начало. Успех на диетуващите и до скоро !

Silvia45, каква е тази диета английско чудо?

На мен японското ми идва в повече с това месо/яйце-ядство Simple Smile искам разнообразие Grinning

# 86
  • Мнения: 35 892
в първия пост на темата е описано английското чудо

# 87
  • Мнения: 6
Здравейте, прочетох какво съдържа диетата, но проблема е че не пия кафе и чай и не ям моркови. Някой може ли да ми каже сутрин дали мога да хапвам мюсли или яйца? А морковите да ги замененя с нещо друго? Благодаря ви!

# 88
  • Мнения: 35 892
не, не можеш да ядеш мюсли или още яйца

щом не харесваш кафе, чай и моркови, просто не ги пий/яж
на твое място вместо морков бих яла краставица

# 89
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 237
Здравейте момичета, от сряда ще започвам японска диета но моята е по-различна от споделената тук Simple Smile Закупила съм продуктите и съм се организирала от сряда защото тогава излизам отпуска Simple Smile Няма да мога да я изкарам цялата защото след това заминавам на море Simple Smile А ето и моята диета свалена не знам от къде от нета ме чакаше кротко в една папка вече е разпечатана и закачена на хладилника Simple Smile
Меню за японска диета за отслабване:
Ден 1
•   Закуска – чаша кафе без захар или зелен чай, също без захар
•   Обяд – салата от варено зеле растителна мазнина, две твърдо сварени яйца и чаша доматен сок
•   Вечеря – варена или запечена в растително масло 200гр. риба
Ден 2
•   Закуска – чай или кафе без захар и филийка ръжен хляб
•   Обяд – варена или запечена 200 гр. риба и салата от варено зеле с разтително масло
•   Вечеря – 100 гр. варено говеждо или телешко месо без абсолютно никаква сол и чаша айран
Ден 3
•   Закуска – чаша чай или кафе без захар и филийка ръжен хляб
•   Обяд – задушени тиквички или патладжан, без ограничение в количеството
•   Вечеря – две твърдо сварени яйца, варено говеждо или телешко месо, без сол и салата от зеле
 
 
Ден 4
•   Закуска – един среден суров морков и един прясно изцеден лимон
•   Обяд – 200 гр. варена или печена риба и чаша доматен сок
•   Вечеря – 200 гр. плодове
Ден 5
•   Закуска – същата като от предния ден
•   Обяд – 400 гр. варена или печена риба и чаша доматен сок
•   Вечеря – 200 гр. плодове
Ден 6
•   Закуска – чаша чай или кафе без захар
•   Обяд – 500 гр. варено пилешко месо и салата от зеле с моркови
•   Вечеря – две твърдо сварени яйца, един голям морков, накиснат в зехтин
 
 
Ден 7
•   Закуска – Зелен чай
•   Обяд – 200 гр. варено говеждо или телешко месо без сол
•   Вечеря – някоя от предходните дни, без тази от ден 3
Ден 8
•   Закуска – чаша чай или кафе без захар
•   Обяд – 500 гр. пилешко месо без сол и салата от зеле с моркови
•   Вечеря – същата като тази от ден 6
Ден 9
•   Закуска – един голям морков, накиснат в сокът от един лимон
•   Обяд – 200 гр. варена или печена риба и чаша доматен сок
•   Вечеря – 200 гр. плодове
 
 
Ден 10
•   Закуска – чаша чай или кафе без захар
•   Обяд – едно твърдо сварено яйце, три средни, сурови моркова с малко разтително масло и 50 гр. сирене
•   Вечеря: 200 гр. плодове
Ден 11
•   Закуска – чаша чай или кафе без захар и филийка ръжен хляб
•   Обяд – задушени тиквички или патладжан на корем
•   Вечеря – две твърдо сварени яйца с варено телешко или говеждо месо
Ден 12
•   Закуска – чаша кафе или чай без захар с филийка ръжен хляб
•   Обяд – 200 гр. печена риба със салата от прясно зеле
•   Вечеря – 100 гр. варено телешко или говеждо без сол с чаша айран
Ден 13
•   Закуска – чаша чай или кафе без захар
•   Обяд – две твърдо сварени яйца със салата от прясно зеле и чаша доматен сок
•   Вечеря – 200 гр. печена риба

Общи условия

Активация на акаунт