Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 38 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 102 188
  • 742
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 20 172
Не знам дали е за тази тема, но случайно днес видях тази палитричка на NYX:

Точно такива цветове ползвам и аз, и налитам все на такива палитри. Проблема ми е, че първи се изхабява розовият цвят, който е на най-горният ред, третия от ляво на дясно  Sad  Препоръчайте ми единичка такъв цвят или подобен, да не е много блестящ, сатенен най добре.

# 451
  • Мнения: 2 692
Кафявата четворка на Flormar има такова розово. Палитрата е 14гр, т.е. ще имаш 3,5гр продукт.

# 452
  • Мнения: 286
А палитрите на make up revolution как ви се струват? Качествени ли са?

# 453
  • Мнения: 2 692
Нелллиии , зависи за коя става въпрос. Има доста добри попадения, както и не толкова.

# 454
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А палитрите на make up revolution как ви се струват? Качествени ли са?

На мен ми харесват само "Iconic"

# 455
  • Мнения: 7 569
От палитрите на Makeup revolution съм най-доволна от шоколадовите. Имам и няколко други техни, които не са особено добри. Не са особено трайни като сенки, след 6 часа ми се изпаряват от клепачите. Ползвам една и съща база с всичките си сенки, само тези на Makeup revolution правят така. Другите си изкарват до 9-10 часа. Мисля, че при избор между NYX
и Makeup revolution, трябва човек да заложи на Никс. Качеството е по-добро, а като цена са само малко по-скъпи. Освен това нямат парабени. И най-вече, може човек да ги види и пробва в реален магазин.

Lemy, NYX имат единични сенки. Трябва да има такъв цвят от тях.

# 456
  • Мнения: 286
Значи не са такава прелест,както се вижда на снимките ... Grinning

# 457
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Значи не са такава прелест,както се вижда на снимките ... Grinning

MUR са добри в хайлайтърите и ружовете, но сенките им лично за мен малко куцат. Grinning

# 458
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Имам MUR Iconic 3 и Acid Brights и една розов шоколад (копира Too Faced Sweet Peach) и са страхотни, издържливи и пигментирани. Най-слаби са палитрите с твърде много цветове в тях.

# 459
  • Мнения: 2 323
А палитрите на make up revolution как ви се струват? Качествени ли са?

Имала съм тройката руж, контур и хайлайтър в опаковката с прозрачното капаче. Брилянтен продукт, страшно качествен. Препоръчвам го на всеки, независимо от типа и цвета кожа. Ружът е извънредно добро копие на Оргазъма на Нарс. Ок, добре де, ружът е блестящ, тоест хора с големи пори може и да не му се зарадват. Но самият продукт е наистина качествен.

Сенките не съм ги пробвала, но четох няколко ревюта, в които ги сравняват с UD и си казват, че са доооста близко. Просто на хората, които са изсипали един куп пари за UD и държат да вярват, че те са най-добрите, не им е приятно да го чуят и затова подхождат с пренебрежение.
(Имам Naked 2, да кажа преди някой да ми скочи. Та знам за какво говоря.)

# 460
  • Мнения: 17 546
Аз имам само една палитра сенки MUR и много, много си ги харесвам
https://bernadettegilder.wordpress.com/2016/12/22/revoholic-eyes-palette/
Чудесни са като пигментация и качество, колко ли са им страхотни пък другите им палитри, които се хвалят по блогове и тук!?

# 461
  • Мнения: 7 569
Просто на хората, които са изсипали един куп пари за UD и държат да вярват, че те са най-добрите, не им е приятно да го чуят и затова подхождат с пренебрежение.
(Имам Naked 2, да кажа преди някой да ми скочи. Та знам за какво говоря.)

То сенките на Urban decay не са особено страхотни и еталон за качествени сенки така или иначе. Grinning 
Нищо чудно да има и други палитри, сравними като трайност и пигментация с тях. Но и съставът е важен. Аз например спрях да купувам сенки и като цяло продукти на МУР, защото във всеки един от тях има по 2 или 3 вида парабени. Както казах по-горе, предпочитам Никс. По-качествени ми се струват. Въпрос на личен избор.

Но като цяло от продуктите на МУР, които имам, съм най-доволна от имитацията на прасковената палитра и от една палитра с 8 цвята за контуриране. Другите неща, които съм купувала, се оказаха боклуци. Нетрайни сенки, белещи се очни линии ... същата работа и с дъщерната им марка Freedom. Главно сенки купувах и от тях, защото много обичам сенките. Ами не са на ниво. След 1-2 ползвания блестящите са замазват отгоре и имат като коричка от натрупан продукт и това пречи да се вземе продукт с четката. Не знам дали разбрахте какво искам да кажа. Трябва да ги нанасяш с пръст, а от това още повече се замазват, защото са много меки тези сенки. Изключение правят шоколадовите палитри, които са добри за мен. Iconic не съм пробвала.

# 462
  • Мнения: 1 140

Сенките не съм ги пробвала, но четох няколко ревюта, в които ги сравняват с UD и си казват, че са доооста близко. Просто на хората, които са изсипали един куп пари за UD и държат да вярват, че те са най-добрите, не им е приятно да го чуят и затова подхождат с пренебрежение.
(Имам Naked 2, да кажа преди някой да ми скочи. Та знам за какво говоря.)

Повечето, да не кажа всички ревюта са спонсорирани, така че тях не ги гледайте. Като ги пробваха повечко хора и се видя, че сенките на марката не са чак толкова хубави и сравними с високия клас  Peace

# 463
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Аз имам само една палитра сенки MUR и много, много си ги харесвам
https://bernadettegilder.wordpress.com/2016/12/22/revoholic-eyes-palette/
Чудесни са като пигментация и качество, колко ли са им страхотни пък другите им палитри, които се хвалят по блогове и тук!?
Страхотни цветове! От къде са?


Аз съм много доволна от очната линия на тренитъп, която ви показах. Не мърда цял ден. Не е чисто черна обаче, което на мен много ми харесва.

# 464
  • Мнения: 17 546
Скрит текст:
Аз имам само една палитра сенки MUR и много, много си ги харесвам
https://bernadettegilder.wordpress.com/2016/12/22/revoholic-eyes-palette/
Чудесни са като пигментация и качество, колко ли са им страхотни пък другите им палитри, които се хвалят по блогове и тук!?
Страхотни цветове! От къде са?
От тук https://www.superdrug.com/search?text=+Makeup+Revolution+ получих ги като подарък с поръчката.

Общи условия

Активация на акаунт