Звездни компромати - 329 част

  • 121 669
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 848
Всичко би било по- добро след раздялата. Стига с тоя мъченически имидж на изоставен.
Иначе то се зае, че всяка от нас  би била най - подходяща. Grinning  Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 2 897
Брад го спрягат и със Сиена Милър😂
Иска им се май да го сватосат с някоя хубавица, но дали...
Хич и не ме вълнува, искам в някой хубав филм да го гледам аз Simple Smile

# 287
  • Мнения: 14 507
Въобще не ме кефи Ел за Брад.

А мен Брад за Ел Laughing

# 288
  • София
  • Мнения: 1 672
Разгледах безумита в инстаграм профила на д-р Енчев и това, което ми направи впечатление е, че Теди Велинова доста се е разхубавила. Преди ми изглеждаше направо страшна, сега е симпатична Simple Smile

# 289
  • София
  • Мнения: 12 735
Всичко би било по- добро след раздялата. Стига с тоя мъченически имидж на изоставен.
Иначе то се зае, че всяка от нас  би била най - подходяща. Grinning  Heart Eyes
А, всяка, аз ревльовци не харесвам, да не говорим за пияници.

# 290
  • Мнения: 85
Вчера като пуснахте Николета, взех че и разгледах инстаграма, имаше една снимка, нещо като колаж, чакайте да я намеря...
https://www.instagram.com/p/BLdFw6Rg095/?taken-by=nikoleta_lozanova&hl=en
и отстрани до снимката се гласи следното:
Цитат
nikoleta_lozanova: Едни минаваме през всички тези стъпки, а други се задоволяват само с първите две, до живот и с всеки следващ...

...и си викам.... роди на Валерката, сега ще ражда на Михайлов... тя май прави всичките стъпки с всеки следващ....  newsm78

# 291
  • Мнения: 1 487
Пропуснала е картинките с изневерите и "развода".  Thinking

# 292
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Ники Михайлов е казвал,че в мига в който се ожени иска жена му да бъде единствена и да бъде посветен изцяло на семейството си. Поживял си е доста,но в мига,в който се ожени е до там. Има такава представа за семейство. Ако Николета е неговата избраница,значи е и достатъчно широко скроен да приеме и чуждото дете и то баш вече в ролята на баща ...

# 293
  • София
  • Мнения: 1 739
Мелания с жълта рокля https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6303528 Толкова много си приличат с Тръмп - очи, уста, изражение! Само й сложете неговата перука и същий Доналд на младини! Нали казват, че с годините партньорите започват да си приличат 😁

# 294
  • Мнения: 2 897
Вчера като пуснахте Николета, взех че и разгледах инстаграма, имаше една снимка, нещо като колаж, чакайте да я намеря...
https://www.instagram.com/p/BLdFw6Rg095/?taken-by=nikoleta_lozanova&hl=en
и отстрани до снимката се гласи следното:
Цитат
nikoleta_lozanova: Едни минаваме през всички тези стъпки, а други се задоволяват само с първите две, до живот и с всеки следващ...
Невероятно мъдра мисъл😂Един за друг са си с Божинката 😁

# 295
  • Мнения: 2 360
Вчера като пуснахте Николета, взех че и разгледах инстаграма, имаше една снимка, нещо като колаж, чакайте да я намеря...
https://www.instagram.com/p/BLdFw6Rg095/?taken-by=nikoleta_lozanova&hl=en
и отстрани до снимката се гласи следното:
Цитат
nikoleta_lozanova: Едни минаваме през всички тези стъпки, а други се задоволяват само с първите две, до живот и с всеки следващ...
Невероятно мъдра мисъл😂Един за друг са си с Божинката 😁

В началото си помислих, че говори за всеки следващ живот и си викам, брех, каква трансцедентална мисъл...после се усетих, че става дума за мъж. Ми как така хем до живот, хем всеки следващ? Така излиза, че този е поредния, така ли?

# 296
  • Мнения: 6 015
От написаното разбирам, че има предвид, че ТЯ минава през всички стъпки, а други девойки и цял живот да се стараят минават само първите две, тоест целувки и секс, и то със всеки мъж.

# 297
  • Мнения: 2 360
А тя е с един цял живот?  newsm78

# 298
  • София
  • Мнения: 10 825
А тя е с един до живот?  newsm78
е то това живот ли е  Mr. Green 4-5 години и почва ново "до живот"

# 299
  • Мнения: 14 507
Нищо не разбрах аз от високоумстването на Николета, разводът брои ли го за стъпка или не Laughing

Общи условия

Активация на акаунт