Точни ли сте?

  • 16 503
  • 239
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 036
Срещата на "Попа" беше яко в пуберството ми. Нямаше мобилни.

И на "Аптека"  Mr. Green.

# 46
  • София
  • Мнения: 38 863
Слава Богу, сега с мобилните телефони нещата са съвсем по-различни.
Едно време като зависиш на Попа да чакаш, пък не знаеш жив ли е, умрел ли е.
Сега с приятели обикновено се уговаряме така - аз съм еди-къде си, ти като дойдеш насам, звънни.

# 47
  • Мнения: 1 399
Точно пишех същото за местата на срещите. От години не ми се е случвало да чакам на улицата някого. Най-малкото, ще съм в колата. Може би и приятелите са ми такива като мен, но наистина не вярвах, че след 16 някой би се разсърдил за 10 минути.

# 48
  • Мнения: 22 036
Точно пишех същото за местата на срещите. От години не ми се е случвало да чакам на улицата някого. Най-малкото, ще съм в колата. Може би и приятелите са ми такива като мен, но наистина не вярвах, че след 16 някой би се разсърдил за 10 минути.

Древни сме просто, поне аз Simple Smile.

# 49
  • Мнения: 1 003
Точно пишех същото за местата на срещите. От години не ми се е случвало да чакам на улицата някого. Най-малкото, ще съм в колата. Може би и приятелите са ми такива като мен, но наистина не вярвах, че след 16 някой би се разсърдил за 10 минути.

Древни сме просто, поне аз Simple Smile.
Да се разсърдя няма, но определено ще си извадя изводи за този човек, за възпитанието и сериозността му.Все едно 10 минути да тръгне по - рано са му жизнено важни. Когато знае, че му трябва повече време може да си каже.  От друга страна  в доста голяма част от случаите точно тези хора, които закъсняват за среща системно се сърдят, когато на теб ти се случи еднократно, а те по случайност са отишли първи на срещата.
А най - много от всичко ми става неприятно, когато си запазя час и трябва да чакам 1-2 часа след запазения.

# 50
  • Мнения: X
И какво като си извадиш изводи? Те са си за теб.

# 51
  • Сф
  • Мнения: 10 729
И какво като си извадиш изводи? Те са си за теб.
За теб разбрахме, че закъсняваш не е нужно и да злобееш.

# 52
  • Мнения: 22 036
И какво като си извадиш изводи? Те са си за теб.
За теб разбрахме, че закъсняваш не е нужно и да злобееш.

Че тя злобее ли?

Който иска я чака. Аз имам мания да не закъснявам, но не ми пречи да чакам, особено от както има телефони с които мога да си запълня времето.

# 53
  • Мнения: 1 399
Е, то изводи и аз мога да си направя за всеки, дори въз основа на това какви критерии подбира за оценка на околните. Плюс това, ако някой ми е приятел, би трябвало вече да сме се премерили и оценили. Както и да е, разбрах ви, радвам се че с близките мога да си позволя да пропусна този стрес. С работа, поръчки и т.н. съм точна.
Даун, бързаш, бързаш. Мама беше точно като теб като по-млада. Сега, вече по в категорията на древните, изненадващо един час закъснение за нищо го няма.

# 54
  • Мнения: 19 339
За срещи гледам да съм точна.
 Много мразя обаче, когато някой идва на гости да се появи точно на минутата или по-рано.

# 55
  • София
  • Мнения: 28 863
Мразя да чакам, но за 15-ина минути не реагирам, ако е за повече, може и да си тръгна. Съответно правя всичко възможно да не закъснявам.

# 56
  • Мнения: X
Е нали има телефони? Закъсняващият не се ли обажда да каже, че има някакъв проблем и че идва всеки момент или евентуално не идва?

# 57
  • Мнения: 6 014
Аз закъснение от час не го намирам за нормално, освен ако нямаш належаща причина и то изникнала в последния момент, а не просто решил си да се мотаеш или не приемаш на сериозно уговорката.
Не знам за останалите, но аз планувам времето си и в повечето случаи не се шляя безцелно с някоя приятелка по цял ден. Излизам да се видим, да хапнем или пазаруваме, но имам и други планове след това.
Като цяло за мен закъсненията се дължат на неорганизираност.

# 58
  • Мнения: X
Да бе, защото непредвидени обстоятелства никога не се случва да има.

# 59
  • Мнения: 9 466
Абсолютно точна съм. За мен 20:00 ч. означава 19:55ч. Мразя да закъснявам и също така мразя да закъсняват. 

Общи условия

Активация на акаунт