Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 124 102
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 23 630
То тънкото плетено поло пък много добре.
От плетиво, до плетиво...разлика огромна.
За дребната китайка съм съгласна.

вариант
В обратна комбинация
Още един

# 721
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
То тънкото плетено поло пък много добре.
От плетиво, до плетиво...разлика огромна.
За дребната китайка съм съгласна.

вариант
В обратна комбинация
Още един
Благодаря за предложенията и за труда да бъдат онагледени. Съжалявам, обаче нито едно не ми харесва, не ми допада комбинацията с коприна.  Да, може и да е хубаво, но на мен не ми харесва и бих носила така. Освен това показаните модели нямат нищо общо с полата, която показах. Да може да са вълнени полите, но и моделите също имат значение. Още повече, че уточних, че въпросната комбинация смятам да я нося на хижа в планината.

# 722
  • Мнения: 7 519
То тънкото плетено поло пък много добре.
От плетиво, до плетиво...разлика огромна.
За дребната китайка съм съгласна.

вариант
В обратна комбинация
Още един
Явно никога не си виждала тънко плетено поло Wink

# 723
  • Мнения: 23 630

kikamora, изобщо не съм виждала. Simple Smile

# 724
  • Мнения: 1 360
Опитай се да сложиш такъв пуловер до плетената пола и си представи как ще изглежда Stuck Out Tongue Winking Eye.
Мацката по добре да забрави за тази пола.
За полата не знам, но за последно предложения пуловер, по добре да забрави наистина.

# 725
  • Мнения: 24 467
Момичета, такъв тип вълнена пола
Скрит текст:
с плетен вълнен чорапогащник и такива чизми
Скрит текст:
с какъв вид блуза бихте комбинирали?? Ако може нагледни комбинации, ще съм ви много благодарна. Върти ми се нещо като дънкова риза, но не съм много убедена дали ще е подходящо  newsm78

Ето малко комбинации за плетени прави поли.

https://photo.rozali.com/20-pleteni-poli/19.html

http://www.nejna.com/%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8- … 0%BB%D0%B8-jpg-2/

Подобна на твоята:
https://photo.rozali.com/20-pleteni-poli/22.html

https://photo.rozali.com/20-pleteni-poli/9.html
/Двайсет плетени поли, тази ми харесва лично на мен, различна е от твоята, но да си кажа./

Специално твоята си я представям с поло блуза по тялото, трикотажна, памучна и чорапогащник в цвета на блузата.

# 726
  • Мнения: 2 496
Ани, мисля, че не ти е в много в стила, но аз бих комбинирала с тънко поло или обемен суитчър/ пуловер- с висока яка, с дължина около талията или около ханша.
Лично аз бих предпочела втория вариант за по-небрежен вид.
Нещо такова

# 727
  • Мнения: X
Подобна комбинация, като показаната от ани- д съм правила, без да съм 20- годишна китайка, както и в никакъв случай с каквато и да било коприна.  Laughing Тънко поло, памучна блуза по тялото с дълъг /или три- четвърти ръкав/, дънкова риза, овърсайзд пуловер или жилетка... Това е ежедневен небрежен подбор на облекло /с хубав ботуш/ и добри комбинации има не една и две,  все пак не е тоалет като за официална среща, а обикновен кежуъл аутфит. Wink

# 728
  • Мнения: 7 519
Стига да имаш подходящата фигура за такъв тоалет. Представи си висока жена с силно изразени женствени форми и толкова къса плетена пола и с ботуши до коляното... автоматично си представям Ким Кардашиян Stuck Out Tongue Winking Eye
Ако си слабичка, с тесен ханш и не особено висока и на 20 години, няма никакъв проблем.

# 729
  • Мнения: 15 113
Simple Smile Говорим за хижа в планината разбирам.
Ани за първи път ли отиваш на хижа, какъвто и да  е повода, явно някакво парти ще си правите, пола, чизми, чорапогащник на хижа не ми се връзва въобще независимо какво ще сложиш отгоре

# 730
  • Мнения: X
Ани,има фигура за която могат да си мечтаят много от 20 годишни момичета и не само те Simple Smile
Аз бих я съчетала с тънко плетено поло и чорапогащник,не плетен а плътен .

# 731
  • тук-там
  • Мнения: 4 367
Ани,има фигура за която могат да си мечтаят много от 20 годишни момичета и не само те Simple Smile
Аз бих я съчетала с тънко плетено поло и чорапогащник,не плетен а плътен .

Тази пола е out of date мнооого отдавна. И с тяло на 15 годишна да е - все тая. Peace
Но, ако и е изключително любима - вариантите вече са дадени.

# 732
  • Мнения: X
Тънък чорапогащник, да. И не уточних, че аз говоря за пола над коляното, не къса, каквато показаната е.  Peace Но за хижа, почивка в планина или просто разходка в есенен/ зимен ден- за мен е подходящо, нищо че е аут оф дейт. То пък някои неща, писъци на модата към момента, също изглеждат повече от смешни. Важното е ние да се харесваме и да се чувстваме адекватно и подходящо облечени. Peace Фактът, че искаш съвет тук говори за обратното, обаче. В такъв случай към когото и да реша да се вслушам, постоянно ще ме яде съмнението, че не съм съчетала нещата правилно.  Tired

# 733
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Много благодаря на всички, които се включиха с мнения и съвети  Peace
Мисля, че вече имам няколко идеи.
Със сигурност ще пробвам идеята на Годес с овърсайз пуловера. Много ми хареса.
Исках да разбрера дали това, което ми се върти като идеи е ок и си отговорих на въпроса Simple Smile
Благодаря още веднъж  bouquet

След две седмици ще съм вече на вълна коледен служебен купон  Joy

# 734
  • Мнения: X
Искам да ви питам какво мислите за тези якета?Колебая се между двете като клоня към второто.Притеснява ме само това пухче не ми е по вкуса.  И цветовете на качулката...Те по малко защото са отзад и няма да ги виждам.










Общи условия

Активация на акаунт