За класирането почерпи, към училището бягай ти - 7 клас /26.06-02.07/

  • 173 747
  • 1 396
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
Имам чувството, че само няколко часа ни делят от емоциите.
и да се свършва най-сетне, че ми дойде в повече този 7 клас.
Дано всеки е приет в избраното училище! А почерпката няма да избяга. Simple Smile

# 31
  • България
  • Мнения: 2 164
 Най-хубавото на 7 клас е, че свърши Simple Smile

# 32
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Успех на всички!
Амбър благодаря за темата!
Знаех , че ще бъде трудна година , но никога не си представях , че наистина ще толкова трудно и напрегнато.
Е свърши се да му мисляш бъдещите седмокласници. Жална им майка! Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 670
Мили момичета, искам да пожелая късмет на наборите през седмицата. Не писах в темата, но я четях и ми бе изключително полезна. Минавам да ви благодаря за информацията и търпението. Мен също ме изтормози този 7 клас, нямам търпение. Момичето ми е спокойно и уверено, балът предостатъчен за мечтаната ЕГ с немски.
Лека вечер и успешна седмица!

П.П agitak, като каза за сървъра в Индия и тикетите, заподозрях, че работим в една фирма 😁

# 34
  • във фурната
  • Мнения: 596
Благородно Ви завиждам за предостатъчния БАЛ,най-вече,заради това че си знаете и сте спокойни.При моето момче нещата са на границата и тръпката от очакването ми идва вече в повече.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 673
Много мина, мъничко остана.  Wink

# 36
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Да кажа едно здрасти в новата тема.
Детето излиза с приятели, не изглежда да са се притеснили за класирането, май повече родителите треперим, особено майките.
Хайде утре всички да се похвалим с добри новини.

# 37
  • Мнения: 16
Да кажа едно здрасти в новата тема.
Детето излиза с приятели, не изглежда да са се притеснили за класирането, май повече родителите треперим, особено майките.
Хайде утре всички да се похвалим с добри новини.
Така е,родителите сме по-притеснени.Пожелавам на всички да не се налага второ класиране, а именно ПРИЕТИ НА ПЪРВО ЖЕЛАНИЕ!Успех и дано оправдаем усилията,че този 7клас ни дойде в повече!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Благодаря за темата!
Дано утре вече имаме класиране.

# 39
  • Мнения: 2 024
Мили момичета, искам да пожелая късмет на наборите през седмицата. Не писах в темата, но я четях и ми бе изключително полезна. Минавам да ви благодаря за информацията и търпението. Мен също ме изтормози този 7 клас, нямам търпение. Момичето ми е спокойно и уверено, балът предостатъчен за мечтаната ЕГ с немски.
Лека вечер и успешна седмица!

П.П agitak, като каза за сървъра в Индия и тикетите, заподозрях, че работим в една фирма 😁

Не, не съм аз, Radoeva! го написа. Е, и аз съм в българо-чужбинска фирма, ама ИТ-то ни си е софийско.
Laughing
 

# 40
  • Мнения: 320
Дано утре излезе приема. Начакахме се. Стискам палци на всички деца.

# 41
  • Мнения: 801
късмет и от мене на всички и дано да няма изненади!

# 42
  • Мнения: 68
И аз да се включа в новата тема. Този път по-навреме, че в предишните две все крайчето само хващах Smiley що така? Да се чуди човек! JoyJoy
От сърце желая на всички деца да се класират в най-желаното училище от най-желаната област!
Скрит текст:
Ако и сега намерите махна на поста ми, ще го приема вече лично

# 43
  • sofia
  • Мнения: 693
Момичета, мога ли първо да взема бележката, с която детето се отписва от старото училище, и тогава да отивам да го записвам в новото?

# 44
  • Мнения: 185
Момичета, мога ли първо да взема бележката, с която детето се отписва от старото училище, и тогава да отивам да го записвам в новото?
Мисля, че не може, защото трябва някакъв изходящ номер, който зависи от...  Абе не знам. Май не може. Нека и някой по-информиран отговори...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт