Септемврийските тюлени ще стават още по-големи!

  • 49 352
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • гр. Бургас
  • Мнения: 139
Още миналия месец на консултацията АГ каза ,че на следващата консултация ще обсъждаме тоновете и трябва да намеря начин да идвам на всеки 2 седмици (понеже последните 2 пъти го посетих с малкото торнадо - на 2г) После получих кръвоизлива и 5 дена в болницата мереха тонове по 3 пъти на ден , въпреки ,че беше още раничко , понеже бях в 28-29 седмица . Сега ме вика във вторник за запис на тонове (йее , разходка за мен най-накрая  Close ) .
Радвам се ,че този път съм попаднала на хубав АГ и наистина е загрижен за състоянието ми , за разлика от този който ми следеше първата бременност ...той само ме претупваше .

# 91
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
В Търново почват да следят тонове 9 месец. В болницата като бях въпреки че беше рано ми ги гледаха три пъти на ден, също. Аз съм чак на 24 на консултация почти в 35 г.с. и ми е много тъпо. Но поне обмислям до тогава да ида и при частен, заради доплера...понеже моя аг няма такива екстри

Момичета,много ми е нервно и сдухано...снощи от климатика резултатът е хрема ...предпочитам да се пържа в собствен сос, но най-големият е проблем че не ме свърта у дома и наистна се чувствам като болен човек...ММ замина на река и хем тъпо да му кажа стой тук с мен да се пържиш....хем ми е тъпо че ме остави сама...

# 92
  • Мнения: 86
Ралито, разбирам те. Наистина е много неприятно! Аз като бях болна взимах - тонзилотрен, цинабсин. Хомеопатични са и стават за бременни. Да ти минава бързо.
Другата седмица ще ходя при доктора, който ще ме изражда и ще го разпитам него за следене на тонове и т.н Simple Smile.

# 93
  • гр. Бургас
  • Мнения: 139
Рали и при мен картинката е същата . Току що се върнаха моите момчета от плаж . Като тръгваха ММ не беше особено ентусиазиран , понеже никога не е излизал така за дълго сам с малкия , че и на него чак му беше криво ... все едно аз съм виновна ,че не мога да изляза от вкъщи . Като ги изпратих , си пуснах една-две силзички - хем ми е тъпо ,че ме оставят сама , хем се радвам като ги гледам така по мъжки да излизат ... много мила картинка бяха  Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 270
Оживяхме и след днешната жега... Не спирам да се наливам с вода и да пуфкам.
Да ви се оплача за каръшкия ми ден, от вчера се е започнал. Хапнах си малко негодна за мен храница, без да знам и цяла нощ страдах от това. После крампи и в двата крака и адски болки, а сутринта ме ожили оса. И разни други дребни проблемчета, примесени с жегата... Мрън мрън и от мен. Много ме болят краката днес, имам много силна мускулна треска.
Излязоха ми изследванията, хемоглобина ми е малко под границата, но бива. Останалото е ок. Записах си третата фм за края на юли.
Пазете се с тия климатици, че са си опасни.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Аз продължавам да повръщам,даже и водата,мисля да посетя спешния кабинет

# 96
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Skabiela, наистинс по -добре да отидеш, че в тази жега остава и да се обезводниш. Стискам палци да се подобряваш.

Не знам мен тресат ли ме хормони, но ММ не е добре. Лошото е, че безумно се натоварвам емоционално, колкото и да се опитвам да не си го слагам. Това бебе го побърках Sad
Изпадам в някаква предродилна депресия явно...но да хубавото е, че денят почти свърши и ще захладнее...надявам се

# 97
  • Мнения: 564
Skabiela,  много неприятно.  Отиди до спешното най-добре, че да не се обезводниш.

# 98
  • Мнения: 223
Ужас! За пръв път ми се случва такова нещо...Одеве реших,че ще си подреждам гардероба..и ХОП намерих едни страхотни дънки от миналото лято (тогава си бях 43кг) които ми бяха големи..доста.Решавам,че сега ще са ми тамЪн..и ще ги пробвам.О Боже ! Стигнах до бедрата и КРАЙ! До там! Неможе повече! ММ седи и ме гледа и се смее и вика : Аз казах ли ти че си толстолоп! Хахаха Изпаднах в бурен смях ама мн бурен..примесен със Сълзи  #Crazy #Crazy направо съм потресена..Още го осмислям..възможно ли е?! Явно просто наистина преди не съм вярвала че е възможно да кача килограми,а сега понеже ходя само с рокли и не се усещам на къде вървя... Joy Crazy Тази бременност била голяма работа!  Laughing

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
С някои дънки и до бедрата трудно стигам да ги кача.

Жега ми е

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 366
crossfade,ни моаааа много ми е смешно Joy Joy Joy

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
за кое скабиела  Laughing не е смешно, разлагам се тук, блестя като Едуард от потта  Joy

# 102
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Хахха, аз дънки не нося от края на април мисля...предадох се просто....
За потенето - след малко ще вляза за 5ти път да си взема душ...ако не се притеснявах, че ще се заклещя щях да напълня един леген и на терасата като в джакузи....обаче вярно ме е страх да не се заклещя

# 103
  • София
  • Мнения: 5 623
Какъв ти леген, за мен едно голямо буре с най-широкия диаметър, пък дано вляза.

# 104
  • Мнения: 1 168
Взех душ за 7 път, хапнах  bowuu и може и да се опитам да поспя...

Не знам за леген, но на мен ми трябва нещо по-големичко. В каца няма да мога да вляза. Вече не съм гъвкава хихихи...

Общи условия

Активация на акаунт