Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 349
  • 190
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 797
Така днес бях в една аптека и понеже не си спомних името на wитамините Confit , попитах за някакви такива и жената ми предложи пчелно млечице за напълняване, някой да е пил и дали е запознат с продукта.

 Тъкмо мислех да ви пиша за пчелното млечице. Аз по принцип съм си слаба 46 -48кг в зависимост от сезона, при височина 1, 68см. , но преди 3 години бях паднала под 45кг. , та една позната аптекарка ми препоръча да пия пчелно млечице, то е в ампулки, но не помня по колко на ден се пиеха. Ефекта при мен беше поразителен, напълнях с 3-4 кг. 

# 76
  • Мнения: 2
Здравейте,

И аз съм от вас 164/45
След опити в продължение на 3 години най-накрая ги качих  от 43 на 45 и слава богу от 3-4 месеца поне ги задържам.

за Confit, ето как изглеждат поне

http://www.walmark.info/product_detail.asp?nl_product_id=69

ще ги потърся да ги пробвам

за пчелното млечице и аз съм чувала, че помага, пиех преди време, но ефект не забелязах да имаше, но ме подсетихте пак да пробвам Simple Smile че определено съм на вълна да напълнея в момента!

# 77
  • Мнения: 811
newsm53 случайно да има някоя напълняла мама? Mr. Green

аз не съм smile3516 smile3515

някой да е пил конфит или пчелно млечице?

# 78
  • София
  • Мнения: 7 098
Тцъ... Naughty Даже изпаднах от ританките с още половин кило и сега съм 49,5 на 1,70. Като се има предвид, че от две седмици почти всеки ден си въртя едни пицички за обяд...

# 79
  • Мнения: 730
Аз даже съм 2 кила надолу Crazy,ама и никак не ям де Rolling Eyes,от днес вече ще хапвам повечко,че съм 47 кила,а искам да съм поне 50 Flutter

# 80
  • Мнения: 217
newsm53 случайно да има някоя напълняла мама? Mr. Green

аз не съм smile3516 smile3515

някой да е пил конфит или пчелно млечице?

Ц. Кантарът показва 51.... Аман! Спортувам, ям като за як мъж, и пак НИЩО!!!!

# 81
  • Мнения: 226
И аз имам този проблем Tired
от както родих много отслабнах Rolling Eyes
8 месец качих 10 кила и ги свалих за 10 дни след като родих.
Сега съм 44-45кил. и съм 1.65см.
Чувствам се много зле smile3511
не мога да си намеря дрехи-УЖАС

# 82
  • Мнения: 1 599
Здравейте,
 
 Не че имам вашият проблем, но мога да Ви кажа как реших моят - просто отидох на диетолог, който ми даде режим на хранене  и свалих от 57 на 48-49 кг. Та мисълта ми е че ако решите можете да отидете и да ви даде просто режим на хранехе с който да качите килограмите, които искате.
Успех

# 83
  • Мнения: 730
Здравейте,
 
 Не че имам вашият проблем, но мога да Ви кажа как реших моят - просто отидох на диетолог, който ми даде режим на хранене  и свалих от 57 на 48-49 кг. Та мисълта ми е че ако решите можете да отидете и да ви даде просто режим на хранехе с който да качите килограмите, които искате.
Успех

Много добра идея между другото Thinking
Мисля,че скоро ще посетя диетолог Grinning,пък дай боже кача поне 4-5 килца,всъщност точно толкова ми (трябват)стигат Mr. Green

# 84
  • Мнения: 8 505
Да,диетологът май е добра идея.Общо взето съм опитала всичко без него и спирането на цигарите (от последното май няма да се откажа Rolling Eyes ).Иначе се тъпча като за трима,пи витамини,опитах и бирена мая и куп бабешки рецепти...резултатът е не просто никакъв,а дори отрицателен.Преди време бях пускала тема-тогава бях 45кг (вече мечта за мен) и исках да кача малко.Сега съм 43  Confused и искам да кача много!

# 85
  • Мнения: 8 505
Ето линк към темата ми,някой може да си крадне идеи от нея:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=62928.msg1149466;topicseen#msg1149466

# 86
  • Мнения: 120
Ех, и аз не съм напълняла ooooh!! Бях започнала да пия бирена мая и уж качих 1 кг., но се случиха няколко негативни случки в живота ми и аз пак отслабнах, че даже станах по-слаба от преди! Sad. Сега нещата позатихнаха, и започвам пак да се заемам с напълняването, пък дано този път вече стане и то да е трайно Simple Smile.
Но пък след няколко дни имам два изпита, и като се знам как се изнервям и спирам да ям покрай притеснението, пак ще трябва да го отложа напълняването!Офффф! Как искам да си взема успешно изпитите и да се поуспокоя малко, да пусна бебчо на ясла и да си обърна внимание сериозно, че вече хич не се харесвам толкова слаба! Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 1 599
Здравейте,
 
 Не че имам вашият проблем, но мога да Ви кажа как реших моят - просто отидох на диетолог, който ми даде режим на хранене  и свалих от 57 на 48-49 кг. Та мисълта ми е че ако решите можете да отидете и да ви даде просто режим на хранене с който да качите килограмите, които искате.
Успех

Много добра идея между другото Thinking
Мисля,че скоро ще посетя диетолог Grinning,пък дай боже кача поне 4-5 килца,всъщност точно толкова ми (трябват)стигат Mr. Green
Еми аз поне имам опит със свалянето (което хич не е толкова лесно,но с диетолога за 2 месеца успях)... а предполагам, че качването ще е къде къде по - приятно. Ако решиш мога да ти дам координати на моят...

# 88
  • Мнения: 730
Здравейте,
 
 Не че имам вашият проблем, но мога да Ви кажа как реших моят - просто отидох на диетолог, който ми даде режим на хранене  и свалих от 57 на 48-49 кг. Та мисълта ми е че ако решите можете да отидете и да ви даде просто режим на хранене с който да качите килограмите, които искате.
Успех

Много добра идея между другото Thinking
Мисля,че скоро ще посетя диетолог Grinning,пък дай боже кача поне 4-5 килца,всъщност точно толкова ми (трябват)стигат Mr. Green
Еми аз поне имам опит със свалянето (което хич не е толкова лесно,но с диетолога за 2 месеца успях)... а предполагам, че качването ще е къде къде по - приятно. Ако решиш мога да ти дам координати на моят...

Хубаво е да ми дадеш координати,но съм от Русе,ти сигурно си от София,а Wink

# 89
  • Мнения: 811

Но пък след няколко дни имам два изпита,

успех на изпитите Peace

Общи условия

Активация на акаунт