Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 325
  • 190
  •   1
Отговори
# 165
здравейте.малко късно се включвам като гледам,надявам се да има кои да ми даде съвет...висока съм 174 и тежа едва 48-49кг а съм също  едва на почти 18 годинки...смешно..Изведнъ смъкнах килограми бях си 53 52 и честно казано изглеждах добре но сега смятам че ще ми трябват повече...правиха ми пълна кръвна картина,изследване на хормоните,консултирах се с ендокринолог и всичко си е нормално...пробвала съм с бирена мая,сироп на апровит за апетит и какво ли още не и нищо в момента пия протеин нутрим проголд 90 млечно яйчен...посаветваха ме да взимам аминокиселини и витамин б12 но незнам за какво са точно,пък и приятелят ми каза че негов колега които тренира от доста време взел аминокиселини и вместо да напълнее смъкнал 4 килограма...а б12 са инжекции до колкото разбрах...някой ако може да ме светне за тези неща...а има и друго нещо майка ми и баща ми и те са слабички може би гена ми е такъв но немога да се примиря  Tired просто се уморих да ми правят хапливи забележки от всякъде,уморих се като се погледна от страни едвам да се забелязвам и да виждам някакво подобие на задник с извинение...а иначе за бюста аз на тези килограми бих казала че съм много добре а ако кача...ама не ми е там проблема  Tired Tired Tired

# 166
  • Мнения: X
Слагали са ми инжекции Б12 за около 20 дни - всеки ден; а разбрах, че трябвало да се прави през ден или през няколко дни, за да не потиска функцията на костния мозък. За напълняване - не стана веднага, но определено повишава апетита Peace

# 167
и аз имам същия проблем - 170 см -50 кг . Така съм си от около 10 г. Синът ми е на 13 - но даже и когато бях бременна качих само 4 г -т.е. станах 54 за цялата бременност. След раждането - отслабнах до 47 кг. Доста трудно пак си върнах моите 50. На 33 съм - изглеждам добре, но главния ми проблем е в краката - дълги и прави - а мн слаби. Пишете - ще се радвам Simple Smile

# 168
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен! Аз съм на 23 години,175см и 50 кг. От както се помня все съм си слаба, а и всички в нас са високи и слаби. Най - много съм била 52 кг и после пак си ставам 50-51кг. Ям си нормално когато ми се яде; чат пат губя апетит ама за кратко! Чувствам се добре, но искам да кача 5-7 кг.

# 169
  • София
  • Мнения: 1 825
Здравейте! Въпреки че не съм мама и аз мисля да се присъединя към вашия керван. 168 см - 48.5 кг. Кантарът се е закотвил на тях и не мърда. Преди около 8 г. бях трагично слаба, което ми бе дошло до гуша. Проблемът при мен бе, че губех апетит за цели месеци - хранех се само със супи, от останалото повръщах. Случвало се е вероятно на всеки от Вас преди изпит, та точно така се чувствах ежедневно, напълно безпричинно. Разбира се, повечето от лекарите не се замисляха и набързо поставяха диагнозата - анорексия. Като се има предвид, че от бебе съм кльощава... Какво ли не съм пробвала - от млякото с гнусния жълтък, през чая от семена на копър до билката пелин ... Тогава прочетох в един вестник, че момиче с подобен проблем е надебеляло, като ползвало Перитол /лекарство против алергия/. Та така, почнах да го ползвам по 1 таб. на ден, вечер. Тъй като има ужасен седативен ефект на другия ден едвам отлепвах очи. Всяка сутрин решавах, че сам съгласна да ме изгонят от работа, само и само да поспя още малко. Макар на листовката да пишеше, че се приемат мах. 40 дни, с почивка от по 20 - аз изкарах така близо 4 г. Но ефектът бе поразителен - за 3 месеца стигнах до 55 кг. и застопорих. Никога преди това не ми харесваше да се храня, но с тях ядях всичко, дори и сладко. Позакръглена изглеждах невероятно, и в циците, и в дупето, и в личицето. След 4 г. употреба започнах много отговорна работа, на която не можех да си позволя да съм сънена до 13 ч. всеки ден, кисела, с вечната чашка кафе, та се наложи да ги отказвам. Всички ми казваха - въпрос на навик е да се храниш в нормални количества. Ама не! Организмът ми веднага забрави как е било вчера. Апетитът ми започна да намалява прогресивно и за около 6 месеца теглото ми стигна сегашното си състояние. Храня се що годе нормално, по 3 пъти на ден, но в малки количества. Просто много бързо усещам чувство на ситост. За известно време посещавах хомеопат и като че ли се беше нормализирало положението, но после ме изпратиха в чужбина от работата и сега чакам с нетърпение да се върна да продължа с хомеопатията. Междувременно опитах с противозачатъчни - докато организмът ми свикне на тях повиших тегло и размер на цици, но само временно. Това е от мен момичета. Всички казват, че така изглеждам перфектно, особено мъжката част, но само тези, които не ме познават от повече от няколко години. Искам да ви кажа, че напълняването е най-трудното нещо, с което съм се сблъсквала до сега и никак не е за подценяване. Вземете за пример А. Джоли, едва ли иска да изглежда така,както през последните месеци.

# 170
Здравейте!Висока съм 163 и бях 43 килограма,сега съм 47 и качавам още,благодарение на редовни упражнения.Редовно всеки ден тренирам на велоаргуметър,степер,фитнес пъмп и естествено с гиричките(както и още един уред,но му забравих наименованието му Embarassed).Около един час на ден тренирам на всички тези уреди .Лично на мен от тренировките доста ми се усилва апетита,пък и пия  енергийни напитки препиръчани ми от фитнес инструктори.Сдобих се и с хидромасажна вана,защото няма близко басейн където да плувам.Около 30мин са ми достатъчни в нея.Та.взех по-честно да похапвам,а и заякнах и резултата качвам килограми Wink
Успех на всички!

# 171
  • Мнения: 4 358
........... и качавам още,благодарение на редовни упражнения..........
Същото и при мен  Mr. Green
Качих след едно лечение и благодарение на редовни тренировки успях да задържа новото тегло. Към момента се чувствам отлично, не ми пречат, кефя си се на оформените мускули и фигура (далеч по-важно за мен от килограмите). Тенът ми се избистри, много по-жизнена съм и се радвам, че близките и приятелите ми го забелязват.
Ми похвалих се  Blush Blush Blush

# 172
........... и качавам още,благодарение на редовни упражнения..........
Същото и при мен  Mr. Green
Качих след едно лечение и благодарение на редовни тренировки успях да задържа новото тегло. Към момента се чувствам отлично, не ми пречат, кефя си се на оформените мускули и фигура (далеч по-важно за мен от килограмите). Тенът ми се избистри, много по-жизнена съм и се радвам, че близките и приятелите ми го забелязват.
Ми похвалих се  Blush Blush Blush
Браво на теб!Ав винаги съм била на принципа може слаба,но със стегнато тяло!За мен винаги е било важно да си имам достатъчно стегнати мускули,нормални за жена.Страхотно е да тренираш!Чувстваш се къде,къде по жизнена отпочинала!

# 173
  • Мнения: 4 358
........ За мен винаги е било важно да си имам достатъчно стегнати мускули,нормални за жена.Страхотно е да тренираш!Чувстваш се къде,къде по жизнена отпочинала!
С две ръце се подписвам под това  Mr. Green
А само преди няколко месеца бях най-големия търтей  Blush

# 174
  • Мнения: 1 733
И аз се записвам тук. Висока съм 163 см и тежа 44 кг. Не знам защо стана така, но напоследък драстично отслабнах. Мъжът ми не ме харесва така,затова ще чета съвети за нпълняване.

# 175
  • Мнения: 647
Пиша само за да се оплача , че освен че не качвам а и нямам никакъв апетит #2gunfireА от фотосинтеза не се пълнее !!!
Започнах да пия витамини - все тая ! Ама и с цигарите прекалявам...
Преди пиех и противозачатъчни , ама и от тях - тц !
Само протеини не съм пробвала да пия , моля някой който е опитал да сподели има ли ефект от тях .

# 176
  • София
  • Мнения: 3 789
Обява!Подарявам десетина кила! Който има нужда- да свирка!

Разни хора, разни проблеми.......
Ако можех да сваля моите.....

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 13:16 от Мишле_

# 177
  • Мнения: 916
Обява!Подарявам десетина кила! Който има нужда- да свирка!

Разни хора, разни проблеми.......
Ако можех да сваля моите.....

 Joy hahaha Joy Joy  201uu

# 178
  • Мнения: 647
Обява!Подарявам десетина кила! Който има нужда- да свирка!
Пу първа желаеща ! Mr. Green

# 179
  • Мнения: 45
Сега попаднах на тази тема ,но тледам че сте спряли да пишете,напълняхте ли или се отказахте?

Общи условия

Активация на акаунт