Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 64 - ЮЛИ 2017

  • 107 905
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 10 874
Да, това е заглавието на една...„песен“. Joy Макар че сега като търсех линк, видях, че вече го изписват правилно. Но когато Джорджано (така се казва „изпълнителят“) пусна „песента“, заглавието си беше „Отиваме на копон“. Ако потърсиш в Интернет, ще видиш защо съм сложила кавички. Grinning

Ивайло, честито и от мен, наистина е много хубав! Hug

# 1 261
  • Мнения: 1 377
Как да регистрирам фактура от Метро в играта на Милка? Кое следва да запиша на мястото на кода от касовата бележка? Продуктите на Милка на тази фактура са на обща стойност над 12лв, ама мъжът ми като не е знаел да ги вземе на отделни бележки...

# 1 262
  • Мнения: 36 666
Отгоре над списъка с покупки има един номер, който започва с 22. Аз регистрирам него. Simple Smile

# 1 263
  • Мнения: 1 622
Номер на фактура регистрирай

# 1 264
  • София
  • Мнения: 13 209
Roca са изтеглили печелившите - http://www.bg.roca.com/news-and-events/news/2017/july/contest-barcelona

# 1 265
  • Мнения: 1 377
Номер на фактура регистрирай
Така ще направя. Петя, имам всякакви номера, но точно с 22 да започват, нямам. Цялата сума ли пишете или само сбора от милка продуктите?

# 1 266
  • Мнения: 36 666
Този номер имах предвид - може би това 22 е някакъв код и на всеки магазин започват с различни числа.

# 1 267
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 606
Здравейте! Важат ли все още кодовете на черните капачки на кока-кола?
Да, важат. До 20-ти август има тегления за тениски и екскурзии.
Правилата.
Лаленце, благодаря! Heart

# 1 268
  • Плевен
  • Мнения: 43
... Учудвам се колко много незаявени награди на Бонибон има. Сигурно повечето хора не са разбрали, че са спечелили.
...
[/quote]

Така е. Аз например играх в играта на Бонибон само веднъж, на 09.07.; нито ми изписа, че печеля, нито нищо. Естествено, хвърлих опаковката с кода. И... На 27-и получих смс да заявя своята награда. Звъннах на посочения номер и след като провериха, се оказа, че печеля кутия Олипс диня. Но тъй като не пазя кода, не ми поискаха данните за доставка.

# 1 269
  • Мнения: 36 666
Всъщност, в Бонибон излизаше надпис "Този път не спечели..." и т.н. - предполагам, че всеки път, когато не е имало надпис, хората са печелели. Те би трябвало да си дораздадат наградите по някакъв начин (иначе за какво са им) - може би дори да е изпуснат срока, може да приемат заявка?

# 1 270
  • София
  • Мнения: 13 209
Цитат
... Учудвам се колко много незаявени награди на Бонибон има. Сигурно повечето хора не са разбрали, че са спечелили.
...
Така е. Аз например играх в играта на Бонибон само веднъж, на 09.07.; нито ми изписа, че печеля, нито нищо. Естествено, хвърлих опаковката с кода. И... На 27-и получих смс да заявя своята награда. Звъннах на посочения номер и след като провериха, се оказа, че печеля кутия Олипс диня. Но тъй като не пазя кода, не ми поискаха данните за доставка.
Пак хубаво, че не си спечелила голяма награда, защото съвсем щеше да те е яд. Непечелившите опаковки се пазеха, защото участваха в томбола в края на играта.  Аз спечелих велосипед. Доста се поизпотих докато открия кодовете, защото се оказа, че печелившите са най-първите регистрирани и съм ги сложила на друго място.  Laughing

Всъщност, в Бонибон излизаше надпис "Този път не спечели..." и т.н. - предполагам, че всеки път, когато не е имало надпис, хората са печелели.
Точно затова се усъмних и проверих списъка. Но ако човек не е печелил/губил, няма как да знае, че става нещо нередно.

# 1 271
  • Мнения: 36 666
А аз мисля да си запазя опаковките още малко - в случай, че някой не си вземе голямата награда, може да изтеглят резерви))

# 1 272
  • Монтана
  • Мнения: 530
Знаете ли дали във Лили Дрогерие може да се издаде дубликат на касова бележка 😕

Последна редакция: нд, 30 юли 2017, 17:21 от kalisto_17@abv.bg

# 1 273
  • Мнения: 1 932
В условията на Бонибон пише следното:
"Непотвърдените награди ще бъдат раздадени на допълнителни тегления, в които ще бъдат включени всички участници в промоцията след нейното приключване."

Пазете си опаковките!

# 1 274
  • Мнения: 10 874
Мен са ме теглили в допълнително теглене, при това за голяма награда. Но и отпреди това винаги съм си пазила опаковките/капачките/бележките и след края на игрите. Чакам поне месец да мине и тогава ги хвърлям.

Общи условия

Активация на акаунт