Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 64 - ЮЛИ 2017

  • 107 940
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 2 619
Здравейте! Все още не съм получила чашите си от Орео от Април. Спечелих 2. Писах имейл до Монделийз през юни, отговориха ми да пратя данните си, за да проверят случая. Вече е краят на юли и нямам отговор. Нито съм получила нещо. Преди 2-3 седмици им писах още 2 имейла - никакъв отговор. Какво да правя?! Не ми е за чашите, а за отношението вече.
Аз спрях да се занимав с тях, междувременно спечелих и друга чаша, в петък дойде и отново кода е тотално различен от моя. Опитах да се свържа, отново нямаха бг оператор и този път не знаеха кога щяла да е на линия Simple Smile
На мен също ми взеха имейла и кодовете за проверка преди месец и нищо няма. Изобщо няма да се заниавам с тях. А там нали даваха някакви други награди, не съм чула някой да е спечелил, там сигурно кодовете също ще са „други” Simple Smile Simple Smile

# 1 246
  • Мнения: 1 437
Има момиче от темата което се похвали с камера от орео.

# 1 247
  • Мнения: 2 619
Помня май, ама.мислех, че всяка седмица имат голяма награда . Много им е смотан механизма на играта. И лошото е че не предприемат нищо.

# 1 248
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 534
Взех си чашите от Орео тази седмица, не съм имала проблем с кодовете, отговаряха си до последната буква и цифра.

# 1 249
  • Мнения: 3 549
Аз имах проблем със кодовете, писах им и много бързо реагираха и си ги получих.

# 1 250
  • Мнения: 1 722
Аз спечелих екшън камера още в първите седмици на промоцията. Голямо чакане беше. Дойде, пропуснали бяха да сложат sd картата. Свързах се с организаторите на играта и след седмица и нея ми изпратиха. Синът ми вече я скъсва от снимане. Но беше голямо писане на имейли, въртене на телефони, докато се разберем кои кодове да предам, защото имах и спечелени от малките награди. И все пак всичко завърши успешно.

# 1 251
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 618
Здравейте! Важат ли все още кодовете на черните капачки на кока-кола?

# 1 252
  • Мнения: 10 874
Здравейте! Важат ли все още кодовете на черните капачки на кока-кола?
Да, важат. До 20-ти август има тегления за тениски и екскурзии.
Правилата.

# 1 253
  • Мнения: 910
Игра със сладоледи на Algida в СБА
http://cbabg.com/algida/index.php

# 1 254
  • Мнения: 874
Някой, който е ползвал дрона си от играта на хипер ще сподели ли мнение за него ? Може и на лични съобщения, Благодаря ! Simple Smile

# 1 255
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Фен!!!  JoyJoyJoy

# 1 256
  • Мнения: 2 582
Честито! Страхотен е!

# 1 257
# 1 258
  • Мнения: 36 803
Честито! Добре изглежда Simple Smile

Синя птичка, не е грешка - надписите под капачките често са странни))

# 1 259
  • Мнения: 878
Имаше желаещи за размяна на бележки с Милка, но вече са много назад, ако някои все още има интерес да пише имам една.

Общи условия

Активация на акаунт