Искам да кажа ... (129)_03.07-09.07

  • 57 659
  • 672
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 716
Миди и рапани слагам в стъклени буркани, които после слагам по рафтовете с книги - красиво е. А като ми скимне, ги използвам за нещо. Не винаги събирам, но си пазя, каквото си взема.  Peace

Днес е рай, само да не удари дъжд, докато съм навън Grinning.

# 16
  • Мнения: 11 679
Добро утро!
Голямата събира камъни (ама така, по-големшки  Mr. Green ), а баща й ги изхвърля един по един, когато никой не го гледа.
Някаква тяхна си игра  hahaha
Днес по морето времето явно ще е преобладаващо. Дано да намажа плаж за последно, че утре се прибираме  Peace

# 17
  • Мнения: 9 571
Мидички и камъни съм събирала като дете само. Но и да ми потрябват мога да отида по всяко време да си взема. Simple Smile Тук пече, но има хладен вятър и определено се диша, не е като предните дни.

# 18
  • Мнения: 3 652
Добро утро,
при нас заваля, вътре в къщата е още задушно, но става за сън. Тъкмо се радвах, че ще си поспя и от съседната кооперация се чува само някъв звук сякаш някой блъска. Нещо по жиците им даваше на късо и святкаше. Пристигна пожарната и сега поправят, но аз станах.
Много обичам да събирам миди, всяко море събираме и ги подреждам в банята. Тя ми една такава с морска тематика и добре се съчетават.

# 19
  • Мнения: 39 351
Добро утро.
Миди не събираме, но камъняци(големи, тежки, огромни) си мъкнем от морето и после подреждаме в градината. ММ е силно против, но ...

# 20
  • Мнения: 17 987
Ох, че приятно време  Crazy хладно, мрачно, без климатици, просто чудесно  Peace

Събирам големи миди и рапани и си ги редя в саксиите, много готино става  Wink

Дано няма градушки  Praynig

# 21
  • Мнения: 22 433
Добро утро!

При нас вали от снощи, голям порой се изсипа на няколко пъти придружен със силна буря.
Тази сутрин също и сега продължава кротко да си вали.
На мен ми харесва да е 20С особено след 44С жеги.
Надявам се сряда да се оправи времето.

# 22
  • Мнения: 3 609
Аз тотално изключих, че сме на концерт на Placebo днес  ooooh! В Пловдив!
Сутринта закъснях за работа, защото ходих до КАТ  за нови талони на колата и сега се чудя как да тръгна навреме за там. Пловдивчанки, как е положението, мрачно и студено ли е? Че съм по едни сандали..А тук вали..  Tired

# 23
  • Мнения: 9 475
Аз тотално изключих, че сме на концерт на Placebo днес  ooooh! В Пловдив!
Сутринта закъснях за работа, защото ходих до КАТ  за нови талони на колата и сега се чудя как да тръгна навреме за там. Пловдивчанки, как е положението, мрачно и студено ли е? Че съм по едни сандали..А тук вали..  Tired


И вали. Да пишеш като дойдеш Wink

# 24
  • Мнения: 3 609
Аз тотално изключих, че сме на концерт на Placebo днес  ooooh! В Пловдив!
Сутринта закъснях за работа, защото ходих до КАТ  за нови талони на колата и сега се чудя как да тръгна навреме за там. Пловдивчанки, как е положението, мрачно и студено ли е? Че съм по едни сандали..А тук вали..  Tired


И вали. Да пишеш като дойдеш Wink

Хакнат ми е фейсбук профила! От тази сутрин, направо съм бясна. Излиза ми някакво съобщение, че съм качвала..моля ви се, нецензурни материали със сексуално съдържание. Предполагам, че е някой вирус ама все пак, 72 часа ще съм наказана. Трябва да пиша тук.. Бела, ти ще ходиш ли на концерт? Аз Плацебо не ги харсвам хич..ама никак и така ме е яд, че моя мъж е дал по 90 лв на билет.  Tired Ако има на кой ще го продам като ида и ще изляза на ресторант  Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Някакъв апокалипсис предричат синоптиците, чак започнах да се притеснявам. Във Варна засега е слънчево и с умерен вятър, не е горещо ама вдига прахоляци здраво.

# 26
  • Мнения: 22 433
В Плевен са се изляли само за снощи 52л.кв.м, а продължава да вали пороен дъжд. Навън е тъмница пълна.
На места гледах, че валежите са стигнали до 80л.кв.м., което е наистина много.

Утре сигурно ще обхване и източна България.

# 27
  • Мнения: 9 475
Захирче, аз няма да съм на концерта, но ако ти остане време за бира или за кафе, пиши ми тук или ще разменим координати на лично  Hug

# 28
  • Мнения: X
Някакъв апокалипсис предричат синоптиците, чак започнах да се притеснявам. Във Варна засега е слънчево и с умерен вятър, не е горещо ама вдига прахоляци здраво.

Какъв апокалипсис предричат? Като се сетя за няколко летни бури във Варна...

Понякога събирам мидички. Последно миналата година си събрах малко от плажа пред Кубо и са ми подредени тук с разни други сантиментални дреболии.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 096
Добро утро!

Миналото лято в Албена се скъсах от събиране на красиви миди и рапани. Специално ставах към 6 ч. сутринта и се разхождах по плажа на спокойствие, за да си търся съкровища.  Grinning За съжаление при преместването от единия апартамент в другия всичко изчезна и подозирам, че майка ми има пръст в тая работа. Но така или иначе от Джъмбо си накупих и си украсих хола.

За никакъв апокалипсис не се говори в синоптичната прогноза. Единствените опасения са от наводнения, заради количествата дъжд, които се очакват да паднат днес. От утре отново се вдигат градусите.

Общи условия

Активация на акаунт