Малките промени във визията и тяхното голямо значение за самочувствието

  • 14 232
  • 45
  •   2
Отговори
  • Мнения: 840
Обичате ли да правите промени по външния си вид? Случвало ли се е да промените драстично прическата си или начина на гримиране? Или пък внезапно да смените стила си на обличане и да откриете, че отдавна е трябвало да го направите?

Как се отразяват тези промени на самочувствието ви?

# 1
  • Мнения: 5 998
Преди повече експериментирах със визията, сега съм по предпазлива.
Въпреки че след 23 години ходене с дълга коса преди няколко месеца реших и от раз я скъсих. Сега съм на френска черта и мисля, че открих най-сетне своята прическа.

Откакто започнах да работя се обличам по-делово, харесва ми да нося ризи, прави поли и класически модели, от части пренесох този стил и в ежедневието си.

Дълго време поддържах веждите си по-плътни и дебели (не знам защо, мислех че ми отива), докато не отидох веднъж при една козметичка и тя не ми ги преправи на по-тънки. В първия момент се ужасих, но след това започнах да се харесвам. Mr. Green

Положителните промени ми действат добре на самочувствието, като цяло съм нарцис и обичам хората да ме харесват и да получавам комплименти.  Flutter

# 2
  • Мнения: 5 820
   За една жена е важно да променя нещо в себе си, за да си повдигне самочувствието й.

   Да, миналата година скъсих косата си доста. Смятам да променя стила си на обличане - да обличам ризи, панталони, сака, рокли и поли...Искам да се почувствам женствена и да си намеря мястото си.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 737
Най голямата ми промяна мисля,че е драстичното скъсяване на косата со преди 5-6 дена тя ми стигаше почти до коленете,а сега е едва до кръста. Blush Mr. Green

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Всичко е различно почти всеки месец при мен...
На моменти ще ме видите с летни красиви рокли, после цялата в черно с разни капси и шипове...
Косата я рижава, руса, черна...
Всичко е емоция за мен, водя се по емоциите си. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 941
Обичате ли да правите промени по външния си вид? Случвало ли се е да промените драстично прическата си или начина на гримиране? Или пък внезапно да смените стила си на обличане и да откриете, че отдавна е трябвало да го направите?

Как се отразяват тези промени на самочувствието ви?

Обичам да правя промени, но често това се случва с прическата ми. Като подстригване, боядисване, понякога си правя прав бретон и такива неща.
Гримът не го сменям особено, очна линия и спирала са ми достатъчни в повечето случаи.

Промените се отразяват много добре на самочувствието ми.

# 6
  • Мнения: 5 820
Най голямата ми промяна мисля,че е драстичното скъсяване на косата со преди 5-6 дена тя ми стигаше почти до коленете,а сега е едва до кръста. Blush Mr. Green

   И моята коса беше много дълга. Няма да крия, че ми липсва дългата ми коса и знам, че там е моят чар.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 737
Най голямата ми промяна мисля,че е драстичното скъсяване на косата со преди 5-6 дена тя ми стигаше почти до коленете,а сега е едва до кръста. Blush Mr. Green

   И моята коса беше много дълга. Няма да крия, че ми липсва дългата ми коса и знам, че там е моят чар.

+ и аз го осъзнах  Blush Heart Eyes bouquet

# 8
  • Мнения: 4 941
Най голямата ми промяна мисля,че е драстичното скъсяване на косата со преди 5-6 дена тя ми стигаше почти до коленете,а сега е едва до кръста. Blush Mr. Green

   И моята коса беше много дълга. Няма да крия, че ми липсва дългата ми коса и знам, че там е моят чар.

+ и аз го осъзнах  Blush Heart Eyes bouquet
Момичета, и аз като вас го осъзнах. Сега последно се подстригах доста късно, малко съжалих, ама...

# 9
  • Мнения: 2 621
Моята най-голяма промяна също е косата - имам естествено къдрава коса, която стигаше до кръста (в къдраво състояние). Преди 2 години взех решение да я отрежа до над раменете - да ви кажа, изобщо не ми липсва дългата коса. Имам усещането, че настоящата прическа някак повече ми приляга на персоната  Grinning и по-лесно се поддържа.

# 10
  • Мнения: 5 346
Искам да нося рокли, но някак си все ми се струва, че с рокля изглеждам дебела.
Прави поли до 2 пръста под коляното  ми стоят добре. Чувствам се по-елегантна с тях. Трябва да се престраша и за роклите с прав силует.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 020
 Mr. Green Обичам да и винаги с всяка промяна ходя с вдигната глава.
Главно правя промени с косата
дори и да не стане сполучлив опит, мога да се поправя бързо. Направих си корените розови, сини  Crazy
и хората станаха някак си по-общителни.

# 12
  • Мнения: 5 998
Забелязвам, че основно промените, които правим със себе си са свързани с косата. И осъзнавам колко важна роля играе прическата за самочувствието на една жена Flutter
Друга промяна в живота ми беше да напусна любим град и още по-любими приятели, в който бях живяла последните 5 години и да се преместя в друг заради мъж Blush

# 13
  • Мнения: 2 621
Точно заради мъж си отрязах и косата.  Blush Имах усещането, че старата ми коса носеше призраци от минали времена, които нямам желания да си спомням. Късата ми прическа я свързвам с подобрената версия на моето "аз". Grinning

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Най- много съм експериментирала с косата си. От нула номер до под дупето съм имала дължини. За цветове да не говорим.

# 15
  • Мнения: 442
Честно казано промяната във външния вид е нещото, което най-много ме зарежда. Просто като изглеждам добре се чувствам и вътрешно в хармония в себе си и направо летя. Мисля, че е нормално ние жените обичаме да се чувстваме красиви и да получаваме внимание и комплименти.. За мен лично си струва да инвестирам във външния си вид и да се променям, защото най-важно ми е как се чувствам, оттам всичко друго ми потръгва като съм мотивирана и щастлива. Grinning Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
И аз като всички най-често си променях косата. И цвят (което на моята почти черна коса хич не е лесно) и дължина. Даже май имаше един период, в който толкова често съм я скъсявала, че един приятел, като ни видеше компанията, казваше „какво правите хора, теб Пешек, не те питам - ти се подстригваш“. Ми търсех се. И накрая се намерих в много къса прическа. В облеклото промените са ми свързани с качването / свалянето на кг. и с възрастта. Приключих с късите рокли и поли като напълнях. После отслабнах, но пък не мисля, че ми подхождат на годините.

# 17
  • Мнения: 39 341
Променям се не много често. Сега съм с бретон, харесвам се, но трудно се поддържа в тая жега. За първи път от много години съм и с тен.

# 18
  • Мнения: 4 941
Променям се не много често. Сега съм с бретон, харесвам се, но трудно се поддържа в тая жега. За първи път от много години съм и с тен.
И аз много се харесвам с бретон, но наистина много трудно се поддържа. Затова сега го оставих да расте с косата и са почти на едно ниво, след като си я скъсих. Не знам кога пак ще ми хрумне да си го отрежа.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 737
Променям се не много често. Сега съм с бретон, харесвам се, но трудно се поддържа в тая жега. За първи път от много години съм и с тен.
И аз много се харесвам с бретон, но наистина много трудно се поддържа. Затова сега го оставих да расте с косата и са почти на едно ниво, след като си я скъсих. Не знам кога пак ще ми хрумне да си го отрежа.

Какво толкова му е трудното бретона? Wink Моят само го сресвам и е номер 1  Sunglasses Laughing

# 20
  • Мнения: 4 941
Променям се не много често. Сега съм с бретон, харесвам се, но трудно се поддържа в тая жега. За първи път от много години съм и с тен.
И аз много се харесвам с бретон, но наистина много трудно се поддържа. Затова сега го оставих да расте с косата и са почти на едно ниво, след като си я скъсих. Не знам кога пак ще ми хрумне да си го отрежа.

Какво толкова му е трудното бретона? Wink Моят само го сресвам и е номер 1  Sunglasses Laughing
Трябва да го мия през ден, защото ми се омазнява,да го изправям след това, да го подстригвам на седмица, че много бързо ми расте.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Умирам от смях със сестра ми като каже "Трябва да си измия бретона"  Joy

# 22
  • Мнения: 2 621
Не си е работа този бретон  Grinning всяка сутрин трябва да опъвам със сешоара, за да имам завършеност на прическата. Често обаче сериозно ме домързява или нямам време и му тегля една фиба назад.

# 23
  • Мнения: 4 941
Умирам от смях със сестра ми като каже "Трябва да си измия бретона"  Joy
И ние така бяхме като имах бретон. Laughing Все казвах да изчака да си измия бретона. Joy Кофти работа, а така ми отива.


Когато е прав трудно се хваща с фиба, почти е невъзможно, поне при мен беше така.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
На моменти и на мен ми харесват големите промени, но за съжаление никога не съм събирала смелост да ги правя и общо взето вървя все в една и съща посока, а някой път така ми се иска да направя нещо драстично (даже незнам и какво), но никога не събирам кураж Sad.

# 25
  • Мнения: 814
Преди една година се боядисах черна и въпреки че разликата с естествения ми цвят е минимална, съжалявам малко.В ежедневието си започнах да се обличам спортно с кецове,дънки,преди се носех по -елегантно.Бях маниачка на тема черно,а сега обожавам бяло,розово,червено,беж. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 4 941
Аз също харесвам и нося много черно. Повечето ми дрехи са черни или тъмни. Много искам да го променя(гардероба), да нося по-цветни, като жълти, зелени, розови, бели, бежови дрехи, но някак си не се възприемам в тях и отново купувам черни или по-тъмни. Не знам кога ще променя това. Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 38 498
Правя промени с гардероба и грима.
Косата - променям дължината на около 2 години. Обаче за цвета съм си харесала един и все него си правя.

# 28
  • Мнения: 4 941
Аз доста цветове смених, по-точно нюанси на цветовете. Но сега вече от няколко месеца оставям боята да ми израсте. Най-много се харесвам с естествения си цвят, докато пак не ми хрумне нещо де. Сега косата ми е като омбре, без да съм си го правила. Grinning Ето пак нещо ново.

# 29
  • Мнения: 5 998
Аз след години прекарани във всякакви експерименти с цвета на косата, най-накрая може би се завърнах трайно към тъмните тонове, които са доста близки до естествения ми.
Преди не беше от черна руса, та през червена, оранжева, на кичури.. Ужас, горката ми косичка! Tired

# 30
  • Мнения: 433
Хубаво е да се променяме момичета. Аз сега съм решила пълна промяна да направя със себе си, защото почти нищо не си харесвам вече!  Mr. Green

# 31
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
С косата си съм правила най-много промени-руса,на кичури,къдена,с бретон, но накрая ми омръзна и и възвърнах естествения цвят и вид.За мой късмет не успях да я съсипя нито веднъж.Сега от февруари я права тъмночерешова с един шампоан -оцветител, пък ако и това ми омръзне поне се измива и остава моя си цвят.С дължината не експериментирам, държа я до средата на гърба на черта и това е.
В облеклото нямам драстични промени,може би само че след като забременях се научих да нося поли и рокли, а преди 2 дни преоткрих какво е да носиш къси панталони(от ученичка не бях обувала).

# 32
  • Мнения: 195
Една от по-големите промени, до които съм прибягвала беше, когато си увеличих устните. Не беше чак толкова драстична промяна, защото целях естествен резултат, но започнах да получавам много комплименти, че съм се разхубавила и подмладила и че съм по-женствена. Чувствах се страхотно, за това и разбрах, че е хубаво човек да експериментира с външния си вид, стига да внимава какво точно и при кой прави. Прическите не са ми толкова интересни да ги сменям, по-скоро обичам да инвестирам в грижата за кожата ми и да изпробвам различни терапии. Peace

# 33
  • Мнения: 36
Обожавам да се разкрасявам и променям. Грим, маникюр, прическа - всичко ми доставя удоволствие.

# 34
  • Мнения: 442
Идвам да се похваля, че си направих микроблейдинг,  еми сами  може да видите разликата, пуснах  снимки:
http://prikachi.com/images/722/9151722S.jpg Преди

http://prikachi.com/images/715/9151715w.jpg  след процедурата

# 35
  • Мнения: 5 998
Супер се е получило!  Peace Това колко време след процедурата?

# 36
  • Мнения: 985
Наистина страхотни вежди. Много ми допадат, жалко, че не съм от София. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 838
Стефани, страхотни вежди и очи 😍

# 38
  • Мнения: 442
Благодаря ви момичета и аз съм много доволна от резултата. Снимката е правена непосредствено след процедурата. Даже и да не сте от София, ако имате път насам - си заслужава.  Hug

# 39
  • Мнения: 309
Една жена да се чувства красива и пълноценна е много важно. Понякога като се улисаме в семейните задължения и забравяме да се грижим за себе си.  А трябва да го правим, защото човек веднъж като се запусне и после става по-трудно. Вече съм решила да отделям повече време и средства за външния си вид - животът е кратък, искам да се чувствам добре!

# 40
  • Мнения: 433
Добре си го решила.. и аз го осъзнах скоро. Не мога повече да се пренебрегвам. Вече започнах да се грижа много повече за тялото ми, скоро планирам и да оправя ужасните ми клепачи, които ме застаряват и ми придават уморен вид.

# 41
  • Мнения: 2 621
А грижата за себе си има положително въздействие и върху силните половинки Grinning

# 42
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Една жена да се чувства красива и пълноценна е много важно. Понякога като се улисаме в семейните задължения и забравяме да се грижим за себе си.  А трябва да го правим, защото човек веднъж като се запусне и после става по-трудно. Вече съм решила да отделям повече време и средства за външния си вид - животът е кратък, искам да се чувствам добре!
Peace

Точно по тази причина преди 3мес започнах да спортувам.Чувствам се страхотно и вече има видими резултати.
Зимата планирам химичен пилинг,защото ми писна от гадната ми кожа.
Косата...оф,болната ми тема.  От години не съм сменяла прическата,косата ми е сууупер рядка и не ми позволява експерименти.До 1-2 год се виждам с перука. Sad Незнам как ще се покажа с нея за пръв път...ще ме е срам и ще се чувствам доста неловко,но...

Не съм толкова потресаваща гледка ,както се описах . Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 941
Съгласна съм с вас, визията е много важна. Това как се чувсташ, как изглеждаш, как другите те приемат. Всяка една малка дори промяна те кара да се чувсташ по-добре.
Аз в момента искам да променя косата си, доста време не съм се боядисвала, исках да съм със собствения си цвят, но май промених решението си. Чувствам се застояла на едни място във визията ми и определено искам промяна.

# 44
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
много бавно и внимателно правя промени, консервативна съм по отношение на външия си вид
по-скоро експериментирам с дрехи, обувки

# 45
  • Мнения: 18 558
Много хубава тема.И аз променям главно косата.Но повече цвета,сега съм червено с кестеняво-цвят,който от години искам да постигна.Откакто родих и свалих 17 кг няма да казвам колко  ми е кеф,имам още за сваляне,но много съм се амбицирала.Искам много да променя и стила си на обличане-взех да нося розово доста,повече се събразявам с модела.на другата,позобрих си стила, нещо ми прищрака пак след раждането и започнах да се глася още повече.Сигурно е свързано с 9 те месеца застой,прекарани по пижама пред тв- то.Пуснах дълъг бадемов маникюр,дори едно гримиране ми доставя удоволствие,имам си и нен,който също смятам да поддържам.Изобщо нещо ми стана след като родих и взех още повече да си обръщам внимание.Обичам да си се глася,за мен си не за другите.Добре ми действа и най-малката промяна.Разнообразява ми ежедневието.

Общи условия

Активация на акаунт