Малките промени във визията и тяхното голямо значение за самочувствието

  • 14 237
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 433
Хубаво е да се променяме момичета. Аз сега съм решила пълна промяна да направя със себе си, защото почти нищо не си харесвам вече!  Mr. Green

# 31
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
С косата си съм правила най-много промени-руса,на кичури,къдена,с бретон, но накрая ми омръзна и и възвърнах естествения цвят и вид.За мой късмет не успях да я съсипя нито веднъж.Сега от февруари я права тъмночерешова с един шампоан -оцветител, пък ако и това ми омръзне поне се измива и остава моя си цвят.С дължината не експериментирам, държа я до средата на гърба на черта и това е.
В облеклото нямам драстични промени,може би само че след като забременях се научих да нося поли и рокли, а преди 2 дни преоткрих какво е да носиш къси панталони(от ученичка не бях обувала).

# 32
  • Мнения: 195
Една от по-големите промени, до които съм прибягвала беше, когато си увеличих устните. Не беше чак толкова драстична промяна, защото целях естествен резултат, но започнах да получавам много комплименти, че съм се разхубавила и подмладила и че съм по-женствена. Чувствах се страхотно, за това и разбрах, че е хубаво човек да експериментира с външния си вид, стига да внимава какво точно и при кой прави. Прическите не са ми толкова интересни да ги сменям, по-скоро обичам да инвестирам в грижата за кожата ми и да изпробвам различни терапии. Peace

# 33
  • Мнения: 36
Обожавам да се разкрасявам и променям. Грим, маникюр, прическа - всичко ми доставя удоволствие.

# 34
  • Мнения: 442
Идвам да се похваля, че си направих микроблейдинг,  еми сами  може да видите разликата, пуснах  снимки:
http://prikachi.com/images/722/9151722S.jpg Преди

http://prikachi.com/images/715/9151715w.jpg  след процедурата

# 35
  • Мнения: 5 998
Супер се е получило!  Peace Това колко време след процедурата?

# 36
  • Мнения: 985
Наистина страхотни вежди. Много ми допадат, жалко, че не съм от София. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 838
Стефани, страхотни вежди и очи 😍

# 38
  • Мнения: 442
Благодаря ви момичета и аз съм много доволна от резултата. Снимката е правена непосредствено след процедурата. Даже и да не сте от София, ако имате път насам - си заслужава.  Hug

# 39
  • Мнения: 309
Една жена да се чувства красива и пълноценна е много важно. Понякога като се улисаме в семейните задължения и забравяме да се грижим за себе си.  А трябва да го правим, защото човек веднъж като се запусне и после става по-трудно. Вече съм решила да отделям повече време и средства за външния си вид - животът е кратък, искам да се чувствам добре!

# 40
  • Мнения: 433
Добре си го решила.. и аз го осъзнах скоро. Не мога повече да се пренебрегвам. Вече започнах да се грижа много повече за тялото ми, скоро планирам и да оправя ужасните ми клепачи, които ме застаряват и ми придават уморен вид.

# 41
  • Мнения: 2 621
А грижата за себе си има положително въздействие и върху силните половинки Grinning

# 42
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Една жена да се чувства красива и пълноценна е много важно. Понякога като се улисаме в семейните задължения и забравяме да се грижим за себе си.  А трябва да го правим, защото човек веднъж като се запусне и после става по-трудно. Вече съм решила да отделям повече време и средства за външния си вид - животът е кратък, искам да се чувствам добре!
Peace

Точно по тази причина преди 3мес започнах да спортувам.Чувствам се страхотно и вече има видими резултати.
Зимата планирам химичен пилинг,защото ми писна от гадната ми кожа.
Косата...оф,болната ми тема.  От години не съм сменяла прическата,косата ми е сууупер рядка и не ми позволява експерименти.До 1-2 год се виждам с перука. Sad Незнам как ще се покажа с нея за пръв път...ще ме е срам и ще се чувствам доста неловко,но...

Не съм толкова потресаваща гледка ,както се описах . Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 941
Съгласна съм с вас, визията е много важна. Това как се чувсташ, как изглеждаш, как другите те приемат. Всяка една малка дори промяна те кара да се чувсташ по-добре.
Аз в момента искам да променя косата си, доста време не съм се боядисвала, исках да съм със собствения си цвят, но май промених решението си. Чувствам се застояла на едни място във визията ми и определено искам промяна.

# 44
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
много бавно и внимателно правя промени, консервативна съм по отношение на външия си вид
по-скоро експериментирам с дрехи, обувки

Общи условия

Активация на акаунт