Малките промени във визията и тяхното голямо значение за самочувствието

  • 14 235
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 442
Честно казано промяната във външния вид е нещото, което най-много ме зарежда. Просто като изглеждам добре се чувствам и вътрешно в хармония в себе си и направо летя. Мисля, че е нормално ние жените обичаме да се чувстваме красиви и да получаваме внимание и комплименти.. За мен лично си струва да инвестирам във външния си вид и да се променям, защото най-важно ми е как се чувствам, оттам всичко друго ми потръгва като съм мотивирана и щастлива. Grinning Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
И аз като всички най-често си променях косата. И цвят (което на моята почти черна коса хич не е лесно) и дължина. Даже май имаше един период, в който толкова често съм я скъсявала, че един приятел, като ни видеше компанията, казваше „какво правите хора, теб Пешек, не те питам - ти се подстригваш“. Ми търсех се. И накрая се намерих в много къса прическа. В облеклото промените са ми свързани с качването / свалянето на кг. и с възрастта. Приключих с късите рокли и поли като напълнях. После отслабнах, но пък не мисля, че ми подхождат на годините.

# 17
  • Мнения: 39 347
Променям се не много често. Сега съм с бретон, харесвам се, но трудно се поддържа в тая жега. За първи път от много години съм и с тен.

# 18
  • Мнения: 4 941
Променям се не много често. Сега съм с бретон, харесвам се, но трудно се поддържа в тая жега. За първи път от много години съм и с тен.
И аз много се харесвам с бретон, но наистина много трудно се поддържа. Затова сега го оставих да расте с косата и са почти на едно ниво, след като си я скъсих. Не знам кога пак ще ми хрумне да си го отрежа.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 737
Променям се не много често. Сега съм с бретон, харесвам се, но трудно се поддържа в тая жега. За първи път от много години съм и с тен.
И аз много се харесвам с бретон, но наистина много трудно се поддържа. Затова сега го оставих да расте с косата и са почти на едно ниво, след като си я скъсих. Не знам кога пак ще ми хрумне да си го отрежа.

Какво толкова му е трудното бретона? Wink Моят само го сресвам и е номер 1  Sunglasses Laughing

# 20
  • Мнения: 4 941
Променям се не много често. Сега съм с бретон, харесвам се, но трудно се поддържа в тая жега. За първи път от много години съм и с тен.
И аз много се харесвам с бретон, но наистина много трудно се поддържа. Затова сега го оставих да расте с косата и са почти на едно ниво, след като си я скъсих. Не знам кога пак ще ми хрумне да си го отрежа.

Какво толкова му е трудното бретона? Wink Моят само го сресвам и е номер 1  Sunglasses Laughing
Трябва да го мия през ден, защото ми се омазнява,да го изправям след това, да го подстригвам на седмица, че много бързо ми расте.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Умирам от смях със сестра ми като каже "Трябва да си измия бретона"  Joy

# 22
  • Мнения: 2 621
Не си е работа този бретон  Grinning всяка сутрин трябва да опъвам със сешоара, за да имам завършеност на прическата. Често обаче сериозно ме домързява или нямам време и му тегля една фиба назад.

# 23
  • Мнения: 4 941
Умирам от смях със сестра ми като каже "Трябва да си измия бретона"  Joy
И ние така бяхме като имах бретон. Laughing Все казвах да изчака да си измия бретона. Joy Кофти работа, а така ми отива.


Когато е прав трудно се хваща с фиба, почти е невъзможно, поне при мен беше така.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
На моменти и на мен ми харесват големите промени, но за съжаление никога не съм събирала смелост да ги правя и общо взето вървя все в една и съща посока, а някой път така ми се иска да направя нещо драстично (даже незнам и какво), но никога не събирам кураж Sad.

# 25
  • Мнения: 814
Преди една година се боядисах черна и въпреки че разликата с естествения ми цвят е минимална, съжалявам малко.В ежедневието си започнах да се обличам спортно с кецове,дънки,преди се носех по -елегантно.Бях маниачка на тема черно,а сега обожавам бяло,розово,червено,беж. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 4 941
Аз също харесвам и нося много черно. Повечето ми дрехи са черни или тъмни. Много искам да го променя(гардероба), да нося по-цветни, като жълти, зелени, розови, бели, бежови дрехи, но някак си не се възприемам в тях и отново купувам черни или по-тъмни. Не знам кога ще променя това. Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 38 498
Правя промени с гардероба и грима.
Косата - променям дължината на около 2 години. Обаче за цвета съм си харесала един и все него си правя.

# 28
  • Мнения: 4 941
Аз доста цветове смених, по-точно нюанси на цветовете. Но сега вече от няколко месеца оставям боята да ми израсте. Най-много се харесвам с естествения си цвят, докато пак не ми хрумне нещо де. Сега косата ми е като омбре, без да съм си го правила. Grinning Ето пак нещо ново.

# 29
  • Мнения: 5 998
Аз след години прекарани във всякакви експерименти с цвета на косата, най-накрая може би се завърнах трайно към тъмните тонове, които са доста близки до естествения ми.
Преди не беше от черна руса, та през червена, оранжева, на кичури.. Ужас, горката ми косичка! Tired

Общи условия

Активация на акаунт