ПК и след финала/Илкер Калели, Бурчин Терзиоулу & колеги- новини, проекти, изяви

  • 81 050
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 3 747
Елеонора, Hug много се радвам да видя твой пост и в нашата тема.
Можеш спокойно да си публикуваш каквото ти е на сърце. Колкото до Беррак с Неолита Hug доста я харесахме след ролята, която направи във Fi Ci Pi (първият интернет сериал на Пуху тв).
 В Дъно, като че ли нямаше много поле за изява, но пък във финалния еп. игра блестящо и лично на мен образът и ми беше много интересен.


А вече имаме Дъно 8-ми еп. финален с превод


https://my.mail.ru/mail/evavili/video/12/127.html

https://www.vbox7.com/play:370fb36656

Сърдечни брагодарности към Нели Flowers Rose и Вили Flowers Rose за превода на сериала.

А като казах превод, аз пък съм ви превела (е не чак майсторски Grinning) последното интервю на  Гьозде Тюркпенче (Еда)

Гьозде Тюркпенче: Искам да изненадам хората



Гьозде Тюркпенче, актрисата, изпълняваща ролята на Еда в сериала на Пуху тв “Дъно” каза: “В работата на актьора всичко е непредсказуемо. До момента винаги съм избирала сериозни образи. Искам да изненадам хората.”
Гьозде Тюркпенче изиграла Еда в “Дъно” на Пуху тв – прекрасен и смел сериал, отговори на въпросите на Йозлем Йолкю от Milleyet.

В интернет -феномен сериала “Дъно”, Вие вдъхнахте живот на психиатъра Еда.Кое Ви привлече към този проект и кой ви помагаше?

-Привлече ме сценарият. Харесвам персонажите, които се показват от всички страни. По тази причина с вълнение приех проекта. Впрочем, Еда е станала психиатър, защото приятелят й Джан има склонност към самоубийства. Като повечето жени, тя направлява живота си към това  да промени човека, когото обича. Тя е много силна и умна жена. Не е лесно, когато любовта на човек протича по този начин.




Занимавала ли сте се по-сериозно с подготовка за ролята, например ролеви игри?

-Аз играя персонажи, избирайки от собственият ми живот. За ролята на Еда наблюдавах приятел- психолог. Използвам наблюдение на обкръжението си, но те не знаят.

На  какво се дължи факта, че с 8 серии “Дъно” така привлича хората?
-В “Дъно” няма сцени, които да не служат на историята. Няма излишни разговори, нито погледи. Персонажите са преценени до поразителна степен. В осем епизода разказаха цяла история. Сценарият беше много добър, до момента нито един сценарий не ме е увличал така силно.

Как попаднахте в проекта? Каква е обстановката на и извън снимачната площадка? Имате много сцени с Илкер Калели. Приятели ли сте?

-Всички вършат прекрасно работата си. Снимахме много бързо и се напаснахме.А Илкер Калели е мой приятел от детинство. Той е човек, който се отнася много сериозно към живота и работата си. Аз се вслушвам във всички, но той има свои принципи, на които държи. Ако човек или разговор не му допада просто не обръща внимание.


Приятелите ви споделят с Вас, защото сте прекрасен слушател?
- Да аз постоянно ги слушам. Майка ми казва, че е трябвало да стана психолог. Когато имам проблеми първо водя битки с вътрешния си глас.

Повечето сериали в днешно време падат от ефир. В какво мислите, че е причината?
Мисля, че 50% от причината е лош сценарий. Също така лоша режисура и актьорска игра. Ако един сценарий е лош, който и актьор да играе, няма гледаемост. Хората вече не искат да гледат празни погледи и липса на действие.

Вие сте учила танци в Кралската академия в Англия. Мислили ли сте си да останете там?
-Кралската академия е и университет. Започнах да  се готвя за там от осем годишна. Преминавах 4-5 обучения на месец, за да постигна успех. Върнах се, защото искам да продължа тук.

Продължавате ли да се занимавате с балет в Академията за танцови изкуства?
-Да, аз преподавам от 10 години. Винаги се договарям с продуцентите и програмите ми за снимки са в съотвествие с моите курсове. Това е важно условие за да приема нов проект.

Значи балета е по-важен от киното?
-Балетът е нещо, на което съм посветила много години. Длъжна съм да го слагам на първо място. С него се чувствам щастлива и искам да танцувам до края на живота си. В същото време, актьорският опит е важен за мен. Координацията и паметта са много важни за да успееш в действието..

Какви са вашите планове, вашите цели?
-Това лято отивам на обучение в САЩ. Необходимо е да тренирам, да науча нещо ново. Не ми харесва застоя. Актьорът е длъжен да се развива във всяка следваща роля.

Има ли нов проект?
По отношение на проектите- мисля. До момента съм играла сериозни, интелигентни и стабилни жени. Искам да играя различен персонаж. Да изненадам хората. Има доста сценарии, които ми предлагат. Не съм ги чела. Може пък да се върна на екран.


***************************************************************************

Снощният еп. на Пойраз Карайел


в туитър- шести по обсъждане Hands Punch



Последна редакция: вт, 29 май 2018, 13:37 от _Radi

# 511
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И от мен искрени благодарности към Нели и Вили за превода. Гледах епизода веднага, след като Ради беше споделила в другата тема, че 8-ми епизод има превод.

Много ми хареса аналогията, която направи Имре с библейския Авраам и сина му Исаак:
"Световната история е пълна с мъже, които жертват тези, които не са раждали, заради това, което са видели в съня си".

Ради, за Беррак: аз я бях харесала още във Великолепният Век, където имаше много хубава роля.
Гледах я и във Фи и може би най-много се идентифицирах с нея в тоя сериал (не по външност, щото и дума не може да става за сравнение Simple Smile ), т.е. най-добре разбирах нейните емоции и преживявания.

# 512
  • Мнения: 3 747
И от мен искрени благодарности към Нели и Вили за превода. Гледах епизода веднага, след като Ради беше споделила в другата тема, че 8-ми епизод има превод.

Много ми хареса аналогията, която направи Имре с библейския Авраам и сина му Исаак:
"Световната история е пълна с мъже, които жертват тези, които не са раждали, заради това, което са видели в съня си".

На мен също много ми хареса сравнението.
В началото се питах, защо е вкаран образът на Имре, но чрез нея вкараха литература, история... Хареса ми  сериалаът като  замисъл. Всички метафори,  диалози, това, че  чрез действието и развоя на историята  дадоха  свобода зрителят да мисли, да тълкува, да се вглъбява в обраите и взаимовръзките между тях. Както е казала Гьозде в интервюто изключитерно увлекателен сценарий. Изключително добре онагледени сентенции, но може би най-тематичната за сериала е тази, която каза Сахир на Джан: "Приеми на сериозно или смърта или живота ".

Още в тази статия
“Ya ölümü ya da yaşamı ciddiye al.”

А това, което ще ледат в Турция тази вечер колко ми е любимоо Heart
#PoyrazKarayel 23.45'te Teve2'de






Зад кадър

Скрит текст:















Сега се замислям, че след Сахир, Илкер ще ме изненада, ако се спре на някоя комедийна роля.

Последна редакция: вт, 29 май 2018, 22:36 от _Radi

# 513
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Изключително добре онагледени сентенции, но може би най-тематичната за сериала е тази, която каза Сахир на Джан: "Приеми на сериозно или смърта или живота ".

Още в тази статия
“Ya ölümü ya da yaşamı ciddiye al.”

А това, което ще ледат в Турция тази вечер колко ми е любимоо Heart
#PoyrazKarayel 23.45'te Teve2'de

Сега се замислям, че след Сахир, Илкер ще ме изненада, ако се спре на някоя комедийна роля.


Ради, мерси за линка, ще ги прекарам текстовете през гугъл транслейтор и ще мисля. Обичам такива послания.

На Пойраз гледах еп. 1 и половината на 2. Страхувам се, че Илкер прекалено ще започне да ми харесва.

Ей тука много, ама много ми импонира (ако бях мъж, щях да съм точно такъв мъж):
https://www.youtube.com/watch?time_continue=45&v=anb_rAjp7kM

Аз си го представям и в комедийна роля. В еп. 2 на Пойраз показва такива заложби - еле там, където Айшегюл му почиства раната на главата и му казва, че многото идиоти на тоя свят, Пойраз е в челната тройка на нейния списък. Той й отвърна, че това нещо го чува за втори път Simple Smile

# 514
  • Мнения: 3 747
Изключително добре онагледени сентенции, но може би най-тематичната за сериала е тази, която каза Сахир на Джан: "Приеми на сериозно или смърта или живота ".

Още в тази статия
“Ya ölümü ya da yaşamı ciddiye al.”

А това, което ще ледат в Турция тази вечер колко ми е любимоо Heart
#PoyrazKarayel 23.45'te Teve2'de

Сега се замислям, че след Сахир, Илкер ще ме изненада, ако се спре на някоя комедийна роля.


Ради, мерси за линка, ще ги прекарам текстовете през гугъл транслейтор и ще мисля. Обичам такива послания.

На Пойраз гледах еп. 1 и половината на 2. Страхувам се, че Илкер прекалено ще започне да ми харесва.

Ей тука много, ама много ми импонира (ако бях мъж, щях да съм точно такъв мъж):
https://www.youtube.com/watch?time_continue=45&v=anb_rAjp7kM

Аз си го представям и в комедийна роля. В еп. 2 на Пойраз показва такива заложби - еле там, където Айшегюл му почиства раната на главата и му казва, че многото идиоти на тоя свят, Пойраз е в челната тройка на нейния списък. Той й отвърна, че това нещо го чува за втори път Simple Smile

Ще започне, убедена съм. Бъди сигурна, че още нищо не си видяла  нито от Пойраз, нито от Илкер Wink

Освен Илкер от сесията, на Джем Талу, много ми харесва и като рекламно лице на Mavi. Още повече, че сценарият на рекламата е вдъхновен и пресъздава живота на Илкер



Общо взето, това което разбирам е  нещо такова:
Ако искаш да започнеш нова история, ако имаш нови мечти, не губи смелостта си.
Извинете. Има проби за актьори.
Къде?
......
Ако искаш нова история, не се страхувай от тъмнината. Напиши собствена история. Дръж главата горе. Ако наоколо е тъмно, имай собствена светлина.




Новичко  от Фунда, която е в Италия. Току виж се засекат  с Пепелчето Stuck Out Tongue





А Бурчин и Илкер пак са се отдали на покоряване на морското дъно в  Каш.











Последна редакция: ср, 30 май 2018, 19:01 от _Radi

# 515
  • Мнения: 7 877
В момента пътувам за БГ но Фундичка не я засякох никъде. Simple Smile
Ще я чакам на екран.
А тези дни само да се окопитят и започвам Дъно.
Обещавам. Simple Smile

# 516
  • Мнения: 3 747
В момента пътувам за БГ но Фундичка не я засякох никъде. Simple Smile
Ще я чакам на екран.


Тя май е в Рим. Кога ще я видим на екран, не знам, но е в новия брой на списание InStyle Turkiye Wink

Funda Eryiğit ile İspanyol rüzgarına kapılın. Haziran sayımızda  @fundaeryigit





И една нова снимка на Бурчин от стара фотосесия



Нов откъс от филма с Атаберк









Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 11:33 от _Radi

# 517
  • Мнения: 3 747
Burçin Terzioğlu'nun yeni merakı!





burcinterzioglu @lifeaquatic_freediving_yoga
https://www.instagram.com/p/BjhX_mjghlL/?hl=bg&taken-by=burcinterzioglu

lifeaquatic_freediving_yogaFUnday #adventure #apnea #ssi #discover #life #serbestdalis #ssifreedive
#ocean #oceanlife #sea #saltlife #diving #freediving #freedive
#freediver #yoga #people #training #underwater #underwaterphotography #deniz #sea @burcinterzioglu


https://www.instagram.com/p/BjhVQWgBDUf/?hl=bg&taken-by=life … c_freediving_yoga

С тези умения може да се снима в някой приключенски филм например. Heart Eyes

Или се снимат двамата с Илкер заедно Heart Eyes Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BU639ezhMDG/?hl=tr&taken-by=ilkerkaleli
https://www.instagram.com/p/BHeipJWgyHu/?hl=tr&taken-by=ilkerkaleli


Последна редакция: сб, 02 юни 2018, 16:41 от _Radi

# 518
  • Мнения: 3 747
Ново от Бурчин. Според слуховете се е присъединява към проекта на Netflix ''Защитникът''. Ще я видим във втори сезон, чийто снимки започват след два дни.


The Protector Netflix - Fan Account
‏ @theprotectorfc
22 минПреди 22 минути

Rumor Has it that :
- The filming of season 2 will start in two days (June 11th)
- Jason George will also be working on season 2
- Burçin Terzioğlu, Saygın Soysal & Boran Kuzum are joining the cast



Кастът до този момент е повече от страхотен.








Руско-турският исторически сериал с участието на Емел, "Султанът на сърцето ми" започва скоро- 13-ти юни по Стар тв.





Другото "пойразко" попълнение е актрисата, която играеше Селин.











Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 18:34 от _Radi

# 519
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ново от Бурчин. Според слуховете се е присъединява към проекта на Netflix ''Защитникът''. Ще я видим във втори сезон, чийто снимки започват след два дни.


The Protector Netflix - Fan Account
‏ @theprotectorfc
22 минПреди 22 минути

Rumor Has it that :
- The filming of season 2 will start in two days (June 11th)
- Jason George will also be working on season 2
- Burçin Terzioğlu, Saygın Soysal & Boran Kuzum are joining the cast



Радиииииииии, това е просто супер! Не супер, ами направо невероятно!

Къде ще можем да го гледаме тоя Protector?

# 520
  • Мнения: 3 747
Ново от Бурчин. Според слуховете се е присъединява към проекта на Netflix ''Защитникът''. Ще я видим във втори сезон, чийто снимки започват след два дни.


The Protector Netflix - Fan Account
‏ @theprotectorfc
22 минПреди 22 минути

Rumor Has it that :
- The filming of season 2 will start in two days (June 11th)
- Jason George will also be working on season 2
- Burçin Terzioğlu, Saygın Soysal & Boran Kuzum are joining the cast



Радиииииииии, това е просто супер! Не супер, ами направо невероятно!

Къде ще можем да го гледаме тоя Protector?

Eлеонора, не съм сигурна. Знам само, че проекта е международен и започват излъчване септември.
Още за каста, сериала и историята https://www.imdb.com/title/tt7668518/

А най-хубавото е, че снимките на един сезон от 10-тина епизоди в този проект, няма да и попречи да се включи в ново дизи през есента Grinning

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 18:57 от _Radi

# 521
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Eлеонора, не съм сигурна. Знам само, че проекта е международен и започват излъчване септември. Още за каста, сериала и историята

https://www.imdb.com/title/tt7668518/

А най-хубавото е, че снимките на един сезон от 10-тина епизоди в този проект, няма да и попречи да се включи в ново дизи през есента Grinning

Дано дано дано да участва. Кастът е просто супер. Okan Yalabik и Saygin Soysal са невероятни. Saygin Soysal ми е много любим и много му отива да играе психар:


Мале, заедно с Бурчин...тоя Protector ще стане просто супер. Единствено Хазар не ми харесва, но към нея си имам някаква субективна непоносимост.

# 522
  • Мнения: 3 747
Оф, какво направих, писах, писах, и на основния въпрос къде ще го гледаме пропуснах да отговоря.

Вероятно ще можем да гледаме тук https://www.netflix.com/bg-en/


Процeдурата е същата като при Пуху тв Wink

Колкото до кастът и на мен единствено Хазар ми слабее малко. Леко инфантилна ми е, но всички други са top Heart Exl

Бирсен Алтунташ тъкмо онзи ден беше пуснала леко заядлив туит колко ли съжалявали актрисите отказали участие в МУ...Хиляди пъти амин, че е отказала.

# 523
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Бирсен Алтунташ тъкмо онзи ден беше пуснала леко заядлив туит колко ли съжалявали актрисите отказали участие в МУ...Хиляди пъти амин, че е отказала.


По-добре в продукция на Нетфликс, отколкото в превърналия се в боза МУ. На всичкото отгоре, ролята на Ойя е най-малко колоритна, да не кажа скучна.

Браво, браво, много ми е драго от така стеклите се обстоятелства!

# 524
  • Мнения: 3 747


По-добре в продукция на Нетфликс...



Вече съм склонна да вярвам, че не е само слух. Потвърдено е от арабите, а те в 99.9% от случаите не грешат.
Цитат
يقال ان الممثلة المبدعة #BurçinTerzioğlu انضمت لكاست الموسم الثاني من مسلسل "الحامي" اول مشروع تركي لشبكة نتفلكس  #ÇağatayUlusoy #TheProtector



От снимките на промотрейлърите и постерите



Сезон 2

Season 2 🎬🎥



Общи условия

Активация на акаунт