След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 63

  • 73 062
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 170
Добър ден и от мен! Flowers Hibiscus

Аз като заклет пътешественик, много се вълнувам от изненадата, която ни поднесоха Бу и Фе. Yum Днес съм в очакване на нови екзотични фотоси, чак вече нямам търпение... Smiley
Бурак дали опита вече от кубинските пури и местните ахкохолни напитки? Yum То поне тук е разрешено, свободно може да опита каквото си поиска, не като в Турция. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 496
  • Мнения: 4 157
Мими  Heart Eyes Heart Eyes Всички са изненадани  Wink Дори във вчерашните публикации на всякъде присъстваше думичката - сюрприз  Wink

Днес - вече е друго  Wink В ТТ е пълно със скринове  Peace


 Thinking И едно друго интересно  Wink повторение се наблюдава  Thinking Отново някой - създава - точно определена новина - в момент, в който погледите са насочени към нашите  Thinking
 newsm78 Thinking Кое налага  Thinking да си мерим  newsm78 коя двойка е по-най-влюбена  Thinking

Ами сега  #Crazy Какво правим  Thinking


Те не знаят ли  newsm78 че сме вперили поглед в - широките тениски на ФЕ  Embarassed Embarassed

# 497
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!! Heart Eyes

Нашите сладурчета се появиха. Heart Eyes
Тъкмо място за създаване на Буфченца. Grinning

От инстастори на Фе:
https://m.vk.com/evcenf_official?from=quick_search
Може би са в ретро автомобил, (рускините казват, че са в жигулка Grinning




Знаят нашичките точно какви снимки да качат, та хем да зарадват фенчетата, хем да подразнят, хем да разлаят кучетата, хем да се възползват мързеливите им папси и да си създадат новинките. Grinning. Grinning

Колко жалко, че не водят с тях някой фотограф или приятел, който да им прави общи снимки в удобни, много влюбени пози. Sad  А така трябва само да се снимат един друг застанали сами.  И друго не мога да разбера. Защо да не могат да се чувстват като най-обикновени, нормални хора по обществени места, а да трябва да демонстрират под път и над път някаква голяма любов. Трябва да са непрекъснато един върху друг ли, за да е ясно, че се обичат?

Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 17:24 от mama_an_ji

# 498
  • Мнения: 14 497
 wavey wavey wavey


И по-отблизо - да се знае, че е нашето Фе Hug
И прекрасния и профил.

           

# 499
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Ето още един Бурачко. Grinning

 Мими, Себи. Hug




Това ще да е колата от видеото от сторито на Фе. Grinning

# 500
  • Мнения: 14 497
     
     

     
 
    


 Аз да ви кажа защо не пиша редовно ... Laughing Laughing Laughing



Има кладенец ,но вода не пиеш , та и моята работа в момента  Laughing
С лаптоп и таблет  аз съм без нищо .
И двете девойки са окупирали средствата да комуникирам с вас Wink Wink WinkМога да ги ползвам след 24 ч когато съм абсолютно гроги. Party Party Party Party
Но дебна да пусна Бу в светлата част на деня, за да не нарушавам съня на Мими Wink
Kато гледам всички коли са ретро в Куба и хич не се чудя LaughingПоссоц история .Важното е да са щастливи и се обичат !На другомислещите   М..Н...А.....Т.....А    им Embarassed




  И малко от действителността в Куба.


https://t.co/pSDu5dpvVW










Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 22:23 от sebilMM

# 501
  • Мнения: 3 170

       Привет, момичета  wavey wavey


       


       


       

       За да няма недоразумения, Фе с панталонче от Котон.  Joy И както винаги с един куфар  hahaha

       Днес пак скромни, само две снимки ни отпуснаха... Thinking

       

       Честно да ви призная тази екзотика на моменти ми лъха на нашата махала-ромската  Joy Joy Joy

# 502
  • Враца
  • Мнения: 6 672

       Честно да ви призная тази екзотика на моменти ми лъха на нашата махала-ромската  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy

Може да лъха, ама ако някой ме покани да ме заведе там, няма да откажа Joy Joy Joy

# 503
  • Мнения: 3 170

     Аз пък се чудя тия ретро брички как все още са в движение  newsm78
     Ама как са ги барнали само и в какви цветове са ги докарали  Joy Joy Joy
     Бурак доволен изглежда, newsm78 Ако не се е снимал с всяка една от колоната  Joy Joy Joy

# 504
  • Мнения: 8 422
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:



Хубав ден! bouquet

# 505
  • Мнения: 14 497
  Добро утро Hug Heart Eyes Hug


Снеже Heart Eyes 

   Една от най- красивите им снимки от сватбата.

                         


 И обобщение до сега.

                         
Приятен ден bouquet

# 506
  • Мнения: 4 157
Здравейте  Heart Eyes по обедно време  Embarassed

Мами Heart Eyes Мими  Heart Eyes Себи  Heart Eyes Снежи  Heart Eyes

 Wink И аз не бих отказала - подаръче - екскурзия в Куба  Wink Embarassed

А изборът на БУФ - като дестинация за втори меден месец - ми харесва откъдето и да го погледна  Embarassed Няма разминаване с това, което те са споделяли за себе си  Heart Eyes

 Praynig Чакам днешното им включване  Embarassed Praynig Момичето, пътувало с тях - пише за проблеми с нет-а newsm78 А най-хубавото ще е да ги срещне някъде  Embarassed отново  Embarassed Тогава ще имаме - общи - снимки със сигурност Wink

Скрит текст:
Цитат
Bukessi #4MSELLER @callmebukessi  18 чПреди 18 часа
Още
 Fahriye Evcen ve Burak Özçivitle aynı uçaktaydım😱 Küba'ya geldik😂 İnternet yok😭 Saatine 2 dolar verip aldım şimdi... Atamıza da gittim.💞




2015-2017 Wink


2009  Wink
  Wink
 Heart Eyes

Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 15:45 от Ganaila

# 507
  • Мнения: 14 497
 wavey wavey


Страхотен колаж

# 508
  • Мнения: 3 170

      Привет  wavey wavey wavey момичета!

      Днес на сухо ли ни оставиха  newsm78 Thinking

     


       Да се насладим поне на малка разходка по нощните улички на Хавана, от сторито на Фе.  Wink
       То от тях само едни маратонки се виждат ама и толкова ни стига...

       https://twitter.com/_/status/901090124573929473

# 509
  • Мнения: 14 497


  До новите  снимки от Куба и това ще ни зарадва Laughing



     

Общи условия

Активация на акаунт