Започна последната третина за ОКТОМВРИйската дружина! - Тема 8

  • 33 223
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Ахаа Simple Smile
Ами аз четох темата за термин юли ония ден, че ми беше интересно какви са вълненията на момичетата около и след раждането и гледах, че всеки си пишеше кога, какво.
То сега навсякъде се разрешават мобилните. Ама ако кажете и с вестителки ще действаме, абсолютно нямам нищо против, даже едно такова ретро-романтично ми звучи Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 63
Мацки, аз писах при ноемврийките, да питам и тук, че вашата групичка ми е любима и много раздвижена. Аз съм с термин началото на ноември, но ще съм секцио и затова ви следя и вас.  Hug
Та, някой ходи ли някъде на гимнастика или йога за бременни? Аз се разхождам уж, но ми липсва повече движение и раздвижване, особено в гърба и кръста и мисля да тръгна някъде. Да препоръчате студио?

Добре дошла! Аз хода на йога за бременни от 5ти месец насам. Ходя в студио Янтра в квартал Изгрев http://yantra.natalyoga.net/ . Има от понеделник до петък йога практики по час и половина и съм много доволна.

# 77
  • Мнения: 4 009
А не може ли в темата да споделим като родим?
Жани,браво на бебчето. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 406
Това с вестителките и на мен ми звучи много симпатично 👑 И браво на всички с хубави резултати от прегледите! Само така, малко остана 😰

За йогата - мен лично ме мързи повечето дни да пътувам до някъде и да общувам с хора и си купих asana rebel приложението. Като имам муза си го пускам и действам вкъщи. Особено сега като ме боли всичко от спане на възел и изменена стойка, просто е магическо.

Fit baby hot mama са готини иначе, намират се до старата пожарна на Плиска Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 130
И в предната ми отчетна имаше вестителки /беше преди 6 години/, ужас как хвърчи времето. Аз съм за каквото и да решите.
Кога се взима МБ, на 24 съм на консултация по ЗК, каза ми за кръв и урина, но ще поискам и МБ, дори да се взима по-късно или да чакам до 14 август, тогава съм при моя си лекар,не знам.

# 80
  • Мнения: 35 195
Оф, така не искам да ми вземат МБ.. ама трябва. Скоро не съм слагала глобули, слава богу.
Попринцип ако вляза в болница, каквото ми предлага лекарката по жк там ще ми вземат всичко и ще ми направят всякакви изследвания. Обаче аз не съм много ЗА тази идея с болницата. Ще го обсъдя и с друг лекар.

# 81
  • Мнения: 406
32 седмица исля че са финалните изследвания + ехограф.

Peacock, защо да влизаш в болница?

# 82
  • Мнения: 410
Мисля, че имаше някакви и в 36гс... незнам Smiling Imp

# 83
  • Мнения: 406
МБ се прави малко по-рано, за да се вземат мерски, ако има нещо. От 36та седмица нататък вече се очаква всеки момент да родиш Grinning

# 84
  • Мнения: 1 130
Аз не знам дали ми има нещо, просто понякога имам по обилно течение, няма цвят, но има по силен мирис. Преданата ми МБ беше чиста, но то беше отдавна.

# 85
  • Мнения: 4 009
Аз петък съм на жк за изследвания на кръв и урина.МБ незнам дали ще ми вземат.Предния път ми взеха и не излезе проблем макар,че бях с повишен влагалищен секрет.Сега нямам оплаквания,но ако може пак да ми вземат ще съм по спокойна да знам,че всичко е наред.

# 86
  • Мнения: 35 195
Peacock, защо да влизаш в болница?

Не разбрах точно.. Профилактично. Да ми направили всякакви изследвания и да направят профилактика на дробовете на детето. Но това включва 5 нощувки в АГто. Самата мисъл да стоя ме влудява. Самата миризма на болница ме влудява. Стояла съм в болница с недобри спомени и искам да си го спестя, освен ако не се налага належащо!

# 87
  • Мнения: 670
Сефте чувам профилактично да де влиза в болница за 5 дни в 7 месец .... Не бих си го причинила

# 88
  • Мнения: 35 195
Значи разбирате защо не ме блазни офертата Wink

# 89
  • Мнения: 670
Напълно ! Изобщо не се връзвай Simple Smile може да е практика на АГто ако имат някакъв проект и така печелят парички 😁 Хахаха

Общи условия

Активация на акаунт