Априлчета 2017 - Тема 3

  • 38 767
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • ЕН
  • Мнения: 543
и ние си се храним нощем още ... не си сама

# 721
  • Враца
  • Мнения: 1 424
Малката от седмица не се е будила нощем, но пък почна да се буди в 7 сутрин. Вчера за първи път си засмука палеца на крака, сцепих се от смях. Абе растат малките ни шушоновци. Вие минахте ли на памперс 4,струва ми се че 3 вече ни стяга, вярно че са до 9 кг а ние сме 7,но май няма да изчакам до тогава

# 722
  • Мнения: 250
Нелегална, аз минах на 4ка отдавна, в момента в който стана 7 кг. 

# 723
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз съм на 4-ка от почти месец, тройката му умаляха още лятото. С много дълъг торс е младежът и бързо му стават къси пампите, съответно почват да му пропускат на кръста.

# 724
  • Мнения: 513
Ние също сме на 3ката и е 7кг, имам още 10 памперса и ще взема 4. Ще ходя да вземам пюрета Angry да и угодя на ЛЛ, чудя се какви... Хип или Гербер. Вашите дечица какви са хапвали? Така ме е яд.... но ще започна с картофа и моркова и след това минавам на домашни. Пък знам ли може и готовите да му харесат и да не иска от мама Grinning

# 725
  • София
  • Мнения: 18 679
Няма значение коя марка ще вземеш, стига да няма сол и захар.

# 726
  • Мнения: 1 341
Ох това нощно хранене няма никакви изгледа да го махне ... яде си момата ушите и плющят, по два пъти на нощ, но поне спи до 8.30/9 сутрин не ми щуква рано рано. Памперсите ги смених на 4ка още преди 7 кг и даже по рано трябваше изглежда и стават а пропускаха. Постоянно беше опишкана, на няколко пъти и моите дънки оака, хич не си отговарят на килограмите /но тя и много ака Blush/.

Последна редакция: сб, 16 сеп 2017, 15:25 от LilyRose

# 727
  • София
  • Мнения: 18 679
А наш пръцко за първи път през живота си вчера пропусна акането. И днес още не се е отчел. Започвам да се притеснявам да не му стане дискомфортно на коремчето, понеже много рязко стана промяната-от няколко пъти на ден изведнъж нищо. Дотук днес съм на овесени ядки и праскови, дано до довечера да имам подаръци в пампата!

# 728
  • Мнения: 1 049
Дребната още е на 3-ка, обаче и аз взех, че се презапасих от една прИмоция и сега имам още 400 памперса Joy Та ще караме до когато можем с тях, а после ще минем на следващия размер.
Моята нали е Мара подробната през деня, само вкъщи успява читаво да се наяде и то не винаги, та вечер компенсира и ставаме също по два-три пъти.
Пате, аз на твое място бих сменила педиатъра. И преди си споменавала, че имате дразги.

# 729
  • Враца
  • Мнения: 1 424
Аз взех пюрета на Слънчо и Гербер. Днес се видях с две познати от болницата, раждахме заедно, на едната педито и е казал да започне с плодови пюрета, като те от трети месец пият и сокове, а другата вече яде и плодови и зеленчукови, а децата са на еднаква възраст и трите. Явно всеки доктор си казва различно. Момичета в кауфланд тази седмица ще има бебешорски неща и някакви пантофчици видях

# 730
  • Мнения: 278
Не бях влизала десетина дни и едвам ви изчетох Simple Smile Моята бухта вече е 7500 гр, 65 см на 5 месеца и половина. Ама още сме на 3-ка, че и аз като Пърпъл се презапасих Satisfied
Бяхме в Гърция за седмица, много беше хубаво, но това малкото вече има сериозен проблем със съня - и дневния, и нощния... През деня трудно заспива и спи по 30 минути, а нощем вече се буди през час или два, а понякога и през половин Weary Нищо друго не в успокоява, освен цицка, а понякога и това не иска - събужда се в 4-5 и иска да си играем един час Confounded Вече съм тотално изцедена... Да вземе да излиза някой зъб, че да се успокоя, че е от това и е период, защото иначе ще се гръмна!
Днес дойдохме до Варна за седмица и след празниците вече си акустираме в София и след това нямаме скорошни планове за път, ама знае ли човек Smirk И след десетина дни я почвам вече с пюретата.

# 731
  • София
  • Мнения: 18 679
Марти, не че ти го пожелавам, но просто за да си подготвена психически, ще ти споделя, че при някои деца това е просто от типа нервна система и не минава с избиването на зъб, уви. С първия ми син не съм спала повече от два часа един след друг докъм 2 години някъде. Ад е, много добре те разбирам. Но се свиква...донякъде. Аз с него се научих да кърмя нощем без да се будя, точно защото той се будеше през час и само кърмене го приспиваше и то не винаги. Не е гот, но каквото-такова. Запретваш тениската и си спиш, който иска-моля, на самообслужване сме😁

# 732
  • Мнения: 278
Оххх, Белинда, много ме е страх, че натам отива работата Cry Това означава ли, че до 2-годишен не си го оставяла нито за една нощ? Ние досега не сме разделяли за повече от час, но си мислех, като я отбия (надявам се около годинката) от време на време да я пращам в бабин дом... Но ако ще е все така, не бих я оставила на никого... Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: 581
Марти, и ние сме така със спането...сили нямам, в края на деня съм на автопилот. И аз мислих, че е от зъбите, но ето вече имаме два предни долни и продължаваме с неспането. Дано Белинда не се окаже права Grin

# 734
  • София
  • Мнения: 18 679
Да,  Марти, точно това означава😯 Веднъж се наложи да отида до София да пробера сестра ми от летището( тогава не живеехме тук), имаше буря, самолетът закъсня много...прибрахме се на другия ден сутринта. Беше посинял от рев! Свекърва ми беше пред нервен срив горката. Цяла нощ плакал, на ссутринта почти припаднал в ръцете й от изтощение😦 И това няма общо с глада, той вече ядеше всичко. Абе, с голям зор го отгледах това дете, с кой акъл още две след него родих, да ме пита човек😂 Те пък за компенсация-душици😍

Общи условия

Активация на акаунт