Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално?-18

  • 75 272
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • In transit
  • Мнения: 12 037
ЧС, два балкона са по около 4-5м2. Аз точно си мислех като повод за пазарлък, а ние да си го направим. Виж направо ми четеш мислите. Grinning
Ами да, харесва ни...за съжаление нямаме кой знае какъв избор(предвид предлагането което клони към 0), но от всичко видяно досега май този е най-добрия. Паркирането е мисия невъзможна в района, но ще търсим някое паркомясто в района да вземем.

# 661
  • Мнения: 1 416
ЧС, два балкона са по около 4-5м2. Аз точно си мислех като повод за пазарлък, а ние да си го направим. Виж направо ми четеш мислите. Grinning
Ами да, харесва ни...за съжаление нямаме кой знае какъв избор(предвид предлагането което клони към 0), но от всичко видяно досега май този е най-добрия. Паркирането е мисия невъзможна в района, но ще търсим някое паркомясто в района да вземем.
Мики това въпросния апартамент който си харесахте ли е? Поне малко вдигни завесата  Wink

# 662
  • Мнения: 41 939
Паркирането е мисия невъзможна в района, но ще търсим някое паркомясто в района да вземем.

Че нали днес всички НС се предлагат с гаражи или паркоместа? Този защо няма?

# 663
  • In transit
  • Мнения: 12 037
Ами в София може би, но за Варна не важи това с местата. Апартаментът р вторична продажба...някой го взел на зелено и сега го продава. Паркоместата били изкупени. То е малка кооперация в двора сигурно имаше за 5-6 коли място.

Фрейда няма нищо за казване още. Този е друг от предния си взехме обратно депозита защото не е за нас да живеем в този затворен комплекс.  Сега продължаваме е търсенето. Sad

# 664
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Къде във Варна, паркирането е мисия невъзможна? Интересно ми стана, аз съм на Чаталджа, ядосвам се, но успявам. Свека е зад ФК, с повече ядове пак успявам.

# 665
  • Мнения: 1 416
Ами в София може би, но за Варна не важи това с местата. Апартаментът р вторична продажба...някой го взел на зелено и сега го продава. Паркоместата били изкупени. То е малка кооперация в двора сигурно имаше за 5-6 коли място.

Фрейда няма нищо за казване още. Този е друг от предния си взехме обратно депозита защото не е за нас да живеем в този затворен комплекс.  Сега продължаваме е търсенето. Sad

Така ли, жалко, че не ви е харесало. Нищо, спокойно, ще търсите, все нещо ще ви хареса. Peace

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Здравейте, не знам дали следното е обсъждано, ако е, моля, препратете ме към правилната страница.
Ровейки се да разглеждам жилища, видях тази обява (и няколко подобни в този блок): https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b14712664043348 … k=311oat&f1=1
Ако не се лъжа, става въпрос за "блока на смелите" зад 5-та градска болница.

Как ви се струва като цена? И бихте ли купили там апартамент?

Питам просто от любопитство, нямам намерение да купувам, но съм много изненадана от цените и опита да го рекламират като лукс.

# 667
  • Мнения: 41 939
Ми то би могло и лукса да е, зависи как го направят. По принцип ЕПК-то е много здрава и надеждна конструкция и ако се изолира, оборудва и ремонтира като хората може да стане добро място за живеене. Кофти само е, че е толкова голяма сграда, а нашата мила Родина не е САЩ, където можеш да напълниш небостъргач само с културни, плащащи си и пазещи собственици. Не знам и как ще намерят паркоместа за толкова апартаменти.

Та аз не бих купила, но не виждам нищо нередно в обявата. Ако всичко е наред и говорим за завършен обект с добро качество цената не е невъзможна.

# 668
  • Мнения: 479
Скрит текст:
Здравейте, не знам дали следното е обсъждано, ако е, моля, препратете ме към правилната страница.
Ровейки се да разглеждам жилища, видях тази обява (и няколко подобни в този блок): https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b14712664043348 … k=311oat&f1=1
Ако не се лъжа, става въпрос за "блока на смелите" зад 5-та градска болница.

Как ви се струва като цена? И бихте ли купили там апартамент?

Питам просто от любопитство, нямам намерение да купувам, но съм много изненадана от цените и опита да го рекламират като лукс.

Познати са живяли там когато е било все още общежития на градски транспорт. Било е голяма цигания, никой нищо не е поддържал, така че е възможно самата конструкция на сградата да е зле. Освен това апартаментите нямат балкони Wink Накратко не препоръчват дори да е за без пари Simple Smile

# 669
  • In transit
  • Мнения: 12 037
Къде във Варна, паркирането е мисия невъзможна? Интересно ми стана, аз съм на Чаталджа, ядосвам се, но успявам. Свека е зад ФК, с повече ядове пак успявам.
В района на лятно Тракия е мъка. Улиците са тесни, колите са повече от колкото могат да поберат. Същото е около Битоля. Иначе аз съм на Чаталджа, имаме голям паркинг, едно време беше празен. Откак построиха няколко кооперации е трудно. То успяването може и да успееш, но се налага да обиколиш три пъти карето за да намериш къде да спреш.

Фрейда, мерси, почти съм отчаяна вече, но трябва да намерим.

# 670
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Скрит текст:
Здравейте, не знам дали следното е обсъждано, ако е, моля, препратете ме към правилната страница.
Ровейки се да разглеждам жилища, видях тази обява (и няколко подобни в този блок): https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b14712664043348 … k=311oat&f1=1
Ако не се лъжа, става въпрос за "блока на смелите" зад 5-та градска болница.

Как ви се струва като цена? И бихте ли купили там апартамент?

Питам просто от любопитство, нямам намерение да купувам, но съм много изненадана от цените и опита да го рекламират като лукс.

Познати са живяли там когато е било все още общежития на градски транспорт. Било е голяма цигания, никой нищо не е поддържал, така че е възможно самата конструкция на сградата да е зле. Освен това апартаментите нямат балкони Wink Накратко не препоръчват дори да е за без пари Simple Smile
Това ми беше мисълта - дали изобщо е възможно от тази дупка да стане нещо, та чак и лукс?! В репортажа от линка казват, че последните 4 етажа са с наклон, вижда се и как всичко е било пред разпад още 2012-та.

Но пък ако басейнът е с обществен достъп, може би бихме се възползвали Grinning

# 671
  • Мнения: 41 939
Липса на поддръжка може да скапе повърхностно нещата, но не може да компрометира стоманобетонната конструкция на едно ЕПК. Ако самата сграда поначало не е имала истински конструктивни проблеми няма проблем да се изчегърта всичко и да се направи добре.  Проблемите са размера (броя апартаменти) и паркирането. За квартала не знам нищо и нямам мнение.

# 672
  • Мнения: 479
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте, не знам дали следното е обсъждано, ако е, моля, препратете ме към правилната страница.
Ровейки се да разглеждам жилища, видях тази обява (и няколко подобни в този блок): https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b14712664043348 … k=311oat&f1=1
Ако не се лъжа, става въпрос за "блока на смелите" зад 5-та градска болница.

Как ви се струва като цена? И бихте ли купили там апартамент?

Питам просто от любопитство, нямам намерение да купувам, но съм много изненадана от цените и опита да го рекламират като лукс.

Познати са живяли там когато е било все още общежития на градски транспорт. Било е голяма цигания, никой нищо не е поддържал, така че е възможно самата конструкция на сградата да е зле. Освен това апартаментите нямат балкони Wink Накратко не препоръчват дори да е за без пари Simple Smile
Това ми беше мисълта - дали изобщо е възможно от тази дупка да стане нещо, та чак и лукс?! В репортажа от линка казват, че последните 4 етажа са с наклон, вижда се и как всичко е било пред разпад още 2012-та.

Но пък ако басейнът е с обществен достъп, може би бихме се възползвали Grinning

Да, с наклон са. Лукс в тази сграда не знам дали изобщо може да има Grinning Чак пък и басейн Sweat Smile При положение, че нямаш най-малкото един балкон да си проснеш прането... Иначе местоположението е добро - до метро и зад блока има детска градина. Най-доброто решение е да се съборят блокчетата Grinning

# 673
  • Мнения: 41 939
Хм, а как ли се събаря ЕПК? Май ще излезе по-скъпо от ремонта... Досега събаряно ли е изобщо такова голямо ЕПК?

# 674
  • Мнения: 2 321
Това лято ми се наложи да шофирам и да търся къде да паркирам във Варна и потвърждавам - мазалото е пълно. София е светлнинни години напред в това отношение.

Общи условия

Активация на акаунт