Борба с ранното остаряване... Как? – 4

  • 108 202
  • 770
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 734
Някой да тренира йога? Започнах и аз, но много ме тормози мускулна треска след това... Какво да пия или да мажа, за да не ме боли после цялото тяло?  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 350
След раздвижване и душ,на леко влажна кожа с масажиращи движения магнезиев гел.Отпуска мускулатурата и набавя магнезий за организма.Hug

# 122
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 475
Някой да тренира йога? Започнах и аз, но много ме тормози мускулна треска след това... Какво да пия или да мажа, за да не ме боли после цялото тяло?  Mr. Green
Диаспорал 300 прахчета https://www.farma.bg/solco-magnesium-diasporal-300-20sachets.html
Л-Глутамин https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-L-Glutamine-Double-Strength-1 … -120-Capsules/301

Аз съм нон стоп с мускулна треска след всяка смяна на упражнения или тежести. Откакто пия тези две неща съм определено в пъти по-добре.

# 123
  • Мнения: 4 734
Благодаря момичета  bouquet
ani_d, как ги пиеш тези добавки, преди или след тренировка или постоянно?  Rolling Eyes

# 124
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 475
Благодаря момичета  bouquet
ani_d, как ги пиеш тези добавки, преди или след тренировка или постоянно?  Rolling Eyes

Глутамина го пия само в дните които тренирам - първата доза сутрин, а втората до 30мин след тренировка. Магнезия го пия само след тренировка, не всеки ден. Моите тренировки, обаче са доста тежки - кардио плюс тежести

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 102
Някой да тренира йога? Започнах и аз, но много ме тормози мускулна треска след това... Какво да пия или да мажа, за да не ме боли после цялото тяло?  Mr. Green

Аз взимам хомеопатични - преди тренировка и след тренировка по 5 зърна от всяко:
Arnica montana + Rhus toxicodendron , отделно и при мен имат безотказен ефект.

# 126
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 475
Някой да тренира йога? Започнах и аз, но много ме тормози мускулна треска след това... Какво да пия или да мажа, за да не ме боли после цялото тяло?  Mr. Green

Аз взимам хомеопатични - преди тренировка и след тренировка по 5 зърна от всяко:
Arnica montana + Rhus toxicodendron , отделно и при мен имат безотказен ефект.
Каква потенция са двата продукта??

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 102
Някой да тренира йога? Започнах и аз, но много ме тормози мускулна треска след това... Какво да пия или да мажа, за да не ме боли после цялото тяло?  Mr. Green

Аз взимам хомеопатични - преди тренировка и след тренировка по 5 зърна от всяко:
Arnica montana + Rhus toxicodendron , отделно и при мен имат безотказен ефект.
Каква потенция са двата продукта??

9 ch разреждане

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Записвам се и аз да следя темата.

# 129
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 757
От този серум имате ли впечатления:

# 130
  • Мнения: 15 592
Здравейте момичета.
Мернах рекламата на новата сериа на Vichy Slow age и искам да я пробвам. Гледам, че има крем за лице и флуид и се чудя кое от двете да си взема. Някой ако е запознат ще се радвам да ми обясни разликата между крем за лице и флуид

Ето това са двата продукта

https://apteka.framar.bg/30057747/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-slow- … 5-50-%D0%BC%D0%BB


https://apteka.framar.bg/30057745/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-slow- … 5-50-%D0%BC%D0%BB


Благодаря ви предварително Simple Smile

# 131
  • Мнения: 13 290
Флуидите са с по-лека консистенция и предимно за мазна кожа, на този не е указан за каква кожа се препоръчва, крема е за нормална към суха кожа, идва зима, вероятно само флуида няма да ти е достатъчен, по-добре крема

# 132
  • Мнения: 18 542
Обикновено флуидите са за по-мазна кожа, кремовете за по-суха. Тези и двата са дневни и двата имат слънцезащита като при флуида е с повече различни филтри.

# 133
  • Мнения: 2 805
Скрит текст:
От този серум имате ли впечатления:


Не, от серума, а от крема с вит Е. На моята кожа не понесе добре, изби ми дерматит.
Чист концентриран крем с вит. Е явно не е за всяка кожа  Confused

На Боди шоп сега си купих ексфолианта с вит. С и съм много приятно изненадана.

Тази тема що умря? Къде се преместихте?  Mr. Green

# 134
  • Мнения: 350
Борбата се води с пълна сила,с мощното оръжие Ретин😁!Да не се обиди някой?Шегичка!😉

Общи условия

Активация на акаунт