Флирт с колега?

  • 26 150
  • 314
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 565
Как да не е грешка секс с колега, като не избежно все някога нещата ще се разчуят в повечето пъти само жената я наказват с уволнение от работа или и двамата .Ако секса не е чак толкова хубав мъжете обикновено се хвалят и във всички случаи историята стига до ушите на шефа и отделно на другите засегнати участници .Както аз разбрах доста бързо ,че друга жена от работа на мъжа ми се овърта около него така и всичко останало се разчува. А ако не се разчуе пак става зле ,защото единия от двамата има чувства и когато другия не откликва на чувствата му почва да му прави мръсни номера да не му върви работа добре .Най - малкото след уволнение от работа не е толкова лесно да си намериш друга работа ,особедно ако те попитат на новата работа ,защо са те уволнили ? А сегашната работа може да е по добра от тази която можеш да започнеш. Не случайно хората казват не си вади оная работа там където си изкарваш хляба .

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 23:55 от Ани Иванова_429091

# 256
  • Мнения: 30 802
"секс с коледа" - недей де, убиваш детското у мен...

# 257
  • Мнения: 1 701
"секс с коледа" - недей де, убиваш детското у мен...
по-добре звучи секс с кЕлеШка.  Peace

# 258
  • Сф
  • Мнения: 10 784
Тоя колега много гнусно се навира, аз такива ги отсвирвам.

# 259
  • София
  • Мнения: 70
Много е просто, секс на работното място не трябва да се прави ! Simple Smile

# 260
  • Мнения: 690
То не е казано че секса трябва да е на работното място. Може да си наемат хотел Simple Smile)))).

# 261
  • Мнения: 25 900
Идеята е, където си вадиш хляба, да не си вадиш оная работа.

# 262
  • Мнения: 690
Знам това, просто се пошегувах.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 263
  • Мнения: 444
Не мисля, че можеш да излезнеш лесно от ситуацията след като ти харесва какво става! Тук трудно може да се даде съвет. По принцип аз смятам, че човек трябва да има опит и поне няколко връзки в живота си, за да знае какво да избере( не че накрая винаги избора е правилен, разбира се). Говоря от опит с бивш съпруг, който не беше си походил на младини, горкия и се отприщи на 40. От друга страна, такъв човек, който изневерява става само за забавление, така че по-добре не си фантазирай за сериозна връзка, за да не страдаш от параноя после. В същото време, ако държиш на приятеля си, защо си мислиш чак за хлътване?..Не знам..не ти е лесно. Можеби, впусни се в авантюрата, после си смени работата, но кажи на приятеля си! 😉 Крайното решение си е твое. Тук всеки би бил на различно мнение. Разбира се най-правилно е да отхвърлиш колегата и да смениш работата, но не винаги постъпваме правилно в живота си! Успех ти желая! ☺

П.п. Забравих да добавя да не се заблуждаваш, че колегите ви не са се усетили. Знаят и още как. Тези неща витаят във въздуха и се усещат лесно. Сега просто ви гледат сеира и си имат тема за клюки в почивките! 😁 Не ги подценявай! Също така внимавай ако ти е подчинен и имате афера, може дори да те изхвърлят от работа! 😉

Последна редакция: чт, 10 авг 2017, 14:55 от Happy2016

# 264
  • Мнения: 18 983
Много добър баща е изневеряващия колега, значи Simple Smile Цялото му свободно време за детето! А работното - за колежките Simple Smile

Пък дали има отворен брак с жена си - явно е така, само дето тя не знае... давам гаранция. Адски са ми гнусни такива истории, нагледала съм им се, докато работех в големи фирми. Пълни излагации докъде могат да стигнат женени мъже, за да докопат някоя колежка, бляк

# 265
  • Мнения: 444
Много добър баща е изневеряващия колега, значи Simple Smile Цялото му свободно време за детето! А работното - за колежките Simple Smile

Пък дали има отворен брак с жена си - явно е така, само дето тя не знае... давам гаранция. Адски са ми гнусни такива истории, нагледала съм им се, докато работех в големи фирми. Пълни излагации докъде могат да стигнат женени мъже, за да докопат някоя колежка, бляк
Разбира се, че има и доста нагли екземпляри, но в повечето случаи мъжете си позволяват флирт или повече, с колежка която дава сигнали че това е окей! 😉 Повдигниопашки има навсякъде! Ако жената се държи професионално и спазва дистанция, навлеците ще си стоят надалеч...близо до повдигниопашките! 😀 В крайна сметка всеки си намира половинката, която най-му пасва! 💓💓

# 266
  • Мнения: 18 983
На мен фаворит ми е един колега с две големи деца, който се присламчи към новодошла 19 год. секретарка, която сам доведе във фирмата уж като "приятелка на дъщеря си". Такива игриви танци и натискания бяха по всички "фирмени партита", че... бррр Накрая момичето много бързо забременя, жена му го изгони, а от фирмата ги уволниха и двамата. Мега тъпа история за работно място. По-точно май само него уволниха, а бременната напусна сама от солидарност - нещо такова беше. Глупост голяма.

# 267
  • Мнения: 444
Уф, аз имам един такъв гнусен колега. Има 4 малки деца, жена му дори е в майчинство още с последното, но не пропуска да задява всички колежки и да ги кани на по напитка след работа. Бррр. Такива отврати, как изобщо успяват да имат семейства..не знам! 😣

# 268
  • София
  • Мнения: 70
На мен фаворит ми е един колега с две големи деца, който се присламчи към новодошла 19 год. секретарка, която сам доведе във фирмата уж като "приятелка на дъщеря си". Такива игриви танци и натискания бяха по всички "фирмени партита", че... бррр Накрая момичето много бързо забременя, жена му го изгони, а от фирмата ги уволниха и двамата. Мега тъпа история за работно място. По-точно май само него уволниха, а бременната напусна сама от солидарност - нещо такова беше. Глупост голяма.

ужасна история.... мъжете като видят 19 годишна секретарка и са способни да забравят за целия си живот до момента. Не разбирам как може да има такава липса на контрол и как първичността надделява над здравия разум.

# 269
  • Мнения: 15 619
На мен фаворит ми е един колега с две големи деца, който се присламчи към новодошла 19 год. секретарка, която сам доведе във фирмата уж като "приятелка на дъщеря си". Такива игриви танци и натискания бяха по всички "фирмени партита", че... бррр Накрая момичето много бързо забременя, жена му го изгони, а от фирмата ги уволниха и двамата. Мега тъпа история за работно място. По-точно май само него уволниха, а бременната напусна сама от солидарност - нещо такова беше. Глупост голяма.

ужасна история.... мъжете като видят 19 годишна секретарка и са способни да забравят за целия си живот до момента. Не разбирам как може да има такава липса на контрол и как първичността надделява над здравия разум.
Ама каква първичност!? То, ако е първичност, на неговите чичковски години, би следвало съвсем първично да вижда дъщеря си в лицето на девойчето.Sweat Smile Ах, този объркан, недо... изживян свят! Smiley

Общи условия

Активация на акаунт