Защитете кожата си от слънцето с „Алтея Органикс“

  • 10 954
  • 216
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 611
В ежедневието си използвам слънцезащитен крем за лице с висок фактор.

# 196
  • Мнения: 54
Кожата ми е много бяла и чувствителна. Слънцезащитни продукти използвам с висок фактор 30 или 50, като гледам да са, колкото се може по-био, за да не проявявам алергии.

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Задължително използвам висок фактор за лицето - 50, за тялото - 30. Пробвала съм и био продукти.

# 198
  • Мнения: 61
Ползвам детски слънцезащитен крем фактор 50, с много бяла кожа съм, не съм ползвала до сега органични/биопродукти.

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 1 313
На море в началото използваме слънцезащитни продукти с 50 фактор, като ни хване слънцето намалявам на 30 фактор. В ежедневието ползвам крем за лице с 30 фактор.

# 200
  • Мнения: 2 976
Задължително използвам висок фактор за лицето  50, а за тялото  30  когато съм на море.  Пробвала съм и био продукти.

# 201
  • Мнения: 579
Целогодишно използвам слънцезащитен крем за лицето си, обикновено SPF 30, през лятото използвам и за тяло.

# 202
  • Мнения: 539
Винаги използвам крем с фактор за лицето. В градски условия 30, а на почивка -50ти фактор. През деня пръскам допълнително с продукт с фактор.За тялото използвам само на почивка крем/мляко с 30-ти фактор. А от няколко години започнах да слагам и слънцезащитен балсам на устните.
Не съм ползвала  био продукти, като изключим някой масла, които използвам за допълнителна грижа.

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Грижа се за защитата на кожата си като използвам качествена козметика с висок фактор. Изполвала съм органична/био козметика, поръчана от чужди сайтове най-често

# 204
  • Мнения: 187
Винаги преди да изляза нанасям слънцезащитен продукт. Избягвам за съм на слънце от 11 до 16ч. Старая се да пия достатъчно вода.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 620
Използвам слънцезащитни продукти с висок фактор.
Не съм голям фен на плажа и не се излагам на слънце дълго и в опасните часове, защото съм много бяла, с чувствителна кожа с много бенки и лунички.
Не съм използвала био продукти за целта.

# 206
  • Мнения: 1 268
Защитавам кожата си с помощта на слънцезащитните продукти за лице и тяло

# 207
  • Мнения: 26
Стремя се да използвам биопродукти, когато става въпрос за грижата на лицето. Имам чувствителна и проблемна кожа и определено желая да се грижа подобаващо и то с натурални продукти. Държа и фон до тенът който използвам също да бъде с висок SPF фактор.

# 208
  • Монтана
  • Мнения: 696
Ограничаваме излагането на слънце в часовете между 12.00 и 16.00 часа.
Купувам слънцезащитен крем SPF 30.

# 209
  • Мнения: 547
За лицето си използвам слънцезащитни продукти с SPF 50. Когато се излагам на слънце за тяло използвам SPF 30. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт