Защитете кожата си от слънцето с „Алтея Органикс“

  • 10 948
  • 216
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 131
Нямам навика ежедневно да използвам слънцезащитни продукти, но винаги когато съм предвидила дълъг престой на  слънце нанасям слънцезащитен крем по изложените на пряка слънчева светлина участъци кожа .Стремя се да използвам биопродукти, но не винаги бюджетът ми го позволява.

# 211
  • Мнения: 1 436
Предпазвам кожата си от слънцето,като през лятото всекидневно нанасям слънцезащитен крем за лице, през зимните месеци разчитам на фактора в декоративната козметика, коят ползвам. Обикновено избирам с висок такъв. За тялото използвам слънцезащита само когато съм на море.
Изолзвам биопродукти, когато е възможно.

# 212
  • Мнения: 455
Предпочитам да предпазвам семейството си със слънцезащитни продукти 50+. Истината е, че сме използвали органични/ био продукти за кожа и коса, но не и такива за предпазване от слънце.

# 213
  • София
  • Мнения: 553
Използвам слънцезащитни продукти. С удоволствие бих пробвала био слънцезащитна козметика.

# 214
  • Мнения: 471
В моето семейство използваме слънцезащитни продукти с висок фактор, когато сме на вилата или на море. Не сме се възползвали от вашите продукти, но с удоволствие ще ги тестваме!

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ползвам всекидневно грижа за лице със слънцезащитен фактор 30, а на плаж ползвам 30 или 50 фактор.
Био продукти ползвам с удоволствие и съм доволна, когато открия нещо подходящо за капризната ми кожа. Ползвала съм измиващ гел и тоник на Алтея, но бих пробвала и новите продукти.

# 216
  • Мнения: 1 574
Изтеглени са късметлиите, които ще получат слънчезащитен крем по избор от „Алтея Органикс“. Това са:

312
ddjji
Girl_on_fire
Д и д и
delia


Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас до 13.08.2017 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт). Нека не забравят да упоменат и кой е жeланият от тях слънцезащитен крем.

Общи условия

Активация на акаунт