Защитете кожата си от слънцето с „Алтея Органикс“

  • 10 952
  • 216
  •   1
Отговори
# 180
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Задължително за лице всекидневно ползвам слънцезащитен крем с SPF50+ фактор. Не съм срещала хубав био продукт с такъф фактор за лице. За тяло предпочитам слънцезащита SPF30.

# 181
  • Хасково
  • Мнения: 592
Здравейте. Всеки ден нанасям на лицето си крем със SPF 50 Simple Smile за тялото също ползвам висок фактор в първите дни на морето и после минавам на SPF 20. От бялата козметика имам доста био продукти , но слънцезащитни био - не Simple Smile

# 182
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 719
Използвам слънцезащитен крем с SPF поне  30. Не се излагам на слънце в интервала от 12 до 16ч. Не съм използвала досега био слънцезащитни продукти и би ми било интересно да усетя предимствата им.

# 183
  • Мнения: 13 423
В града използвам слънцезащитен крем фактор 30 за лице, на почивка с фактор 50.
Не съм използвала слънцедащитни продукти на Алтея бих пробвала, заинтригуваме, че са тонирани

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 3 296
За предпазване на кожата преди излагане на слънце използвам задължително слънцезащитен  продукт и хидратиращ лосион за след слънце. Не съм използвала органични/биопродукти, но бих опитала.

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Предпазването на кожата от вредните слънчеви лъчи е много важно, затова целогодишно използвам за лицето си слънцезащита с 30 фактор за градска среда и 50 фактор за плаж, а за тялото - 30 фактор. Напоследък залагам на слънцезащитни продукти с минерален филтър ( а не химичен) и съм доволна. По принцип предпочитам био козметика.

# 186
  • Мнения: 1 506
Купувам слънцезащитен крем SPF 50 за цялото семейство. Не излизаме на слънце в часовете между 12.00 и 16.00 часа. Не съм използвала досега слънцезащитни органични и био продукти.

# 187
  • Мнения: 301
Ползвам слънцезащитни продукти с висок фактор, 50+.
Изолзвам биопродукти и съм много доволна от тях.

# 188
  • София
  • Мнения: 1 457
Избягвам да се излагам на слънце в най-горещите часове на деня. Ползвам слънцезащитни кремове и лосиони включително и органични/био продукти.

# 189
  • Мнения: 130
Предпазвам кожата си от слънцето като използвам ежедневно крем за лице с висок фактор,а на плажа използвам разбира се слънцезащитен крем,за предпочитане с фактор30
Не съм използвала до сега био продукти,но съм чела много добри отзиви за тях и с удоволствие бих пробвала.

# 190
  • Elhovo
  • Мнения: 361
За защита на моята кожа и тази на децата ми ползвам само продукти с висока защита, задължително SPF 50, все още не съм ползвала био продукти за слънцезащита.

# 191
  • Мнения: 2 673
Ползвам слънцезащитни продукти с висок фактор, 50+.

# 192
  • Мнения: 1 419
Био продукти не съм ползвала, но с дъщеричката ми ползваме висока защита 50

# 193
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 609
Тъй като съм със светла и чувствителна кожа винаги използвам фактор 50+ за мен и децата. Био  слънцезащитни продукти все още не съм ползвала, но други био продукти за кожата - да.

# 194
  • Мнения: 2 310
За лице всекидневно ползвам слънцезащитен крем с SPF50+ фактор. Не съм срещала хубав био продукт с такъв фактор за лице, но не спирам да търся Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт