Случи ми се нещо странно XVІ

  • 151 188
  • 766
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 417
За трети път тази седмица рано сутрин след като звънне алармата на телефона телевизорът сам се включва на различни канали. Нов е, съседи нямам, дистанционното седи нависоко заради котката. На стената е и котката няма как да мине покрай тв и да го пусне. Помислих си, че може би нещо съм му активирала таймера, но не. Включва се по различно време. Rolling Eyes

# 646
  • Мнения: 676
borislavabgmamma,не - огледай се в хората около теб. Някой се опитва да те обърка. И то е човек,който се прикрива много добре. Но е направил грешка.

Шушон,  тези новите телевизори са странни. Нещо е от фабричните настройки. Не може ли да ги нулираш?

# 647
  • Мнения: 2 721
В майка ми единия телевизор се включваше по едно време в 3:00през ноща на музикален канал и усилен на макс. Докато живеех с нея всяка вечер имаше концерт😃  и естествено се стряскахме много т това , или поне аз. Извикахме човек да го погледне. Оказа се , че е направила без да иска някаква настройка+че копчето за усилване/намаляне оставаше .

# 648
  • Мнения: 6 417
Моят е съвсем нов, нищо не съм му пипала в настройките. Даже нямам цифрова тв. Гледам си с антена, но и аз гледам да търся някакво рационално обяснение, че иначе само психясвам. Simple Smile

# 649
  • Мнения: X
Е що не му дърпате щепсела преди да си легнете?? Ако и тогава продължава да се включва... екзорсист... Grinning Hands V

# 650
  • Мнения: 5 720
Здравейте и от мен!
Следя темата с интерес, наистина с голямо любопитство чета за свръхестествени неща, но в същото време не искам никога да ми се случват, защото много ме е страх.

Пиша обаче за друго. Няколко пъти ми се е случвало нещо, което за мен е странно.
Както си стоя сама в стая изведнъж усещам много силен и непознат аромат , нещо като стар тежък парфюм.
Аз за себе си не намирам логично обяснение.

# 651
  • Мнения: 10
Здравейте на всички ! Пиша за втори път в тази тема и като цяло във форума,но напоследък ми се случва нещо от което съм малко озадачена.Най-вероятно ще прозвучи смешно обаче намирам части от нокти из апартамента.Първите 1-2 пъти в които намирах не ми правеше толкова впечатление,защото си помислих,че приятеля ми си е рязал ноктите и не ги е изчистил както трябва.Да,обаче той след това ми каза,че не го е правил.Имаме котка,обаче това определено не е от нейния нокът.Това си е ясно изразена част от човешки нокът.Намирам ги на различни места.И това в продължение на около седмица.Да уточня също,че чистя апартамента всеки ден.Не знам дали не е магия,като цяло съм малко скептично настроена към това.И все пак винаги си имам светена вода в нас,напръсках навсякъде онзи ден и от тогава не съм виждала,ама да не казвам голяма дума.

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 18:45 от Elena Dimova 582858

# 652
  • Мнения: 8 810
Здравейте и от мен!
Следя темата с интерес, наистина с голямо любопитство чета за свръхестествени неща, но в същото време не искам никога да ми се случват, защото много ме е страх.

Пиша обаче за друго. Няколко пъти ми се е случвало нещо, което за мен е странно.
Както си стоя сама в стая изведнъж усещам много силен и непознат аромат , нещо като стар тежък парфюм.
Аз за себе си не намирам логично обяснение.

Ауууууу, сещам се какво е, ама да не те стряскам. Не го мисли по-добре.

# 653
  • Мнения: X
Айде не така с недомлъвки деее... Интересно ни е! Или казвайте, или недейте така само да загатвате!

# 654
  • Мнения: 111
Ън, какво би могло да е? На мен ако някой ми каже така, сигурно повече бих се стреснала отколкото ако ми го сподели в прав текст. Grinning
Аз щях да питам момичето на кои места усеща тези аромати. За една и съща стая ли става дума или за различни места? На мен също ми се е случвало да усещам необясними аромати, напоследък даже - още повече, това е разпространен феномен. Възможно е това да е починал близък, или същество от друго измерение (като например ангел). Негативната енергия излъчва и негативни аромати (говорим си за не просто парфюм, който на нас да не ни допада, а наистина зловонни неща)... Любопитно ми е да чуя и твоите разсъждения. Simple Smile Отдавна те следя в тази тема и винаги имаш какво интересно да кажеш.


Elena Dimova 582858, помисли си дали и кой е идвал у вас. Ако не сте имали гости, просто няма как да е магия. 

# 655
  • Мнения: 5 720
Ън, пиши това , което мислиш , моля те.

Не съм забелязала да е в конкретна стая, но ми се е случвало няколко пъти.

# 656
  • Мнения: 5 546
Това с ароматите ми звучи зловещо, но и аз си го помислих. Тежък аромат на парфюм.. ммм, веднага в съзнанието ми изникна старица с шапка с периферия, седяща на люлеещ се стол в мрака... 😂😂😂

# 657
  • Мнения: 8 810
Това е смъртта, поне аз така знам. Когато тя се появи, се усеща аромат на парфюм, не прилича на никой познат. Някои хора я усещат, без да знаят за какво става дума. Имат си усета, но не са наясно с него. Да не си помислиш само, че е идвала за теб, това имах предвид, че може да се стреснеш, ако си по-плашлива.
Веднъж ме питаха дали усещам аромат на рози, защото бях споделила, че чувам понякога звън на камбани, където няма църква. Защо звъна на камбани трябва да е свързан с аромат на рози, нямам идея изобщо.

# 658
  • Мнения: 5 720
Това е интересно, но защо идва...

Аз мислех , че това е починал близък, който идва при мен по някакъв начин.

# 659
  • Мнения: 111
Това е интересно, но защо идва...

Аз мислех , че това е починал близък, който идва при мен по някакъв начин.

Нищо чудно. Simple Smile
Но не се плаши, тези неща не са опасни.

(по принцип починалият близък дава знак чрез познат за теб аромат, така че да се досетиш кой е, но това може да е човек, който не си познавала, роднина например)

Това дали усещаш аромата в конкретна стая беше за да потърсиш дали не идва от нещо материално, на мен ми се е случвало. Някои аромати се освобождават на вълни.

Общи условия

Активация на акаунт