Жената Везни - Тема N°6

  • 25 656
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 252
Зяпам парцалите из онлайн магазините  Mr. Green.
Години наред не обръщах внимание на облеклото, обаче Скорпито е суетен и покрай него и аз май прихванах.  newsm78
  Търся си жилетка с вата, каракул и т.н., но на някаква сносна цена, обаче тц, нема  Sad.
Дълги години носих по-делово облекло и сега търся различни неща, имам да наваксвам  Grinning
  А мразя да ходя по магазини.
Вие как пазарувате- онлайн или обикаляте насам-натам?

Напоследък много често пазарувам онлайн. По-лесно ми е. На работа, докато си почивам постоянно съм в някой сайт да разглеждам я обувки я парцалки Laughing Почти не обикалям по магазините, нямам и много време.

Искам да ви попитам нещо?Колко време излизахте с половинките си преди да разберете, че искате да имате връзка с тях?
Все още се чудя дали да дам шанс на този рак, който ми обръща внимание. Познаваме се от близо година, но от месец някъде започнахме да комуникираме и сме излизали около 4 пъти до сега.Много ме е страх от нов провал и среща с "неправилния", по-скоро нямам сили вече да се боря с нови разочарования. Дали не е по-добре човек да си остане сам?Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 17 546
Пазарувам предимно онлайн за цялото семейство.
Аз не съм критерий за време за връзка. Мъжът ми на първата ни среща през януари, ми каза, че иска да имаме 3 деца. Но 1 месец с пръст не ме докосна! През март вече работехме съзнателно за бебе, през юни беше готово, през септември се оженихме.

# 707
  • Мнения: 1 517
Скрит текст:
Зяпам парцалите из онлайн магазините  Mr. Green.
Години наред не обръщах внимание на облеклото, обаче Скорпито е суетен и покрай него и аз май прихванах.  newsm78
  Търся си жилетка с вата, каракул и т.н., но на някаква сносна цена, обаче тц, нема  Sad.
Дълги години носих по-делово облекло и сега търся различни неща, имам да наваксвам  Grinning
  А мразя да ходя по магазини.
Вие как пазарувате- онлайн или обикаляте насам-натам?
Напоследък много често пазарувам онлайн. По-лесно ми е. На работа, докато си почивам постоянно съм в някой сайт да разглеждам я обувки я парцалки Laughing Почти не обикалям по магазините, нямам и много време.

Искам да ви попитам нещо?Колко време излизахте с половинките си преди да разберете, че искате да имате връзка с тях?
Все още се чудя дали да дам шанс на този рак, който ми обръща внимание. Познаваме се от близо година, но от месец някъде започнахме да комуникираме и сме излизали около 4 пъти до сега.Много ме е страх от нов провал и среща с "неправилния", по-скоро нямам сили вече да се боря с нови разочарования. Дали не е по-добре човек да си остане сам?Rolling Eyes

[/quote]

Според мен не е по-добре, аз го осъзнавам сега, иначе преди винаги съм си мислела, че мога и сама ...винаги има шанс да сбъркаш, това също осъзнавам, но не бързай, дай си възможност да опознаеш даден човек, виждайте се, говорете, пишете Simple Smile

# 708
  • Мнения: 13 082
Аз съм малко като Lily. Един месец след началото на връзката решихме да живеем заедно, шест седем месеца по късно бях бременна с дъщеря ни. Според мен химията между двама души се усеща още в началото. Ако има искри, аз лично не намирам за нужно да се протака излишно. 😁

# 709
  • Мнения: 17 546
Вярвам в любовта от пръв поглед! Blush За първи път видях бъдещия ми съпруг през октомври предишната година и зяпнах!... Scream Relaxed Направо се захласнах и си рекох, че каквото и да е, пу, този мъж си е за мен! Даже малко се стреснах, защото не си представях такъв мъж да е свободен, но за мое щастие се оказа, че е напълно свободен. То пък и той така, та затова нещата протекоха светкавично. Но от октомври до януари изчезна от полезрението ми, та всъщност лично се запознахме на 9-ти януари, на 19-ти беше първата ни среща, а на 9-ти септември сватбата ни. 9 е хубаво число за мен!

# 710
  • Мнения: 252
Там е работата,че няма много химия от моя страна.Но си мисля, че все още се чувствам наранена от последната си връзка и съм се обградила със защитна стена и не си позволявам дори да си помисля за нещо повече.
 Иначе ми допада като човек- внимателен е, възпитан, общителен е , душа на компанията, умее да ме разсмива. Но си мисля, че ако не усетя още от началото "нещо" то това няма да се появи и след 2-3 месеца...Но не искам и да залъгвам и човека. Може и да поизчакам да видя какво ще се слущи...

# 711
  • Мнения: 1 517
Там е работата,че няма много химия от моя страна.Но си мисля, че все още се чувствам наранена от последната си връзка и съм се обградила със защитна стена и не си позволявам дори да си помисля за нещо повече.
 Иначе ми допада като човек- внимателен е, възпитан, общителен е , душа на компанията, умее да ме разсмива. Но си мисля, че ако не усетя още от началото "нещо" то това няма да се появи и след 2-3 месеца...Но не искам и да залъгвам и човека. Може и да поизчакам да видя какво ще се слущи...

И аз вярвам в любовта от пръв поглед, вярвам, че трябва да има привличане между двама души още от самото начало, иначе и при мен не се получава с времето, колкото и да се насилвам ...опитвала съм, еми не става ...Все още не съм омъжена, нямам деца, но се надявам и на мен да ми се случи в най-скоро време Wink
Все пак не пречи да опиташ Simple Smile

# 712
  • България
  • Мнения: 6 213
Там е работата,че няма много химия от моя страна.Но си мисля, че все още се чувствам наранена от последната си връзка и съм се обградила със защитна стена и не си позволявам дори да си помисля за нещо повече.
 Иначе ми допада като човек- внимателен е, възпитан, общителен е , душа на компанията, умее да ме разсмива. Но си мисля, че ако не усетя още от началото "нещо" то това няма да се появи и след 2-3 месеца...Но не искам и да залъгвам и човека. Може и да поизчакам да видя какво ще се слущи...
     Въпреки 45те си години, продължавам да вярвам в любовта от пръв поглед.
  Не ме ли грабне от първо виждане, няма шанс  Grinning.
Все пак, едва ли е рецептата за Везни. И може да е смешно, но човек, който ме разсмива винаги има шанс да наруши правилото ми за първия поглед  Grinning

# 713
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аз също се влюбвам от пръв поглед. И всичките ми дълги връзки досега са били такива, и винаги съм си мислела, че ще продължат вечно, пък то... Бързо угасва искрата.

Според мен, Nadiin, щом се замисляш дали да дадеш шанс, че и питаш нас, не е това човекът.

Макар че, понякога се чудя, дали пък не е по-добре да се започне връзка без особена взаимност, с някой, когото просто одобряваме, а той в същото време е хлътнал до уши. Може би така ще се избегнат част от взаимните илюзии в началото.Sunglasses

Последна редакция: пт, 10 ное 2017, 12:52 от Мяуче

# 714
  • Мнения: 252

Макар че, понякога се чудя, дали пък не е по-добре да се започне връзка без особена взаимност, с някой, когото просто одобяваме, а той в същото време е хлътнал до уши. Може би така ще се избегнат част от взаимните илюзии в началото.Sunglasses
Това се питам и аз Simple Smile Но не вярвам много в това хлътване до уши след време. И аз съм от тези, който вярват в любовта от пръв поглед.
За съжаление до сега, колкото повече съм била хлътнала по някой, след това толкова повече съм била наранявана....

# 715
  • България
  • Мнения: 6 213
Скрит текст:
Аз също се влюбвам от пръв поглед. И всичките ми дълги връзки досега са били такива, и винаги съм си мислела, че ще продължат вечно, пък то... Бързо угасва искрата.

Според мен, Nadiin, щом се замисляш дали да дадеш шанс, че и питаш нас, не е това човекът.

Макар че, понякога се чудя, дали пък не е по-добре да се започне връзка без особена взаимност, с някой, когото просто одобряваме, а той в същото време е хлътнал до уши. Може би така ще се избегнат част от взаимните илюзии в началото.Sunglasses
  Това го пробвах с брака.
Не се получи.

# 716
  • Мнения: 5 386
Скрит текст:
Аз също се влюбвам от пръв поглед. И всичките ми дълги връзки досега са били такива, и винаги съм си мислела, че ще продължат вечно, пък то... Бързо угасва искрата.

Според мен, Nadiin, щом се замисляш дали да дадеш шанс, че и питаш нас, не е това човекът.

Макар че, понякога се чудя, дали пък не е по-добре да се започне връзка без особена взаимност, с някой, когото просто одобряваме, а той в същото време е хлътнал до уши. Може би така ще се избегнат част от взаимните илюзии в началото.Sunglasses
 Това го пробвах с брака.
Не се получи.

Da. Могат да възникнат привързаност, благодарност, приятелски отношения, породени в общото ежедневие, в съвместните занимания, но за любов се иска повече от това, нали. Ако си много млад и без никакъв опит и се впуснеш в една такава връзка с такъв човек,  може да се заблудиш, че това е любовта, но не е.

# 717
  • Мнения: 1 517
Аз пък всеки път се чудя, защо мен никой не може да ме обича, така както аз него ...защо винаги влагам толкова от себе си и накрая все съм сама ...трябва да си гадна за да те уважават ли? Колко време е нужно на един мъж да осъзнае какво чувства?
Не ми дават мира тия мисли тези дни ...все аз плача накрая ...Защо?

# 718
  • Мнения: 17 546
Защото в една връзка единият винаги обича повече от другия. Simple Smile
И мъжете за разлика от жените, дори много да обичат, могат и да се разделят с теб, и да страдат без никой да разбере.

# 719
  • България
  • Мнения: 6 213
Скрит текст:
Аз също се влюбвам от пръв поглед. И всичките ми дълги връзки досега са били такива, и винаги съм си мислела, че ще продължат вечно, пък то... Бързо угасва искрата.

Според мен, Nadiin, щом се замисляш дали да дадеш шанс, че и питаш нас, не е това човекът.

Макар че, понякога се чудя, дали пък не е по-добре да се започне връзка без особена взаимност, с някой, когото просто одобряваме, а той в същото време е хлътнал до уши. Може би така ще се избегнат част от взаимните илюзии в началото.Sunglasses
 Това го пробвах с брака.
Не се получи.

Da. Могат да възникнат привързаност, благодарност, приятелски отношения, породени в общото ежедневие, в съвместните занимания, но за любов се иска повече от това, нали. Ако си много млад и без никакъв опит и се впуснеш в една такава връзка с такъв човек,  може да се заблудиш, че това е любовта, но не е.
Не се заблуждавах за липсата на чувства от моя страна. Надявах се на спокоен и дълъг брак. Последиците от връзки с много любов и ревност ги изживявах лично, благодарение на родителите си. Наивно, като дете каквото бях, реших да елиминирам единия проблем.
Избрах и доста по- възрастен мъж.
Двойна грешка. Tired

Общи условия

Активация на акаунт