Жената Везни - Тема N°6

  • 25 654
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 517
Защото в една връзка единият винаги обича повече от другия. Simple Smile
И мъжете за разлика от жените, дори много да обичат, могат и да се разделят с теб, и да страдат без никой да разбере.
Те и жените могат така ...но защо да няма споделеност ...как така единия ще обича повече, не е честно, как тогава някой хора жиевят дълги години заедно?

# 721
  • Мнения: 17 546
Защото в една връзка единият винаги обича повече от другия. Simple Smile
И мъжете за разлика от жените, дори много да обичат, могат и да се разделят с теб, и да страдат без никой да разбере.
Те и жените могат така ...но защо да няма споделеност ...как така единия ще обича повече, не е честно, как тогава някой хора жиевят дълги години заедно?
Има споделеност, разбира се! Просто единият прави порече за другия, това е. Повече грижа, повече глезене, повече внимание, повече свобода, всичко е повече. Другият обича също много, но просто не прави такива жертви, а получава повече. Хората живеят дълго заедно, защото се допълват, защото са си достатъчни двамата, защото и двамата знаят, че никой друг няма да е така огладен, че извивките им да си паснат като в пъзел, имат общо минало, общи цели, общи радости... И не на последно място (каквото и да ти разправят) е, че си пасват както духовно, така и физически.

# 722
  • Мнения: 1 517
Защото в една връзка единият винаги обича повече от другия. Simple Smile
И мъжете за разлика от жените, дори много да обичат, могат и да се разделят с теб, и да страдат без никой да разбере.
Те и жените могат така ...но защо да няма споделеност ...как така единия ще обича повече, не е честно, как тогава някой хора жиевят дълги години заедно?
Има споделеност, разбира се! Просто единият прави порече за другия, това е. Повече грижа, повече глезене, повече внимание, повече свобода, всичко е повече. Другият обича също много, но просто не прави такива жертви, а получава повече. Хората живеят дълго заедно, защото се допълват, защото са си достатъчни двамата, защото и двамата знаят, че никой друг няма да е така огладен, че извивките им да си паснат като в пъзел, имат общо минало, общи цели, общи радости... И не на последно място (каквото и да ти разправят) е, че си пасват както духовно, така и физически.

Явно, за мен е важно да се чувствам специална, а не го чувствам ..предпогам, че при повечето жени искат така ...

# 723
  • Мнения: 17 546
Специална не те прави само отношението на мъжа към теб! Ти СИ специална за себе си и ако не изградиш това отношение към собствената си личност, все смачкана ще се чувстваш. А и една жена трябва да притежава доста качества, за да може да я смята мъжът до нея за специална. Имай предвид, че е уникална рядкост да получаваш любов и нежност след 20 години брак от мъжа до себе си! И е огромен късмет! И не се среща често... И ти пожелавам наистина да имаш късмет да срещнеш такъв мъж, но животът не е само специално отношение... Във взаимоотношенията между двама души има всичко! Ако някой ти каже, че то е само хубаво, да знаеш, че не е вярно. Важното е, обаче, двамата да държите един на друг, тогава всички неразбории се преодоляват.
Искам само да ти кажа, че докато висиш на врата на някой мъж, ако изискваш от него отношение, ако все си недоволна от това, което получаваш, никой мъж няма да се завърти трайно около теб. Такава е играта!

# 724
  • Мнения: 5 386
MoiraineD, познато ми е това- имам предвид грешката да елиминираш един негатив, да си затвориш очите за липсата на чувства или пък има чувства , но те дразни или не приемаш нещо в другия/физически или духовен недостатък, лоша среда, недобро минало, лоши навици,..../и пак си затваряш очите за това. После излиза през носа нещото, дето си направил компромис за него. Аз в миналото си също се опитах да елиминирам няколко фактора, че да ми е уж по-леко, но не се получи и при мен. Не можах да излъжа сама себе си.  Simple Smile    

Аги, ще се случат някой ден нещата, ще дойде споделената и трайната любов.  Ще дойде, почакай и не си го слагай като твой личен провал или твой личен проблем. Колкото по-малко очакваш, т.е. не се натоварваш с очаквания, толкова по-вероятно ще дойде. Simple Smile  Освободи съзнанието и подсъзнанието , дишай, мила!

# 725
# 726
  • Мнения: 17 546
"Идеални взаимоотношения няма. Има женска мъдрост, която да не забелязва мъжките глупости ... И мъжка сила, която да прощава - женските слабости..."

"Гордост и предрасъдъци"

Добре е човек преди да се впусне в живота, да е прочел правилните книги. За човека е добре. Simple Smile
Захаросаните писания и романтични филмчета, както и книжките, тип "Арлекин", само объркват младите хора и им изграждат нереални представи за взаимоотношенията, а мъдростта е в стойностните книги. Не напразно са наречени "класика".

# 727
  • Мнения: 1 517
"Идеални взаимоотношения няма. Има женска мъдрост, която да не забелязва мъжките глупости ... И мъжка сила, която да прощава - женските слабости..."

"Гордост и предрасъдъци"

Добре е човек преди да се впусне в живота, да е прочел правилните книги. За човека е добре. Simple Smile
Захаросаните писания и романтични филмчета, както и книжките, тип "Арлекин", само объркват младите хора и им изграждат нереални представи за взаимоотношенията, а мъдростта е в стойностните книги. Не напразно са наречени "класика".

А щеше да е толкова хубаво всичко да е идеално ...(помисли си везната в мен) Wink

# 728
  • Мнения: 17 546
Но не е, миличка Аги... И все пак е хубаво, защото, ако беше твърде съвършено, щеше да е скучно! Flowers Hibiscus

# 729
  • България
  • Мнения: 6 213
Скрит текст:
"Идеални взаимоотношения няма. Има женска мъдрост, която да не забелязва мъжките глупости ... И мъжка сила, която да прощава - женските слабости..."

"Гордост и предрасъдъци"

Добре е човек преди да се впусне в живота, да е прочел правилните книги. За човека е добре. Simple Smile
Захаросаните писания и романтични филмчета, както и книжките, тип "Арлекин", само объркват младите хора и им изграждат нереални представи за взаимоотношенията, а мъдростта е в стойностните книги. Не напразно са наречени "класика".

А щеше да е толкова хубаво всичко да е идеално ...(помисли си везната в мен) Wink
  Аги, имаш ли и други планети във Везни?
Толкова много оптимизъм, не може да е събран само в едно Слънце  Hug

# 730
  • Мнения: 5 386
Не съм  Аги-то Simple Smile , но аз имам 5 планети във Везни и две в Близнаци.
Оптимист- умерен, да, но много се сърдя , когато не ми върви в нещо, запъвам се.

# 731
  • България
  • Мнения: 6 213
Аз имам само четири  Grinning.
И казвам- кръгом и пак напред, никога назад  Grinning

# 732
  • Мнения: 1 517
Скрит текст:
"Идеални взаимоотношения няма. Има женска мъдрост, която да не забелязва мъжките глупости ... И мъжка сила, която да прощава - женските слабости..."

"Гордост и предрасъдъци"

Добре е човек преди да се впусне в живота, да е прочел правилните книги. За човека е добре. Simple Smile
Захаросаните писания и романтични филмчета, както и книжките, тип "Арлекин", само объркват младите хора и им изграждат нереални представи за взаимоотношенията, а мъдростта е в стойностните книги. Не напразно са наречени "класика".

А щеше да е толкова хубаво всичко да е идеално ...(помисли си везната в мен) Wink
 Аги, имаш ли и други планети във Везни?
Толкова много оптимизъм, не може да е събран само в едно Слънце  Hug


Венера ми е във Везни Simple Smile И аз много се сърдя като не ми върви в нещо и много мразя някой да ми обърква плановете Grin

# 733
  • Мнения: X
И аз съм везни, с асцендент лъв и венера във...везни отново. Абсолютен перфекционист съм, особено по отношение на любовните отношения. Партньорът ми е овен, с асцендент близнаци и венера във водолей LaughingLaughing доста е трудно на моменти, но честно казано ролите са абсолютно разменени, при мен няма никаква тактичност и дипломация, изключително властна, изискваща и агресивна съм, а той е като ангел, слънчев, добронамерен, изпълнява всеки каприз и желание, мил и любвеобилен, но и мъжкар. Винаги съм смятала, че тази зодия е идеалния партньор за жена везни.

# 734
  • България
  • Мнения: 6 213
Ами май Везните обичат да водят парада  Party.
Аз не съм властна, но много мразя някой да ми нарежда, така че по тази причина предпочитам аз да съм нареждащия, а не изпълняващия  tooth
  

Общи условия

Активация на акаунт