ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 52

  • 87 338
  • 773
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 51

dessyta_, кога мислиш да започнеш? Аз също не мога да се трая вече с тези килограми. Отврат направо.

# 121
  • Мнения: 128
daanst, минаха вече няколкото дни, които си дадох като "гратисен период" за нагласа и от утре започвам, с надежда да устискам.. Защото положението е плачевно просто, отвратителна съм.. Такава воля проявих тогава от раз - да изкарам 38 дни на ябълка и чай и тук-таме банан, а само след лятото - направо се провалих с гръм и трясък и върнах всички стари навици и килограми с огромна лекот! Не мога да се понасям просто..
За това - утре съм на старта.. Ще се радвам много да си правим компания и да си споделяме  Simple Smile Hug bouquet

# 122
  • Мнения: 51
Здравей dessyta_ и аз ще започна с теб. Наистина е добре да има с кой да се подкрепяш. Аз съм висока 168см, 68,700кг, 44години.
Целта ми е 55-57 килограма и минус 10 години Simple Smile Ти колко си висока, тежка и на колко си години? (ако не е тайна) Simple Smile  Когато си плодувала 38 дена, с колко килограма се раздели? И така, стартираме, и дано укротя ламята в себе си Simple Smile Ако се включат още плодуващи ще е супер Simple Smile Хубав ден на всички Simple Smile

# 123
  • Мнения: X
Здравейте, момичета, хайде и аз при вас, дано съм по-сериозна в намеренията си след като се присъединя Simple Smile Като цяло последните години след като се роди малкия докато избутаме детската градина нямах никакво желание да си обърна внимание и си ходех дебела без много да се вълнувам, допълнително утежняващо обстоятелство е че работя от дома и бях далеч от всякакви човешки суети и страсти:). Притесних се заради проблеми с вените, които не подозирах дотогава че ще ми слабо място. Мобилизирах се и направих 4 серии от по 4 дни на плодове и чай. Така се освободих от 15 кг. Горе долу на 4-6 седмици правех по една серия. Чувствах се страхотно, заредна с енергия, подмладена и по-хубава. Всеки път издържах по 4дни, на петият ден вече ми се струваше прекалено и започвах захранване. Противно на очакванията ми, килограмите не се връщаха след това. Но покрай празниците се поотпуснах и сега съм пак няколко килограма нагоре. Мисля през почивните дни пак да започна плодуване, любимият ми вкусен режим за отслабване Simple Smile . За тази цел си купувам хубави големи ябълки златна превъзходна, банани и некисели мандарини или портокали. Без банани доста се огладнява. И така плодова салатка от банан, ябълка и мандарина редувам с чай с мед на всеки 2 часа, не ми е мъчително даже е изключително вкусно. Не чувствам глад, мисля че е заради чая, в момента който усетя глад и се оказва че съм закъсняла за него, изпия ли чая и чувството се притъпява. Затова спазването на този ритъм от по 2 часа - плод - чай с мед е много важно според мен, а плодовете трябва да не са кисели и груби, а по-щадящи за стомаха, Пия и кафе сутрин.
В момента в който добавя зеленчук обаче огладнявам зверски Simple Smile тогава ми е по-трудно но заради краткото гладуване и захранването е кратко. Успех на всички Simple Smile

# 124
  • Мнения: 51

Sparkles, колко килограма беше преди да започнеш сериите от гладуване? Питам понеже искам да разбера за колко време е възможно да се отърва от 12-14 килограма Simple Smile

# 125
  • Мнения: X

Sparkles, колко килограма беше преди да започнеш сериите от гладуване? Питам понеже искам да разбера за колко време е възможно да се отърва от 12-14 килограма Simple Smile

Много бях и още имам да свалям може би затова свалях по 4-5 кг за едно гладуване от 4 дни и захранването след това.

# 126
  • Мнения: 128
Здравей dessyta_ и аз ще започна с теб. Наистина е добре да има с кой да се подкрепяш. Аз съм висока 168см, 68,700кг, 44години.
Целта ми е 55-57 килограма и минус 10 години Simple Smile Ти колко си висока, тежка и на колко си години? (ако не е тайна) Simple Smile  Когато си плодувала 38 дена, с колко килограма се раздели? И така, стартираме, и дано укротя ламята в себе си Simple Smile Ако се включат още плодуващи ще е супер Simple Smile Хубав ден на всички Simple Smile

daanst, бях 80 кг, когато започнах режима април месец миналата година и го направих 38-40 дни.. Висока съм 1,68 и това с килограмите е ужасно просто.. Не ми личат, но ми тежат.. За този период тогава свалих 15 кг, а сега съм отново 80.. АД просто.. Но, момичета, тия дни няма да се включа, защото мъжът ми заминава на рейс след седмица и се очаква от мен да готвя и да съм "компаньонка" покрай изпращането му на масата и т.н. Така че започвам след 18.01.  newsm78 .. Нямам друг избор.. До тогава ще се ограничавам колокото мога и ще пия чай Сена за "олекотяване" на организма.. Друг е въпросът, че съм се подула като балон и ако ме духне по-силен вятър .. направо ще полетя  Joy Joy Joy..
Радвам се, че ви има и че ще си правим компания  Hug

daanst, Sparkles - успех, момичета.. започвайте, а аз ще ви настигна - ОБЕЩАВАМ  Peace

# 127
  • Мнения: 51
И така, вчера завърших по следния начин:
ябълки - 272гр, киви - 70гр, фурми - 50гр, помело - 300гр
Кантара сутринта показа 67кг, знам че е вода, но тялото в момента не ми е като балон, както беше вчера. daanst ти след това продължително гладуване колко дена се захранва? Има ли още плодуващи? Хубав ден на всички Simple Smile

# 128
  • Мнения: X
И така, вчера завърших по следния начин:
ябълки - 272гр, киви - 70гр, фурми - 50гр, помело - 300гр
Кантара сутринта показа 67кг, знам че е вода, но тялото в момента не ми е като балон, както беше вчера. daanst ти след това продължително гладуване колко дена се захранва? Има ли още плодуващи? Хубав ден на всички Simple Smile

Добро утро Simple Smile
Аз тъкмо хапвам ябълка и мандарина. След 2 часа - чай с мед. Tropical Drink Не тегля плодовете. Забелязала съм че колкото и да изям при този режим има ефект Simple Smile Дори и плодове с мляко е имало добър ефект.
И аз при плодуването се чувствам все едно съм била като надута кукла, която е била изкуствено подпухнала и се връща в нормалните си граници. Става ми леко още на следващия ден, торбичките под очите се изглаждат, глезените изтъняват Simple Smile Сигурно заради липсата на сол не се задържат толкова течности, но пък ефекта се запазва дори и след диетата, сякаш тялото е имало нужда да се освободи от този товар. Винаги съм се чувствала пълна с енергия и позитивизъм по време на плодолечението. Към петия ден обаче усещам че като че ли тялото започва да се уморява и изтощава и тогава спирам само плодовете, но пък има още няколко дни с добавяне на зеленчуци, картофи и т.н. и накрая цялостното ми отношение към храната е по-разумно. Затова при мен е успешно краткото плодуване, но миналият път се мобилизирах за ново след месец и половина и ефектът беше видим дори и така. Да видим сега дали ще потръгне...

Хубав и вкусен плодов ден от мен Simple Smile

# 129
  • Мнения: 96
Здравейте ,плодоранки ,от днес и аз при вас:kissing_face:.Май  всяка година врътвам по една серийка от това плодуване.Без храна мога ,но с малко....ама хи4...ха...ха...Накратко за мен- 46 г,165 см,66 кг.Лятото свалих до 57...до скоро поддържах 60.Та смятам бързи4ко да си ги върна.Успех на вси4ки.В компания е по лесно:)

# 130
  • Мнения: X
Здравейте ,плодоранки ,от днес и аз при вас:kissing_face:.Май  всяка година врътвам по една серийка от това плодуване.Без храна мога ,но с малко....ама хи4...ха...ха...Накратко за мен- 46 г,165 см,66 кг.Лятото свалих до 57...до скоро поддържах 60.Та смятам бързи4ко да си ги върна.Успех на вси4ки.В компания е по лесно:)

Добре дошла Сиси Simple Smile аз открих че този режим ми е изключително лесен, няма готвене, теглене, четене на рецепти и сложни схеми. Аз си хапвам плодове колкото ми душа иска и ефекта е поразителен Simple Smile

# 131
  • Мнения: 51
Здравейте плодуващи и неплодуващи Simple Smile Вчерашния ден премина с ябълки, круши, грозде, помело и фурми. Количеството беше малко повече от предния ден, но пак има резултат. Кантара показа 66.200кг. Хубав ден на всички Simple Smile

# 132
  • Мнения: X
Здравейте и от мен, и аз издържах и резултата е -1,5 кг. Хубав уикенд!

# 133
  • Мнения: 128
Здравейте, момичета  Grinning!!!

Все още не съм на режима, но ви чета всеки ден и се настройвам след ден-два да се присъединя към вас.. Още малко (готвене, шетане и накрая - изпращане на съпругът) остана  Laughing и се включвам във вашата компания  Wink..

Успех на всички ви от мен  Peace bouquet!!!...

# 134
  • Мнения: 81
Здравейте, момичета! И аз ви следа, но ще се вkлюча от 16.01.2018. Имам да свалям кг, а и съм хванала грип, имам болки в стомаха. Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт