ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 52

  • 87 172
  • 773
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте, аз не издържах 20 дни, направих 18, сега се захранвам, обаче започнах направо с варено картофче, не със зеленчук, дано се справя...

# 271
  • Мнения: X
Здравейте, аз не издържах 20 дни, направих 18, сега се захранвам, обаче започнах направо с варено картофче, не със зеленчук, дано се справя...
iva_angel много внимавай със захранването, стискай зъби, защото, ако там се провалиш цялото плодуване става излишно и има голяма опасност освен да върнеш килограми да си увредиш стомаха.
От личен опит и вече няколко плодувания, горещо препоръчвам захранването да е едно към едно както е в книгата на Лидия Ковачева и много да се внимава с количествата.
Все пак си издържала 18 дни на плодове и трябва да се опиташ да направиш правилно захранване!
Успех!

# 272
  • София
  • Мнения: 216
CheerUp, благодаря, ще разказвам как върви като имам време Simple Smile

# 273
  • Мнения: 114
Привет!

След последната пълна седмица плодуване резултата е -11 кг отначалото досега.Smiley Сега следва една
седмица хранене, като очаквам отново да кача 1 кг през нея.

Въобще не мисля, че плодуването трябва да се прави по диетата на Лидия Ковачева, особено
захранването. Пише че тя е взела диетата от някакъв юрист, но това не е толкова важно.
Плодуването е вид гладуване, което пък е известно от дълбока древност с лечебните си свойства.
По-скоро е философия с определени граници за мен, не нещо стриктно. Все пак съм благодарен
на Лидия Ковачева, защото заради нея научих за него.
 Затова от днес започвам да се храня, като за целта ще направя картофи на фурна със салата от домати, краставици, чушка и целина. Ранна вечеря, едно хранене.
В един от предните храненителни периоди имах леки проблеми с бобено ястие, затова изключих
боба от режима. Явно е по-тежък отколкото е необходимо.

Успех на всички плодуващи!

# 274
  • Мнения: 43
Здравейте!

Скоро мисля да се включа и аз при вас, не съм решила колко дни да плодувам, но предполагам ще са по-малко дни като за първи път. Целта ми е не само сваляне на кг а и пречистване на организма за да се оттърва от някои болежки. Знам, че няма да стане с по-малко от 10 или повече дни, но по-нататък ще пробвам с толкова.

Макар, че темата е по-скоро за свалените кг, бихте ли споделили и какви ползи за здравето ви има този режим?

# 275
  • Мнения: 51
Здравейте, някой плодува ли? Мисля да започна от утре, та ако има още някой да се подкрепяме Simple Smile

# 276
  • Мнения: X
Здравейте, някой плодува ли? Мисля да започна от утре, та ако има още някой да се подкрепяме Simple Smile
Аз плодувах по време на Великденските пости. Сега стартирах захранване след режима с кленов сироп. Стискам палци и много минусчета! Сега ми е трудно за плодуване, няма голям избор плодове, освен ягоди, ама са ми малко съмнителни като съдържание Simple Smile

# 277
  • Мнения: 5 080
Аз ще се включа Simple Smile  Не знам за колко дни,  малко ме стресна това, че  предния месец ми се разбъркаха хормоните и то за едва 5-6 дни на плод,  а ми беше много лесно, не чувствах затруднения.

# 278
  • Мнения: 128
Здравейте!..

Аз стартирам първи ден от днес.. Миналата година на този ден започнах и ми се получи изключително лесно и без никакви проблеми за рекордните ми 38 дни.. Следващите ми опити непрекъснато се проваляха, затова реших да намаля значително количеството храна, да махна доста храни и така да се подготвя за днешния ден.. И се надявам този път да успея (с подготовка е значително по-лесно)..
Та вече съм на старта  Simple Smile..

Успех на всички от мен и много минусчета  Peace!!!..

# 279
  • Мнения: X
Здравейте!..

Аз стартирам първи ден от днес.. Миналата година на този ден започнах и ми се получи изключително лесно и без никакви проблеми за рекордните ми 38 дни.. Следващите ми опити непрекъснато се проваляха, затова реших да намаля значително количеството храна, да махна доста храни и така да се подготвя за днешния ден.. И се надявам този път да успея (с подготовка е значително по-лесно)..
Та вече съм на старта  Simple Smile..

Успех на всички от мен и много минусчета  Peace!!!..
Успех и много минусчета на кантара ти желая!

# 280
  • Мнения: 128
Здравейте!..

Аз стартирам първи ден от днес.. Миналата година на този ден започнах и ми се получи изключително лесно и без никакви проблеми за рекордните ми 38 дни.. Следващите ми опити непрекъснато се проваляха, затова реших да намаля значително количеството храна, да махна доста храни и така да се подготвя за днешния ден.. И се надявам този път да успея (с подготовка е значително по-лесно)..
Та вече съм на старта  Simple Smile..

Успех на всички от мен и много минусчета  Peace!!!..
Успех и много минусчета на кантара ти желая!


Благодаря ти, CheerUp, този път съм твърдо решена да успея  Hug..

# 281
  • Мнения: 128
Здравейте  Simple Smile!!!

Втори ден при мен мина добре.. Основно съм на ябълки и чай, а днес (за огромно мое удивление!!!) успях да изпия 2,5 л вода  #Crazy!!! Сама на себе си се учудих, но добре се чувствам, а и доста излишни течности си "отиват" по този начин.. Добре се чувствам, доста ми е нервно и много неща ми се прияждат все още, но.. плажът идва скоро, така, че трябва да успея  Wink.. Резултатът за 2 дни е -1,800 кг надолу..

Успех на всички плодуващи  от мен  Hug!!!..

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Здравейте 🙂!
И аз се включвам да ви следя. Днес ми е 10- ти ден. За 9 дни резултата ми е 4,200кг. Замислям се от утре дали да започна 10 дневно захранване.
Успех на всички, заслужава си!

# 283
  • Мнения: 128
Здравейте  Simple Smile!!!

Аз все още "удържам фронта" - доста трудно, но успявам някак.. Прегреших с няколко домата, но щом се брои за плод - явно не е кой знае какъв грях... Не съм се теглила, решила съм на финала да си проверя теглото, но ми е доста по-леко. Започнах активно с ходенето пеша - по 7-8 км на ден. След няколко дни започвам работа и няма да мога да вървя толкова много, но през почивните дни ще наваксвам, няма как.. За сега се чувствам добре, доста се изкушавам да изпия чаша бяло вино, че и повод имам, но.. със нечовешки усилия се спирам  Joy..
Това е при мен за сега..

Успех на всички плодуващи и много минусчета  bouquet!!!!!

# 284
  • Мнения: 68
Здравейтеее, аз съм нова в редиците ви! Днес започвам 20 дневното плодуване с начални килограми 69 и съм твърдо решена до края на май да ударя 60! Днес се отбелязвам с 4 ябълки до момента + около 1.5л. вода.
Възможно е да хапна още една вечерта.
Изключително съм мотивирана и вярвам, че ние всички ще постигнем нашите желани килограми!
Успех момичета!! Heart

Общи условия

Активация на акаунт