ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 52

  • 87 197
  • 773
  •   1
Отговори
# 285
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
На 1стр.не можах да открия рецептата за зеленчуковия бульон,който се пие след 10-тия ден.
Във вряла вода ли се слагаха зеленчуците или в студена?

# 286
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Доли,със студена вода се прави бульона.Flowers Hibiscus

# 287
  • Мнения: 656
Здравейте,красиви мами!
Днес е първият ми ден плодуване. Засега не усещам глад, но ми липсва яденето на маса като истинско ядене Simple Smile
Засега нямам цел колко дни да изкарам. Ковачева е писала да няма график, ако изкарам 7 дни + 4-5 дни захранване мисля, че ще има смисъл.
Ще ви следя за морална подкрепа, защото ще е трудно.

# 288
  • Мнения: X
Здравейте,красиви мами!
Днес е първият ми ден плодуване. Засега не усещам глад, но ми липсва яденето на маса като истинско ядене Simple Smile
Засега нямам цел колко дни да изкарам. Ковачева е писала да няма график, ако изкарам 7 дни + 4-5 дни захранване мисля, че ще има смисъл.
Ще ви следя за морална подкрепа, защото ще е трудно.


Успех с режима. От личен опит споделям, че периода на захранването трябва да е същия като времетраене на плодуването. Много ми е трудно захранването и първите пъти не успявах да го спазя, но през последните 3 режима съм доста стриктна.

# 289
  • Мнения: X
Момичета какви плодове хапвате в момента, сега ябълките вече са на изчезване, а новите още са скъпички

# 290
  • Мнения: 656
Аз ядох 1 огромна ябълка и 1 портокал за деня. Наистина не виждам особен избор.... Имам и круша, но не ги обичам много.
Към банани мисля да не посягам, поне ако не издивея.
Аз малко приемам режима като “гладолечение” и едва ли не всяко парче плод е дар. Някой път ще съм и на воден режим, което е наистина пречистване.

Благодаря за препоръката за захранване! На мен самото захранване ми изглежда адски ограничено, но си трябва!

# 291
  • Мнения: X
Момичета какви плодове хапвате в момента, сега ябълките вече са на изчезване, а новите още са скъпички
Ягоди ( при нас е 2-3лв кг.), киви, рядко банан Simple Smile

# 292
  • Мнения: 13
Здравейте!  Днес е моят двайсети ден от гладолечението. В началото ми беше трудно, но след 4-тия ден всичко стана по-леко. Не съм имала кризи, не съм се чувствала гладна. Дори започнах да готвя много по-вдъхновено за семейството. Единственият проблем е, че не понясям, ако някой не си изяде яденето Simple Smile Да добавя за по-ясна картинка, че съм на 40+, висока съм 156 и стартирах от 73 кг, които натрупах за 2 години (от 60 кг) от работа на стол, обездвижване, стрес и емоционално хранене.
Не мога да кажа, че съм свалила много - около 6 килограма за 20 дни - и, като чета резултати на други момичета,  започвам да си мисля дали ми няма нещо и затова да не свалям. Или е от възрастта? Но пък и не съм искала да сваля кой знае колко много само за 20 дни, защото знам, че това е доста стресово за организма. Целта ми беше да се пречистя и да отслабна. Не знам колко съм се пречистила, но истината е, че се чувствам доста по-добре. Забравих да кажа, че не съм спортувала през това време, защото нямам много време, но сега мисля да преразгледам графика си и да включа и малко спорт, дори и само вкъщи да се занимавам. Много ми се иска да продължа да свалям и в момента много умувам как да подходя със захранването. Имам програмата за захранване от болницата на д-р Емилова, но нещо кратко ми се струва. И това въвеждане на хляб още в началото на захранването...  Аз мисля, че трябва да бъде също 20 дни и през тях изобщо да не стига до хляб. Вие какво захранване сте правили? Въобще как да се захранвам и да продължа да свалям?

# 293
  • Мнения: 656
Супер, радвам се на истории като твоите! Simple Smile
Относно отслабването аз стигнах до извода, че с плодуването и без спорт резултатите не са задоволителни. Четох, че се свалят мускули и течности, но почти не и мазнини, защото организмът ги пази в сегашното стресово положение.

За отчета: Днес ми е 4ти ден и съм минус 1.5кг, което е крехко и нищо. Мисля в момента да си чистя организма и да се настройвам на здравословно дълготрайни хранене със спорт. Още не съм решила кой режим, но съм склонна да се обърна към специалист.

# 294
  • Мнения: 13
... без спорт резултатите не са задоволителни...

Благодаря ти! И, да, права си - движението е много важно.  Много лесно се гладува (или поне на мен  ми е лесно), но трудно се изгражда някакъв здравословен режим, който да включва и начин на мислене, и спорт, и установяване на дълготрайни хранителни навици.  Плодуването може да е само началото на такава трансформация, а после и другото да се подреди. За мен това е някаква много висока цел, все нещо ми куца в конфигурацията, а понякога и поти всичко, но го пожелавам на всички Simple Smile
Успех!

 А аз утре ще си съставя програма за правене на упражнения у дома Simple Smile

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз съм на плодове, чай с мед и вода от 07.05.
Висока съм 172 см. започнах от 76,5, сега съм 71,8. Спортувам почти всеки ден- ходя с колело на работа, плувам и ходя на бокс. Всичко е просто чудесно! Тялото ми се променя сякаш с часовее! Имам кризи на глад и си позволявам по 1 малък банан на ден или няколко сушени фурми.
Имам обаче притеснения, как ще продължа след режима! Страх ме е да не върна бързо килата. След захранването, може ли някой да ми каже как да се храня. Трябва ми мнение от опит Simple Smile
Хубав уйкенд и успех на всички

# 296
  • Мнения: 656
Браво, продължавай така!
За мен и 2, и 4 кг свалени имат смисъл, ако са трайни Simple Smile Това е по-трудно от самото плодуване.
Едва ли има готови режими за всеки организъм, трябва сама да усетиш какво е в мярка и полезно за теб.
Аз ще продължа с 90дневната най-вероятно, след захранването.

# 297
  • Мнения: 51
Браво LunaLuna, би ли написала какви плодове консумира пред този период и по колко? Направо ти се възхищавам Simple Smile

# 298
  • Мнения: 13
Браво LunaLuna, би ли написала какви плодове консумира пред този период и по колко? Направо ти се възхищавам Simple Smile

Vanian, чак  възхищение не заслужавам Simple Smile Пък и то е лесно да гладуваш. Трудно е да ти стане навик да се храниш  без ексцесии. На мен ми е трудно. Ако задъжа това положение една година, тогава и аз ще си се възхитя. Ето сега, вместо да започна да се захранвам, аз продължавам на плодове, защото ми е по-лесно. Уж съм решила да направя 30 дни, но истинската причина е, че знам, че ще ми е трудно да си приготвям специални храни точно в момент, в който имам доста работа, та отлагам, а това не е хубаво.
Това, което ям: ябълки, мандарини, ягоди, киви, банани, коскосов орех, череши, ананас (ама все не случвам на добре узрал). Знам, че бананите и кокосовите орехи са калорични, но имам нужда от енергия. Чай точно не пия, а гореща вода с джинджифил и едно нещо, което е кафе от малц, т.е. растително кафе, което ми замества истинското. Мед почти не ям, защото не обичам. Пия вода и понякога фреш от портокал. И не се движа.

# 299
  • Мнения: 669
Здравейте. Изкарах 11 дни на плодчета, до 3бр на ден, чай, много вода. Пийвах си по едно чисто еспресо на ден. Хапвах мед до 2-3 чаени лъжички на ден. НО хапвах и по 4-5 какаови зърна сурови. Чувствам се добре, имам енергия повече от преди, чувствам глад, определено. Обаче не съм свалила никакви килограми, започнах 58.6, сега съм 56.5. 2 кг.но тях ги свалих още в първите дни и от тогава застой. За тренировки нямам време, но ходя доста пеша, през деня работата че задължава да съм седнала. Сега започвам със захранването, мисля да е 5 дни. Надявам се да успея и по време на захранването да смъкна поне още един кг. Как сятате, дали какаото ме саботира?

Общи условия

Активация на акаунт